Üksildane mootorratta sadul Lepper
#1

Järgnevatel piltidel kujutatud sadul otsib kohta kuhu ta originaalis peale sobiks. Kiri ilusti peal ja.. Tuleb kellelgi tuttav ette?

[Pilt: ezac.jpg]
[Pilt: n2qi.jpg]
[Pilt: pizp.jpg]
[Pilt: gahw.jpg]

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#2

Lepper peaks olema ikka jalgratta sadulate valmistaja. See esimene raud on mõne osava külasepa valmistatud. Mõõda kinnitus aukude vahe ära, äkki siis mõni teadjam mees oskab öelda, mis mootorrattale ta peale sobib.
Vasta
#3

(27-01-2014, 12:08 PM)Mato Kirjutas:  Lepper peaks olema ikka jalgratta sadulate valmistaja. See esimene raud on mõne osava külasepa valmistatud. Mõõda kinnitus aukude vahe ära, äkki siis mõni teadjam mees oskab öelda, mis mootorrattale ta peale sobib.

Leidsin internetist samuti vaid jalgrataste variante, aga siinne on vähe laiem ja.. Raud võib vabalt olla külasepa käsitöö, on teine selline "karvane ja tahuline". Kusagil oli Lepperi sadula puhul juttu ka NSU-st: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...172&page=2

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#4

Ma tahaks seda sadulat endale!
Lepper oli raha eest kõigeks valmis - talle oli üks-kõik millele ja kellele sadulaid teha, peaasi, et rikkaks saaks!
Vasta
#5

(27-01-2014, 12:49 PM)kass Kirjutas:  Ma tahaks seda sadulat endale!
Lepper oli raha eest kõigeks valmis - talle oli üks-kõik millele ja kellele sadulaid teha, peaasi, et rikkaks saaks!

Enne töö, siis lõbu!
Rikkus küll peaasi olla ei tohiks, peaasjaks võiks ikka kogemused olla. Mina küll ei kujutaks ette kui midagi vaheltkasuga kunagi müüma peaksin..

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#6

Mina jälle ei kujuta ette, mis mõtet on siis osta-müüa, kui vaheltkasu ei saa või milleks muuks saadud kogemusi kasutada kui ainult vahekasu saamiseks?
Eks see sadulakomplekt ole kohandatud mingile plekkpakiraamiga tsiklile, tõenäoliselt mõnele moskvalasele või IŽ350/49-le või vähem tõenäolisemalt DKW või Zündapile. Kui Lepper on ikka suurem kui jalgrattasadul, ju siis on mõne võrri oma, huvitav, milline on esimene kinnitus olnud. Kas Lepperi silt on alumiiniumist või messingist?
Ja ma vist ei tahaks ka seda sadulet endale kui nüüd rahulikumalt järgi mõelda...
Vasta
#7

(27-01-2014, 21:05 PM)kass Kirjutas:  Mina jälle ei kujuta ette, mis mõtet on siis osta-müüa, kui vaheltkasu ei saa või milleks muuks saadud kogemusi kasutada kui ainult vahekasu saamiseks?
Eks see sadulakomplekt ole kohandatud mingile plekkpakiraamiga tsiklile, tõenäoliselt mõnele moskvalasele või IŽ350/49-le või vähem tõenäolisemalt DKW või Zündapile. Kui Lepper on ikka suurem kui jalgrattasadul, ju siis on mõne võrri oma, huvitav, milline on esimene kinnitus olnud. Kas Lepperi silt on alumiiniumist või messingist?
Ja ma vist ei tahaks ka seda sadulet endale kui nüüd rahulikumalt järgi mõelda...

Viimane lause rikkus kõik ilusa. Ma juba valmistusin kirjutama: "Kel janu sel jalad" ehk tule ja vii minema, aga ennäe..

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#8

(27-01-2014, 21:21 PM)Rimsi Kirjutas:  Ja ma vist ei tahaks ka seda sadulet endale kui nüüd rahulikumalt järgi mõelda...

Viimane lause rikkus kõik ilusa. Ma juba valmistusin kirjutama: "Kel janu sel jalad" ehk tule ja vii minema, aga ennäe..
[/quote]

Hind kukkus kolinal peale kassi seljapööramist.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

(28-01-2014, 01:13 AM)aavu Kirjutas:  
(27-01-2014, 21:21 PM)Rimsi Kirjutas:  Ja ma vist ei tahaks ka seda sadulet endale kui nüüd rahulikumalt järgi mõelda...

Viimane lause rikkus kõik ilusa. Ma juba valmistusin kirjutama: "Kel janu sel jalad" ehk tule ja vii minema, aga ennäe..

Hind kukkus kolinal peale kassi seljapööramist.
[/quote]

Jah, hind kukkus 0 eurost miinusesse, nüüd pean ise ära viima ja kümpa peale maksma.

Turvaline sõidukite hoiustamine www.hoiupark.ee
Vasta
#10

(28-01-2014, 11:00 AM)Rimsi Kirjutas:  Jah, hind kukkus 0 eurost miinusesse, nüüd pean ise ära viima ja kümpa peale maksma.

Olgu peale, ega ma mingi ahne metslane ka pole, teeme siis nii - tood ise ära ja maksad viieka! Cool Ei tohiks nagi liiga kallis olla? Rolleyes

Kas on midagi sellesorti sarnane asi?

http://www.ebay.at/itm/PANTHER-98-Panter..._307wt_721
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne