Haagiseprojekt
#61

eks võileivale saab ju suva kohta kohe augud sisse teha või siis hiljem lõigata.
minu viidatud kärul on kõik võileib, ka põhi.
Vasta
#62

Selliseid haagiseid tehti juba ca 25 aastat tagasi ralliautode vedamiseks! Katusepaneel valmistati sirge laua peal, vahekiht ja sisemine plastik liimiti painde kohas vajaliku puudujäägiga, et hiljem saaks paneeli painutada.
Veoki Pealisehituse OÜ teab rohkem sellest teemast.
Vasta
#63

(03-02-2021, 13:14 PM)v6sa Kirjutas:  
(03-02-2021, 13:05 PM)hundu615 Kirjutas:  Mul ideaalis oleks vaja kuuti mille sisemõõdud on:5m pikkust, 1,9 laiust ja 1,9 kõrgust

Palju vormeli laius väljast üldse on?
Üle rataste astumine pole vist väga keeruline?

Ühe auto jaoks tehtud kärul saab teha põrandasse rattapesad/pakud ja sinna kohe ka kinnitusaasad. Jälle vaeva vähem.
Eest 1,68 taga 1,82 Üle rataste astumine pole probleem,osad teevad vineerist suured transpordi rattad,millega mahub vormel 1,5 laia kärusse ka ära,kui veel nina ära võtta ja mõni jubin veel siis mahub 3,5x1,5 kerghaagisesse.Mina ei taha koguaeg selle lego technikuga mängida,seega suurem käru.Käru ei saaks olema ainult vormeli pesa,vaja ka 4-ja kardiga võistlustel käija ja varustus+tööriista,rehvid jne jne ka vaja koguaeg kaasa vedada.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#64

Kas keegi teab ja omab siseinfot,et kus kohast Respo oma furgoonide seina sandwich-i soetab?

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#65

Respo pidi ise tegema oma võileivad. Pole mingi siseinf küsisin komponentide maaletoojalt, et kes toodab ja vastuseks sain mingi portsu nimesid kellelt vajalike jupide hindu küsida. Tartufurgo ja respo olid kõige lähemad. Paneeli hinnasuurusjärku pakkusid mõlemad 75+km/m2 paksust ei mäleta
Vasta
#66

gramm alla neljakümne raha võileiva ruutmeetrist on materjalide hind sellel kärul, millest ma eespool kirjutasin.
Vasta
#67

(27-02-2021, 14:18 PM)diesel Kirjutas:  gramm alla neljakümne raha võileiva ruutmeetrist on materjalide hind sellel kärul, millest ma eespool kirjutasin.
Kas saab ka nii,et annnan külje mõõdud ja teete valmis,mis siis ruudu hind on?

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta
#68

küllap saab. aga nagu ma eelpool kirjutasin vist ka, siis see on meestel esimene.
las saavad selle lõpuni valmis enne. kuigi ma juba küsisin ka, et kas tellida saab
ja vastus oli positiivne, siis ootaks ikka kuni toa tühjaks saab.
mina ise ei puutu asjasse, tegijad on lihtsalt head semud. su huvi tundmise ma
muidugi ütlen edasi.
Vasta
#69

(27-02-2021, 20:40 PM)diesel Kirjutas:  küllap saab. aga nagu ma eelpool kirjutasin vist ka, siis see on meestel esimene.
las saavad selle lõpuni valmis enne. kuigi ma juba küsisin ka, et kas tellida saab
ja vastus oli positiivne, siis ootaks ikka kuni toa tühjaks saab.
mina ise ei puutu asjasse, tegijad on lihtsalt head semud. su huvi tundmise ma
muidugi ütlen edasi.
Tänud.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne