Uunikute 13. Talveralli 2014 järelkaja

Silmades taevas ja meri
Inimene sinisilmne
Nagu peoga kühveldet teri
Imeline valge

Meeled tuultele valla
Uued vaod vaotuman palge
Süda sädemeid kalla
Tuli kõik neelab alla

Voogab päev üle lõõsan maa
Algaman merel kui tõus
Lebada kauem ei saa
Geenid veel jõus
Eestimaa

See nüüd tõsisest talveralli teemast mööda, aga... lahe lugu seoses selle luuletusega:
meil oli koolis mingi suur aktus ja klassijuss võttis hommikul kohe nööbist kinni ja andis mulle ja pinginaabrile "eriti tähtsa ülesande", ..aktusel luuletus ette lugedaSad, kogu päev anti vabaks, et luuletus pähe õppida. Luuletus oli trükitud kirjutusmasinal ja läbi (3) kupeeri, "mu kodumaa on suur ja lai.." või midagi sellist. Pinginaabriga arvasime, et seda jama me kogu kooli ees küll lugema ei hakka. Aga kui luuletus siis luuletus..
Mõtlesime ,et teeme siis midagi moodsat.. Läksime ajalehe putkasse ja küsisime putkast muti käest sinisilmselt, et kas mingeid luuletusi on ? Tsjoo.-? Ljuuljetused.-? No ei old seal luulet.
Pinginaabril meenus, et tal kodus mingi LR ja see luulet paksult täis, isegi ema-isa loevad ja itsitavadToungue. Kuna luule tahtis lugemist ja aktus surus peale, siis siva tema poole LR näppu ja kooli tagasi.. Õps juba pabistas, et kus me kadusime.. ja kas luuletus peas ? No ei old peas, otse LR-ist panime; mina esimese-tema teise ja viimane salm kooris.. no et oleks moodsam või nii... Saal kuulas huviga kõrvad kikkis ja õppealajuhataja näost valgeSmile
Pold õrna aimu ka mis luuletus see on....
Peale aktust väike jutuajamine oli: a me ütlesime, et selle kolmanda kopeeri pealt ei näind ju lugeda ja tõime putkast LR-i ja panime sealt. Igaks juhuks veel ütlesime, et Täheke oli juba läbi ja Pikkrit veel pold toodud. Põhimõtteliselt jäädi sellega rahule aga "seda Pikrit lubati meile veel teha", vist mindi ka käitumishinde kallale.

Rohkem pole luulet palutud lugedaSmile (kui Jõuluvana välja arvata).

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, BMW E21, VW Buss
Vasta

(04-03-2014, 21:47 PM)hundu615 Kirjutas:  Muud ma ei palu kui seleta ära ka kasvõi pildi näol kust kohast see KP2 SELIMÄELP tuli. Minu teada pold seal midagi sellist.Tervitustega ja 2015 veebruarit oodates.

Aga palun! Tuli meilgi see esimene kord tuisanud lume seest välja pühkida ja polnud see sildike üldse madalal Big Grin
[Pilt: KP2-1.JPG]

Ahjah, LÕPPTULEMUSED siis ka peateema esimeses postis olemas ja lähevad ka näoraamatusse.
Vasta

(05-03-2014, 00:02 AM)PlyVal64 Kirjutas:  Ahjah, LÕPPTULEMUSED siis ka peateema esimeses postis olemas ja lähevad ka näoraamatusse.

Ma küsisin seda ka juba varem, et kas OAKP karistus arvutati 2014 aasta võistlusjuhendi järgi? Ehk kuidas on seal võimalik näha 2, 4, 8 jne. karistuspunkte?
Vasta

Korraldajale Praha Spartakult 10 punkti Kuusikumäe eest.
Ka muidu oli kõik hästi. Kaotasime küll kohe alguses esimesed amordid (ühe isegi nii hästi, et see läks pooleks kuni otsisime metsavahel kohta, kus seisma jääda nii, et kaasvõistlejad mööda mahuksid) aga lõpuni jõudsime ja koju ka veel. Mõne kohapeal küll oigasime autoga kaasa kui asi hulluks läks ja liskatsel tuli ka jalga kõverdada ning auto võimeid vaka all hoida. Hommikul saime ka veel Nõva kandis politsei alkomeetrit kontrollida - see küll töötas aga näitas siiski 0. Politseid näis see imestama panevat, sest silmini porine tundmatu auto andis neile juba vist lootust.
Vasta

(05-03-2014, 00:02 AM)PlyVal64 Kirjutas:  
(04-03-2014, 21:47 PM)hundu615 Kirjutas:  Muud ma ei palu kui seleta ära ka kasvõi pildi näol kust kohast see KP2 SELIMÄELP tuli. Minu teada pold seal midagi sellist.Tervitustega ja 2015 veebruarit oodates.

Aga palun! Tuli meilgi see esimene kord tuisanud lume seest välja pühkida ja polnud see sildike üldse madalal Big Grin
[Pilt: KP2-1.JPG]

Ahjah, LÕPPTULEMUSED siis ka peateema esimeses postis olemas ja lähevad ka näoraamatusse.

Suured tänud.

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

Veel üks küsimus tulemuste kohta

Ristsõna lahenduse kohta.

Näide meie ehk 51 kohta rada 2.

Tulemustes ristsõna 212.

Vastava KP TÄIESTI ÕIGE vastuse tähemärkide arv annab kokku iga KP preemiapunktide summa. Iga õige täht annab 1 (ÜKS) punkti.

Eksisime vähemalt kahe KP ga

KP tähtede arv kokku maksimaalselt 240 tähte ehk 240 punkti.
-9 KP 10 tähtede arv
-15 KP19 tähtede arv
Ehk kui täiesti õiget vastust ei ole, siis KP eest punkte ei saa.
Kokku 216

Läbimata KP, milleks loetakse ristsõnas puuduv TÄIESTI ÕIGE vastus, annab 10 karistuspunkti. Kui on vastus soditud ja kohtunik ei suuda välja lugeda, loetakse see
vastus VALEKS ja KP mitteläbituks!!!!

Lisaks veel kaks korda -10 on kokku 196.

Kuidas tuleb kokku 212?
Vasta

(06-03-2014, 00:50 AM)joonas_ Kirjutas:  Veel üks küsimus tulemuste kohta

Ristsõna lahenduse kohta.

Näide meie ehk 51 kohta rada 2.

Tulemustes ristsõna 212.

Vastava KP TÄIESTI ÕIGE vastuse tähemärkide arv annab kokku iga KP preemiapunktide summa. Iga õige täht annab 1 (ÜKS) punkti.

Eksisime vähemalt kahe KP ga

KP tähtede arv kokku maksimaalselt 240 tähte ehk 240 punkti.
-9 KP 10 tähtede arv
-15 KP19 tähtede arv
Ehk kui täiesti õiget vastust ei ole, siis KP eest punkte ei saa.
Kokku 216

Läbimata KP, milleks loetakse ristsõnas puuduv TÄIESTI ÕIGE vastus, annab 10 karistuspunkti. Kui on vastus soditud ja kohtunik ei suuda välja lugeda, loetakse see
vastus VALEKS ja KP mitteläbituks!!!!

Lisaks veel kaks korda -10 on kokku 196.

Kuidas tuleb kokku 212?
joonas_ , loe juhendist ka, et proteste sai esitada kui protestimaks "üks suur Õlu " on makstud ning protest läheb Vanaema kassile.

FUN FUN FUN , tunne rõõmu sõidust ja seltskonnast, muidu ma hakkan ka protestima Jaapani autotööstuse vastu, et mu Datsunil tagasild irdus Ohekatku rajal.

PS! See on pestud ja tagastaks millaski st. helistan sulle Smile
Vasta

(06-03-2014, 09:40 AM)nymmik Kirjutas:  joonas_ , loe juhendist ka, et proteste sai esitada kui protestimaks "üks suur Õlu " on makstud ning protest läheb Vanaema kassile.

See ei olegi mingi protest. Soovin aru saada, mis meil valesti läks, et järgmine kord paremini teha. Kui ei saa süsteemist aru, siis on väga raske midagi paremini teha.

Kui inimene tahab õppida, siis seda protestimiseks nimetada on vast liiast.
Vasta

(06-03-2014, 10:07 AM)joonas_ Kirjutas:  
(06-03-2014, 09:40 AM)nymmik Kirjutas:  joonas_ , loe juhendist ka, et proteste sai esitada kui protestimaks "üks suur Õlu " on makstud ning protest läheb Vanaema kassile.

See ei olegi mingi protest. Soovin aru saada, mis meil valesti läks, et järgmine kord paremini teha. Kui ei saa süsteemist aru, siis on väga raske midagi paremini teha.

Kui inimene tahab õppida, siis seda protestimiseks nimetada on vast liiast.

Kui sul valede vastuste seas mõned tähed juhuslikult õige koha peale sattusid, saab nende eest ka punkte. Ilmselt sealt see erinevus.
Vasta

(06-03-2014, 10:15 AM)zazik Kirjutas:  Kui sul valede vastuste seas mõned tähed juhuslikult õige koha peale sattusid, saab nende eest ka punkte. Ilmselt sealt see erinevus.

Küsimus ongi selle mõttega, et süsteemist aru saada.

"Vastava KP TÄIESTI ÕIGE vastuse tähemärkide arv annab kokku iga KP preemiapunktide summa. Iga õige täht annab 1 (ÜKS) punkti."

See punkt ütleb minule, et kui täiesti õiget vastust ei saa, siis ühtegi preemipunkti ei saa. Samas vaatasin ka seda varianti, kus õigete tähtede eest saab siiski punkti ja ikka ei tulnud summa kokku.
Vasta

Kõige lihtsam näide oleks seesinane karjatsetalust vs karjastetalust.
Ühel puhul on õigeid tähemärke 240, vastus õige + 60, kokku 300 ehk kogu Talveralli oma põhimõttelt täpselt ja edukalt läbitud. Teisel puhul on õigeid tähemärke 238, vale KP vastus annab -10, vastus õige + 60, kokku 288 ja läbitud 24 KP'd, mis ei ole 25. Aga Just for FUN ju oli?
Mina isiklikult lugesin üle KÕIK 140 laekunud Ristsõna korda 240 ruudukest ehk 33600 tähemärki + kontrollisin paberitelt üle ja arvutasin välja 140 X 7 igal Ajakaardil = 980 kellaaega ja ajatrahvi... + soreerisin ja kontrollisin üle ka kõik ootamatu pildid ning kellaajad ning selle, kes sõitis vale rada. Jah, neid oli lõpuks palju, kes ei saanudki ennast õigel rajal objektiivi ette - need on kõik OAKP 100. Eesmärk on saada Ristsõna absoluutselt õigesti, rajal mitte ära eksida, suuta AKP'de ajad välja arvutada ja õigel ajahetkel Kohtunikule ajakaart ulatada ning saada minimaalselt mahaarvamisi. Neid oli kokku 40 jõuvankrit ja sisuliselt see, kas keegi oli sajas või neljakümne viies, pole üldse oluline.

Praeguseks on ka selle Talveralli Tulemused arhiivi pandud, aitab, kuu aega on elutuba olnud paksu paberikuhja ja auhindade kihi all. Minul algas KEVAD ja purjetamise-mereelu hooaeg ja Talverallist rohkem ei viitsi jahuda. Viimase asjana läheb üles Põhiküsimuse vastuse algallikas.
[Pilt: P%25C3%25B5hik%25C3%25BCsimus.JPG]
Vasta

... and now something completely different: jeebus küll kas see on nüüd kogu elu möte siis?
kirjutage midagi asjalikku. täislehtede kaupa juba täis mingit halamist, ei suuda normaalseid postitusi enam leida. kui küsimus, vöta otse ühendust korraldajaga ja leppige kohtumine ja kast või kaks ölunaadi ka kaasa kompensatsiooniks. ja meile ka juba siis paar kasti selle eest et pean seda sousti lugema löputult oodates ka toredaid sõnumeid.

- lp sm jaamakorraldaja -
¡Viva Rallye de Invierno de los Coches Antiguos!
Vasta

(06-03-2014, 11:10 AM)jaamakorraldaja Kirjutas:  ... and now something completely different: jeebus küll kas see on nüüd kogu elu möte siis?
kirjutage midagi asjalikku. täislehtede kaupa juba täis mingit halamist, ei suuda normaalseid postitusi enam leida. kui küsimus, vöta otse ühendust korraldajaga ja leppige kohtumine ja kast või kaks ölunaadi ka kaasa kompensatsiooniks. ja meile ka juba siis paar kasti selle eest et pean seda sousti lugema löputult oodates ka toredaid sõnumeid.

Lind ja Volli tervitavad Mäxi! Big Grin oli piisavalt tore, ah? Big Grin
kena kevadet kõikidele,
Lind + tiim

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

Seltskond Sinilinnul NR 41 tänab väikese hilinemisega siiralt korraldustoimkonda nähtud vaeva eest. Üritus täitis igati oma eesmärki. FUN FUN FUN FUN FUN!!!!!
Vasta

Austatud Seltsimehed! Fotoekipaaz P.Tall & T.Ööbik tänavad emotsioonidest pakatava päeva eest! Fotokunstnikud said lõpuks pildimaterjali üle kaetud ja üles laetud:

Talveralli 2014

Mingi aeg need pildid püsivad seal üleval. Pilti vaadates siis paremalt alt nurgast saab ka alla laadida fotot. Kel soovi siis võin kogu pundi ühtseks pakiks kokku arhiveerida ja üles riputada, sellest palun siis sõnumi teel teada anda.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

(26-03-2014, 13:44 PM)Ööbik Kirjutas:  Austatud Seltsimehed! Fotoekipaaz P.Tall & T.Ööbik tänavad emotsioonidest pakatava päeva eest! Fotokunstnikud said lõpuks pildimaterjali üle kaetud ja üles laetud:

Talveralli 2014

Mingi aeg need pildid püsivad seal üleval. Pilti vaadates siis paremalt alt nurgast saab ka alla laadida fotot. Kel soovi siis võin kogu pundi ühtseks pakiks kokku arhiveerida ja üles riputada, sellest palun siis sõnumi teel teada anda.

Kahjuks vähemalt mina küll neid pilte ei näe. Algul tuli miski ohtliku lehe ähvardus ja seejärel hunnik halle ruute, kus peaks vist pildid olema...
Vasta

(26-03-2014, 22:28 PM)zazik Kirjutas:  Kahjuks vähemalt mina küll neid pilte ei näe. Algul tuli miski ohtliku lehe ähvardus ja seejärel hunnik halle ruute, kus peaks vist pildid olema...
366 pilti ja laeb neid ikka päris kaua. Nii 15-20 sek.
Hullem, et tänaste postituste müügiteemas, mis viitavad album.ee lehele, on tehtud nähtamatuks pildid ehk siis mul pole õigust jne. Mingi auto Austin ja mingi saladuslik motoapteek. Kummagi pilte ei näe.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(26-03-2014, 22:59 PM)aavu Kirjutas:  
(26-03-2014, 22:28 PM)zazik Kirjutas:  Kahjuks vähemalt mina küll neid pilte ei näe. Algul tuli miski ohtliku lehe ähvardus ja seejärel hunnik halle ruute, kus peaks vist pildid olema...
366 pilti ja laeb neid ikka päris kaua. Nii 15-20 sek.
Hullem, et tänaste postituste müügiteemas, mis viitavad album.ee lehele, on tehtud nähtamatuks pildid ehk siis mul pole õigust jne. Mingi auto Austin ja mingi saladuslik motoapteek. Kummagi pilte ei näe.

Isegi kui pisipiltide asemen nimekirja võtan, siis ka ükshaaval ei näe.
Aga ju siis viga minus, proovin tööarvutiga ka.
Vasta

Tundub, et iga arvuti tükib ikka valikuliselt asjadele lähenema. Muidu hästi töötav asi leiab sada põhjust miks mitte toimida.
Tegelen sellega, lükkan nad mujale üles. Paar päeva läheb, vaba aega napilt käes. Kannatust.
Vasta

(27-03-2014, 10:21 AM)zazik Kirjutas:  
(26-03-2014, 22:59 PM)aavu Kirjutas:  
(26-03-2014, 22:28 PM)zazik Kirjutas:  Kahjuks vähemalt mina küll neid pilte ei näe. Algul tuli miski ohtliku lehe ähvardus ja seejärel hunnik halle ruute, kus peaks vist pildid olema...
366 pilti ja laeb neid ikka päris kaua. Nii 15-20 sek.
Hullem, et tänaste postituste müügiteemas, mis viitavad album.ee lehele, on tehtud nähtamatuks pildid ehk siis mul pole õigust jne. Mingi auto Austin ja mingi saladuslik motoapteek. Kummagi pilte ei näe.

Isegi kui pisipiltide asemen nimekirja võtan, siis ka ükshaaval ei näe.
Aga ju siis viga minus, proovin tööarvutiga ka.
Mul toimib kõik. ilusti dropboxis näha.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne