Teema on suletud

IZ 56 laagrid
#1

Tervist,

Sain hiljuti ühe 56 omaliseks ja oleks soov ära vahetada mootoris laagrid, simmerlingid. Soovitati et lääne omasid aga ma ei tea mõõte ja venekeelt pole kunagi õppinud ja ei saa aru mis seal manuaalides kirjas on. Kas keegi teab või on kellelgi mingi fail, kus saaks neid ilusti vaadata ja algaja nii tehniliselt kui ka keeleliselt saaks aru mis mõõdud on täpselt.
#2

(23-01-2014, 13:20 PM)oliveer Kirjutas:  Tervist,

Sain hiljuti ühe 56 omaliseks ja oleks soov ära vahetada mootoris laagrid, simmerlingid. Soovitati et lääne omasid aga ma ei tea mõõte ja venekeelt pole kunagi õppinud ja ei saa aru mis seal manuaalides kirjas on. Kas keegi teab või on kellelgi mingi fail, kus saaks neid ilusti vaadata ja algaja nii tehniliselt kui ka keeleliselt saaks aru mis mõõdud on täpselt.

Paned sa sinna mootorisse korralikud vene laagrid või läänekad, vahet pole kui just kapitaali ei tee. Kõige lihtsam oleks sul võtta vanad laagrid poodi kaasa ja nende järgi uued valida. Teisel juhul on sul laagri ostmiseks vaja laagri numbrit/koodi, milles on kõik vajalik olemas (mõõtmed, täpsusklass jne). A.Palu raamatus "Mootorrattad ja mootorrollerid" on skeemil toodud IŽ-56 laagrite margid.
#3

Kas nüüd koolis enam vene, saksa keelt ei õpetata? Mu 35 aastased jõmpsikad küll vene keelega end maha müüa ei lase, ikka saavad hakkama umbkeelsete töökaaslaste-alluvatega. Kas tõesti õpetaja ohkas- issand, kui loll sa oled ja lasi 3-ga järgmisse klassi minna? Kasuta siis Google tõlgetki.
#4

(23-01-2014, 14:34 PM)pen.skar Kirjutas:  Kas nüüd koolis enam vene, saksa keelt ei õpetata? Mu 35 aastased jõmpsikad küll vene keelega end maha müüa ei lase, ikka saavad hakkama umbkeelsete töökaaslaste-alluvatega. Kas tõesti õpetaja ohkas- issand, kui loll sa oled ja lasi 3-ga järgmisse klassi minna? Kasuta siis Google tõlgetki.

Mida sa kaagutad siin, ma ei ole venekeelt õppinud. Kui asjalikku infot anda ei taha siis ära kirjuta üldse !
#5

(23-01-2014, 15:31 PM)oliveer Kirjutas:  
(23-01-2014, 14:34 PM)pen.skar Kirjutas:  Kas nüüd koolis enam vene, saksa keelt ei õpetata? Mu 35 aastased jõmpsikad küll vene keelega end maha müüa ei lase, ikka saavad hakkama umbkeelsete töökaaslaste-alluvatega. Kas tõesti õpetaja ohkas- issand, kui loll sa oled ja lasi 3-ga järgmisse klassi minna? Kasuta siis Google tõlgetki.

Mida sa kaagutad siin, ma ei ole venekeelt õppinud. Kui asjalikku infot anda ei taha siis ära kirjuta üldse !

Jälle järgmine noor kukk ... küll need mulle ikka meeldivad ....

Dad.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne