Mis tööriist? Suhkrutangid!!!
#21

Ksf! Aavu kirjutise peale tuli meelde, et mul on ka Mulgimaa taluperest pärit suhkrupea kolkimise haamrike/kirveke, kodutöö ehk käsitöö. Selline tähtjas info Teile, maiasmokkidele!
Vasta
#22

(02-02-2014, 20:45 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  
(02-02-2014, 12:54 PM)kass Kirjutas:  Oimaeivõi! Mida Te jahute ja vandaseerite, igav on, jah?! Öeldi Teile juba kahe mehe poolt, millega tegu, aga ei, ikka pole rahul.
Toomas, hangi nüüd mingi suhkrutükk või kamakas ja pane sinna kõrvale, et oleks mõõtu aimata, muidu mõni nupumees pakub järgmisena mingiks lintraktori või tankiroomiku poldi läbilõikamise tangideks vms! Ja minge vast üldse kassi saba alla oma hullude jamadega! Sad
Ja see vahe seal lõikepindade vahel on ilmselt lihtsalt välja veninud olekust, olen näinud nõukogude aegset, see oli ka nii vedel ja pehmest materjalist lura.

No ei ole,no ei ole ühtegi suhkrutükki. Samovari ka pole,kinkige mulle samovar palun. Siis mõni lahke toob suhkrutüki ka ja hakkame koos teed jooma.....Toungue
Aga siis vast jääme väikeste suhkrutangide juurde,sest 13 cm. on parajalt väike..... Need sakid on korrapärased ja kahtlustan,et suhkrutüki paremaks haaramiseks.

Aga hea idee iseenesest,,,peaks siis tõesti läbi astuma.Mul kodus suhkrut pidi olema ,kuid samovari netu!Mõtleme siis miskit muud keedumassinat välja!Põhjus läbi tulla ripub juba ammusest ajast ülevalCool....
Kuid kas niipalju aega antakse,et liikuma saab.hetkel ikka kaugustes!
Vasta
#23

(02-02-2014, 22:15 PM)kass Kirjutas:  Ksf! Aavu kirjutise peale tuli meelde, et mul on ka Mulgimaa taluperest pärit suhkrupea kolkimise haamrike/kirveke, kodutöö ehk käsitöö. Selline tähtjas info Teile, maiasmokkidele!
Kassid teed ei armasta ,st pole koksida midagi vaja!Big Grin Äkki limpsiks midagi ja loovutaks terariistad minu naise kätte?

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#24

Eks Talupoeg Tom on vast nõus neid isegi loovutama aga vastutasuks tuleks esitada üks lugu koos liikumise ja saatega:


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne