Särtsusuits
#61

Kimun särtsu 1,5 aastat. Tööl on ta ebamugav, siis kimun tavalist (punane Winston), õhtuti kodus särts hambus. Hea mugav, ei pea õue minema. Miinus see, et koguaeg käeulatuses ja hambus, kulub suht palju. Kõik need roosi ja muulõhnalised nikotiinivabad vedelikud pullikaka, SKY BOOSTER-i kõige kangem minu valik. Meie riigis seda muidugi ametlikult müüa ei tohi, kuid ikka saab kui vaja, pole muret  Cool
Muretsetud sai see mõttega tavaline tubakas üldse maha jätta, kuid.....

P.S. Olen suitsetanud ca 30 aastat ja pole enda üle uhke, tahaks loobuda täielikult, tahtejõud paraku suur ümmargune null  Big Grin

Oehhh... mida kõike head see Nõukogude võim inimkonnale on andnud!!! Alla Pugatšova, Linnahalli, Baikonuri kosmodroomi, Moskvitši... sinu, minu...
Vasta
#62

Loe läbi raamat
Lihtne viis suitsetamisest loobumiseks.Autoriks Allen Carr.
Igaljuhul mõtlema paneb küll,kui mitte muud.
Vasta
#63

Soovitage "algajale" ka normaalset komplekti.
Vasta
#64

(17-05-2015, 19:26 PM)autojuht Kirjutas:  Soovitage "algajale" ka normaalset komplekti.

Just soovitasin lugemist.Siis hakka (või mitte)otsima midagi uut. Smile
Vasta
#65

(17-05-2015, 19:29 PM)linnuke Kirjutas:  
(17-05-2015, 19:26 PM)autojuht Kirjutas:  Soovitage "algajale" ka normaalset komplekti.

Just soovitasin lugemist.Siis hakka (või mitte)otsima midagi uut. Smile

Pista omale sabaalla see Allen Carr.
Soovin viidet lingile, et see või see on ok masin oma hinnaklassis ja kestab teistest keskmiselt kauem.
Vasta
#66

(17-05-2015, 19:43 PM)autojuht Kirjutas:  
(17-05-2015, 19:29 PM)linnuke Kirjutas:  
(17-05-2015, 19:26 PM)autojuht Kirjutas:  Soovitage "algajale" ka normaalset komplekti.

Just soovitasin lugemist.Siis hakka (või mitte)otsima midagi uut. Smile

Pista omale sabaalla see Allen Carr.
Soovin viidet lingile, et see või see on ok masin oma hinnaklassis ja kestab teistest keskmiselt kauem.
Oehh  Sad  Palju infot leiab siit:
http://www.e-suits.eu/
Ausalt öelda olen nii laisk et selles foorumis näpuga rida ei aja ja kõik kogemused ise üle elatud/järgi katsetatud ja midagi konkreetselt soovitama ei hakka sest inimeste maitsed/ootused vms.on väga erinevad.
Vasta
#67

(17-05-2015, 19:43 PM)autojuht Kirjutas:  
(17-05-2015, 19:29 PM)linnuke Kirjutas:  
(17-05-2015, 19:26 PM)autojuht Kirjutas:  Soovitage "algajale" ka normaalset komplekti.

Just soovitasin lugemist.Siis hakka (või mitte)otsima midagi uut. Smile

Pista omale sabaalla see Allen Carr.
Soovin viidet lingile, et see või see on ok masin oma hinnaklassis ja kestab teistest keskmiselt kauem.
Miks nii kurjalt.Sa oleks nagu enne 10.00-i nõudmas jooki,kustkohast saab. Big Grin 
PS:Ise oled see masin,kui kalliks ennast pead,siis vaata,kas kestad keskmisest kauem
Vasta
#68

Läbi raskuste tuleb PÖFF'ile ka ''A Billion Lives'' dok. Kui kedagi peaks e-sig teema huvitama, eriti see mis toimub tagatubades, kes võidavad või kaotavad, kes nööre sikutavad või kannatavad, võiks seda vaatama minna. Uskuge mind, kuigi dok ei ole tehtud meil, on tegemist täpselt samade süsteemidega ning just otseselt nendest süsteemidest johtuvate tegutsemistega riiklikul tasandil ka Eestis. Seega soovitan päris tõsiselt kaaluda ühe pileti ostmist. Elu ei ole must-valge, olenemata sellest kas te tahaksite seda sellisena näha või mitte Smile

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1278085142225770&substory_index=0&id=166640443370251


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#69

e-sigarettide "kahjutusest" on viimastel kuudel seda ja teist välja imbunud, kes uudiseid jalgib, on kindlasti märganud.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#70

(06-10-2016, 20:24 PM)Marko Kirjutas:  e-sigarettide "kahjutusest" on viimastel kuudel seda ja teist välja imbunud, kes uudiseid jalgib, on kindlasti märganud.

Sa isegi ei kujuta ette mida võetakse ette riiklikel tasanditel, et saavutada ühiskonnas e-sig maine langus. Selleks vassitakse ja valetatakse avalikult meedias, tellitakse kallutatud või ebanormaalsete andmetega uurimusi jne jne. Seda teeb ka meie riik, meie ausas meedias inimestele otse näkku valetades, et saada e-sigaret turult minema. Teiselt poolt survestatakse e-sigareti teemat nii tubaka kartelli kui ka ravimitöösturite poolt. Mõlemad lasevad kahest torust väänatud fakte välja. Eriti rõvedalt töötab ravimitööstus, kes finantseerib erinevaid arste ning kliinikuid ja muud tervishoiu süsteemi, saadab nn makstud õppepuhkusele valitud arste ja hiljem laseb neil oma sõda e-sig vastu pidada, et see ei ohustaks nende plaastreid ja nätse. Ja see kõik on jäämäe pisike väljapaistev osa. Etteruttavalt ma võin ütelda ka seda, et ma suudan enda väiteid ka tõestada, kas ma seda aga siin ka tegema hakkan on üsna kahtlane. Seega Marko, kui sind tõesti huvitab see ''kahjulikkuse'' teema, siis proovi uurida iga selle delfi uudise tagamaid enne otsustamist. Sa üllatud mida kõike leiad ja millest meie meedia vaikib kahjuks.  

Soovitan siit alustada, hea lihtne alguseks ning see on eestis ka ainuke koht, kust saada tõeset infot eesti keeles  http://e-liit.ee

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#71

Ma tean, et parim oleks loobuda. Tõesti ei viitsi mingite vandenõuteooriate jälgi ajada. Kindlasti selles äris ringlev raha määrab oma reeglid ja siis paenutab neid vastavalt hetkeseisule, minu vaatevinklist on see tähtsusetu.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#72

Viplala kirjutas..
Soovitan siit alustada, hea lihtne alguseks ning see on eestis ka ainuke koht, kust saada tõeset infot eesti keeles  http://e-liit.ee

BULLSHITT(luban endale sel teemal kasutada kisamist)See on veel lollim enesepetmine kui üritada mitmeid kordi maha jätta(elust enesest) Sad Sad Sad Sad Sad
Vasta
#73

(07-10-2016, 00:25 AM)linnuke Kirjutas:  Viplala kirjutas..
Soovitan siit alustada, hea lihtne alguseks ning see on eestis ka ainuke koht, kust saada tõeset infot eesti keeles  http://e-liit.ee

BULLSHITT(luban endale  sel teemal kasutada kisamist)See on veel lollim enesepetmine kui üritada mitmeid kordi maha jätta(elust enesest) Sad Sad Sad Sad Sad

Ma ei saa aru, mis asi on bullshitt?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#74

(07-10-2016, 00:30 AM)viplala Kirjutas:  
(07-10-2016, 00:25 AM)linnuke Kirjutas:  Viplala kirjutas..
Soovitan siit alustada, hea lihtne alguseks ning see on eestis ka ainuke koht, kust saada tõeset infot eesti keeles  http://e-liit.ee

BULLSHITT(luban endale  sel teemal kasutada kisamist)See on veel lollim enesepetmine kui üritada mitmeid kordi maha jätta(elust enesest) Sad Sad Sad Sad Sad

Ma ei saa aru, mis asi on bullshitt?

OK.Eesti keeles SUPERLOLLUS.Ehk ei rikkunud kellegi äri.
Vasta
#75

(07-10-2016, 00:59 AM)linnuke Kirjutas:  OK.Eesti keeles SUPERLOLLUS.Ehk ei rikkunud kellegi äri.

Ma tean mis tähendab bullshit, kuid ma ei saa aru mida sa selle all mõtled. Kas sa oleksid nii kena ja seletaksid täpsemalt lahti oma vihapurske. Sellised suvalised vihast nõretavad röögatused ei ole eriti informatiivsed ja ma ei ole kahjuks selgeltnägija.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#76

(07-10-2016, 01:20 AM)viplala Kirjutas:  
(07-10-2016, 00:59 AM)linnuke Kirjutas:  OK.Eesti keeles SUPERLOLLUS.Ehk ei rikkunud kellegi äri.

Ma tean mis tähendab bullshit, kuid ma ei saa aru mida sa selle all mõtled. Kas sa oleksid nii kena ja seletaksid täpsemalt lahti oma vihapurske. Sellised suvalised vihast nõretavad röögatused ei ole eriti informatiivsed ja ma ei ole kahjuks selgeltnägija.

Ei maksa asja nii dramaatiliselt võtta,lihtsaltSinu soovitus laiale maailmale on kohatu ja ka kasutu nagu eelpool mainisin.(ja vale)

Soovitan siit alustada, hea lihtne alguseks ning see on eestis ka ainuke koht, kust saada tõeset infot eesti keeles  http://e-liit.eelala tsitaat
Mulle tundub,et äkiline vihapurse oponendi poolt....
Vasta
#77

(07-10-2016, 01:33 AM)linnuke Kirjutas:  
(07-10-2016, 01:20 AM)viplala Kirjutas:  
(07-10-2016, 00:59 AM)linnuke Kirjutas:  OK.Eesti keeles SUPERLOLLUS.Ehk ei rikkunud kellegi äri.

Ma tean mis tähendab bullshit, kuid ma ei saa aru mida sa selle all mõtled. Kas sa oleksid nii kena ja seletaksid täpsemalt lahti oma vihapurske. Sellised suvalised vihast nõretavad röögatused ei ole eriti informatiivsed ja ma ei ole kahjuks selgeltnägija.

Ei maksa asja nii dramaatiliselt võtta,lihtsaltSinu soovitus laiale maailmale on kohatu ja ka kasutu nagu eelpool mainisin.(ja vale)

Soovitan siit alustada, hea lihtne alguseks ning see on eestis ka ainuke koht, kust saada tõeset infot eesti keeles  http://e-liit.eelala tsitaat
Mulle tundub,et äkiline vihapurse oponendi poolt....

Ja siiski, ehk täpsustaksid veelkorra, mis mu tsitaadis kohatut, kasutut ja valet oli?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#78

Lihtviisiliselt.Ei ole selle pahe jaoks nn.Alternatiivi.Sa kas suitsetad või mitte.Muid variante ei ole.Kõik ülejäänu on enda (ja teiste)petmine.
Nii lihtne see ongi.(ehk pigem raske)(väga raske) Sad
Vasta
#79

Linnukese post saab ka minu allkirja.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#80

(07-10-2016, 02:03 AM)linnuke Kirjutas:  Lihtviisiliselt.Ei ole selle pahe jaoks nn.Alternatiivi.Sa kas suitsetad või mitte.Muid variante ei ole.Kõik ülejäänu on enda (ja teiste)petmine.
Nii lihtne see ongi.(ehk pigem raske)(väga raske) Sad

Ja sinu jutu point on? Jäta maha või kärva maha, sest see on ainuõige arvamus? Inimesed ei loobu suitsetamisest, pole seda kunagi teinud ega hakka tegema. Küsimus on selles, et kui seda on võimalik täna teha 95% vähem kahjulikumalt, siis kas me tõesti peame selle vastu sõdima? Võtma inimestelt jõuga valikuvõimaluse ja ala ära tapma kuna see on ju meie üliideaalsete veatute inimeste ainuõige arvamus ning otsus teiste elude üle?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne