IFA Multicar 25
#1

[Pilt: large_29170985_EhAy.jpg]

Sai soetatud selline aparaat, tore pisike kallur, olemuselt traktor.

Starterist käima ei saanudki, aku sai ennem otsa, saab mitme laetud akuga proovida, tõmmates käivitub, sõidab pidurdab. Hetkel on olemas eelsüüde, starter, parktuled, pasun ja puhur, puudu lähi-kaugtuled, suunatuled,kojamehed, vb veel midagi, aga selle masinal pole õnneks rohkem mingeid elektrilisasid.

Leidsin mingisuguse elektriskeemi internetist ilma seletusteta, aga näha, et 8 kaitset süsteemi peale, mul aga duubeldatud, ehk 16 kaitset. Kaitsmeblokid näevad jubedad välja, aga sain kaasa ka kaks moodsat blokki. Plaanis masin käima ajada tuled asjad töötama ja ülevaatusele. Kui nüüd kellelgi midagi head, huvitavat selle aparaadi kohta rääkida on, võite julgesti sõna võtta. Kui kellelgi on elektriskeemi, koos seletustega, võiksite seda ka minuga jagada, teeks elu lihtsamaks mul.

Klõpsisin mõned pildid ka http://album.ee/album/264487/50352669
Vasta
#2

Kaitsmed paistavad olema plastikust, need oleks vaja asendada keraamilise kesta peal oleva traadiga. Plastik läheb kuumenemisel lühemaks ja lõpetab töö. Keraamiline, kui läbi põleb, paned uue jupi traati vahele ja käib jälle.
Ei sobi need mitmekordsed traadipusad kaitsmete asemel.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#3

Mingisugune elektriskeem mul on. Saada mulle privaatsõnumis oma mailiaadress.
Vasta
#4

Niipalju on mul selle asja kohta öelda, et minu "Martal" on samasuguse isendi tagasild. Silla omapära on see, et kardaan pöörleb teistpidi kui tavaliselt. Ehk oskad sellise riistapuu omanikuna öelda, et kas siis Multicari mootor töötab ka vastupäeva või on seal käimakastis midagi mis pöörlemise suudna muudab?
 Käima tõmbamine ei pidanud aga nende autode sildade tervisele hea olema. Ehk sellepärast, et tagasillas ülekanne läbi kolme hammasratta ja üsna suure arvuga ka. Peaks olema 7.5 (või 7.3 )- ise lugedes sain sellise tulemuse. Ega ma rohkem targutada ei oska, aga mehed kes omal ajal sellistega sõitsid, väidavad et Multicarid ei pidanud talvel hästi käima minema ja siis neid tõmmati ja tihtipeale oli see ka viimane tõmbamine sellele autole Smile .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne