Perfotoru sumpsi sisse
#1

Kombineerin 634-le sportsumpse ja otsin kedagi, kes keeraks muffleri jaoks õhukesest perfoplekist (ca 1 mm) torud.

Midagi sarnast:
[Pilt: perforated-tube-2.jpg]

Välisläbimõõt 23 mm. Piisab kui korrektselt toruks keeratud ja servad kokku punktitud, Võib olla mustast plekist.. Kokku oleks vaja 4 sellist juppi pikkusega 250 mm.
Ma pole leidnud, kes siinmail valmiskujul sellist materjali müüks. Kui keegi teab, siis info eest ette tänulik.
Kui ei leidu, siis olen huvitatud valmistegemisest koos materjaliga.

================================
Jawa 350-634, Suzuki RGV 250 Gamma, Vespa ET-4 125, MB 280SL (R107)
Vasta
#2

Pärnus autopoes fixus oli minumeelest sellist toru nagu pildil
Vasta
#3

Siiani kõik torud sumpade sisse ise teinud. Vanasti puurisin vajaliku koguse auke. Nüüd olen kasutanud rellakat. Ega auk ei pea olema ümmargune, võib lõigata pikliku soone. Saab palju lihtsamini hakkama. Ka tehase sumpadel on piklike avadega torusi sees.
Õhukest tavaplekki ära kasutagi, see saab väga kiiresti otsa. Olen teinud roostevaba torudest või plekist.
Vasta
#4

http://metaldis.ee/index.php?lang=est&main_id=3
Vasta
#5

vaatasin variandid läbi...
1. Metaldisain pakub ainult perforeeritud 1x2 m lehti. toruks nad ei vääna. minu vajadus on pmst 5 cm riba...
2. Fixuses polnud sellisest asjast midagi kuuldud.

... aga leidsin sellise firma nagu Summutiabi, kes pakuvad läbimõõte alates 40 mm. Seinapaksus on r'nk, 1,5 mm aga pmst on võimalik sealt jupp vahelt ära lõigata ja 23 peale kokku punktida...

otsin edasi. kellelgi veel ideid?

================================
Jawa 350-634, Suzuki RGV 250 Gamma, Vespa ET-4 125, MB 280SL (R107)
Vasta
#6

Nende (metalldisain) lehelt loen välja, et toodavad ka detaile vastavalt tellija soovile... aga ju siis mitte. 23mm on üpris väike raadius mida 1,5mm plekist kodus põlveotsas painutada. Kas mõni mootorrataste varuosadega tegelev firma ei saaks aidata?
Vasta
#7

pesumasina trumlist saab väänata - roostevaba, auke täis ja puha.
Vasta
#8

pesumasina trummel ei ole roostevabast. See on mingi imelik materjal mis ei meeldi isegi emexi meestele ja kui seda leidub raua hunniku sees võetakse hinda tublisti alla
Vasta
#9

(13-01-2014, 22:55 PM)kuno666 Kirjutas:  pesumasina trummel ei ole roostevabast. See on mingi imelik materjal mis ei meeldi isegi emexi meestele ja kui seda leidub raua hunniku sees võetakse hinda tublisti alla

Imelik materjal jah, äkki on metall? Sad
Vasta
#10

(13-01-2014, 23:04 PM)kass Kirjutas:  
(13-01-2014, 22:55 PM)kuno666 Kirjutas:  pesumasina trummel ei ole roostevabast. See on mingi imelik materjal mis ei meeldi isegi emexi meestele ja kui seda leidub raua hunniku sees võetakse hinda tublisti alla

Imelik materjal jah, äkki on metall? Sad

krt. asi kisub ikka müstiliseks...
kui pole metall, siis äkki hoopis mittemetall - 115Uup (eka-Bismuth) või koguni 116Lv (eka-Polonium).
... ärge enam peale võtke Smile

================================
Jawa 350-634, Suzuki RGV 250 Gamma, Vespa ET-4 125, MB 280SL (R107)
Vasta
#11

Kui EMEX-imeestele ei meeldi, siis võib tõesti mittemetall olla, selle peale ma ei tulnudki... või ehk bimetall? Rolleyes
Vasta
#12

Kui vaja, võin teha laserlõikuses. Väänata saab ümarmaterjali balvanka peale ja keevitatud saan neid ka.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne