DNEPR MT 10-36
#1

Tere

Olen siin uus kasutaja ja ühtlasi soetasin omale elu esimese nõukogude tsikli.
Sain kohe jamaga hakkama, panin aku peale, et proovida. Enne mind oli veetud juhtmed korvi vaatsin, et punane ja must nii ka panin aku klemmidele, ja natuke särises, ehk juhtme värvid olid tegelikult vastupidi kui hiljem vaataisin. mis mul nüüd täpselt läbi kärssas ja kuidas arstida?
Homme proovin pildid ka lisada.
Vasta
#2

Sadula all on kaitsmed.Vaata need üle.
Vasta
#3

Tere

Tänud! Kaitsmed vahetasin ära ja esimesest mastust töötas.

Tere.
Panen lingi kus esmased pildid tsiklist ka.

http://fotoalbum.ee/photos/T%C3%B5uloom/sets/1404845
Vasta
#4

Tere.

Sooviks targematelt nõu kuidas seda masinat arvele saada.
On olemas nõuka aegne pass ja nr. Passijärgne omanik surnud, eelmisel omanikul isegi pidi olema notari kiri, et ratas kuulub pärandi järgi temale aga nagu ikka paber kadunud.Sad Kuidas on kõige mõistlikum mul see arvele saada?
Ja imelik mulle tundub veel see, et vanades dokumentides pole raami nr, kas see ongi vene masinatel normaalne, endal kogemused puuduvad kuna see mu esimene vene päritolu ratas.
Vabandan kohe ette ära kui mu teema on vales kohas, olen siin uus kasutaja Rolleyes
Vasta
#5

Sellistele küsimustele otsi vastust Maanteeametist: http://www.mnt.ee/
Kui sinu dokumendid ja tsikkel ei oma ühtegi raaminumbrit, siis kuidas sa tõestad, et su käes olevad dokumendid on üleüldse selle tsikli juurde kunagi kuulunud?
lühidalt - mine ja küsi lähimast arkist.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta
#6

Passis on mootori nr mis klapib ka peal oleva mootoriga. Ja kuna eelnev omanik on enda tuttav siis on kindel et dokid on õiged.
Vasta
#7

Löö passis olev nr birkale (neid müüakse uusi).
Või teine variant, löö passis olev nr raamile.
ARK-i pole selle küsimusega mõtet pöörduda, sealt saad raamile paremal juhul valge kleepeka.


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne