Materdaks "kaupmehi"
#41

(03-03-2014, 00:42 AM)Alts Kirjutas:  Hetkel on aktuaalne teema, kus naise liikuril (Audi 80) käitas varasemalt veepumpa ja genekat hammasrihm, seejärel sai sinna olude kokkusattumisel kohalikus mitteametlikus margiteeninduses tavaline rihm, mis kohe libisema hakkas ja ilma liigse vilistamiseta suutis ka auto tühja akuga teepeale jätta. Pingutasin rihma üle ja tõesti ei tea, kuipalju oleks vajutamisel läbipainet pidanud jätma. Igatahes üleeile e. paari kuu vanusena see rihm pooleks läks ja lähen nüüd kaema, mida mulle letist pakutakse. Hammasrihm tunduks kindlasti usaldusväärsem oma haake poolest. Aga mida ma ka tean...

Oled sa ikka päris kindel, et 80'ne genekat hammasrihm käitas? Tuleta hästi meelde, ehk oli mõne teise rihmaga tegemist Smile

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta
#42

(03-03-2014, 05:41 AM)viplala Kirjutas:  Oled sa ikka päris kindel, et 80'ne genekat hammasrihm käitas? Tuleta hästi meelde, ehk oli mõne teise rihmaga tegemist Smile

Peale seda, kui masin tühja akuga teele jäi ja seda uut rihma vaatasin, siis tekkisid jah luulud, et vana ja praguliseks kiskuv rihm hammastega oli olnud. Smile
Vasta
#43

(03-03-2014, 07:49 AM)Alts Kirjutas:  
(03-03-2014, 05:41 AM)viplala Kirjutas:  Oled sa ikka päris kindel, et 80'ne genekat hammasrihm käitas? Tuleta hästi meelde, ehk oli mõne teise rihmaga tegemist Smile

Peale seda, kui masin tühja akuga teele jäi ja seda uut rihma vaatasin, siis tekkisid jah luulud, et vana ja praguliseks kiskuv rihm hammastega oli olnud. Smile

ehk on mõlema õigus aga üks mõtleb hammastatud lamerihma teine hammastatud kiilrihma ? Rolleyes
Vasta
#44

Minu vana risu vist ei liigitu väga teemasse materdaks kaupmehi.MUL ka kunagi olnud VW millele soetades sobis peale 9,5 mm rihm ja autot müües läks juba 11,9mmrihm peale nagu valatult.Millegipärast inimesed näevadki tänaval rohkem neid autosid millega nad sõidavad ja mõtlevadki et kuidas see autojupimüüja ei taba matsu kuna pool eestit söidab sellise autoga.Sel vaesel jupimüüjal on 50 pluss automarki koos nende mudelite ja modifikatsioonidega iga päev silme ees,nii et võtab pea sassi.Kuna ma olen palju lammutanud vw käigukaste siis ma tean et G1 kui G4 võivad olla ühesugused pooltelje tihendid aga miks peaks müüja seda teadma kui ta pole seda kasti oma silmaga näinudki ega ta pea pole prügikast.Piduriklotsidest niipalju et vanal ajal kui paberaamatust vaadati olid kataloogis pildid kus sai suurust mõõta ja vaadata kas kõik augud klapivad.Loota et mul on ju vin kood et mida te veel tahate on ülimalt naiivne ..Viimane kokkupuude 2 kuud vana auto kaitseraud katki telliti vini järgi jupid,tulid asjad kohale aga valed.Programm näitas et peavad olema mustad plastikud aga auto küljes olid värvitud asjad, millel peal värvitava asja kood.Nii et kui uute autode kataloogid paneva puuse mida siis vanematest tahta.Ma ei taha väita et leti taha ei sattu täielikke põmmpäid kel pole huvi ega tahtmist asjaga tegeleda aga eks mul siis vist on vedanud et olen sattunud inimeste otsa kellega on kannatanud asja normaalselt ajada.Aga eks ole ka ise sattunud valesti pakendatud kauba otsa kus paki peal sedaan auto ukse kood aga pakis luukpära uks,keegi naljamees oli õigele sildile vale peale kleepinud.On ka juhtunud et telliti vale mudeli uks ,aga kuna asjaajamine oli meili teel ja seal oli nii mark kui mudel ja ka kere tähis siis ei olnud müüjal mingit kobisemist ju mõni müügimees sai palgapäevaks endale auto ukse.Tegijatel ikka juhtub.
Vasta
#45

Kuulge seltsimehed, kui te lähete arsti juurde, siis tema peab küll teadma, miks teil küljepealt pistab ... ei tea miks siis jupijukkija ei peaks teadma, mida ta müüb ... pealegi on nende suust aegade jooksul sellist pas*a tulnud, et anna kannatust.

Kui nad kõiki modifikatsioone ja parendusi peast ei tea, ei tähenda, et nad ei peaks seda endale selgeks tegema või vähemalt teadma, kust seda otsida.

Dad.
Vasta
#46

Vot kas kahe inimese südamed olgu nad valged või mustad,võivad nii erineva ehitusega oll kui on näiteks vanklmootor versus V10 diisel,võibolla kahe inimese ajud võivad nii erinevad olla kui on 3k manuaal vs 8k automaat.Ma ei ole kunagi jupimüüja olnud aga ma olen ennast arusaadavaks alati teha osanud.Võibolla mul on olnud liiga lihtsad autod ja asjalikud müüjad.Ja veel seda et kas jupimüüja peab teadma seda ka mis su autol on haige . Arstiks õpitakse kaua võibolla kümme aastat kas me tahame et varuosamüüja õpiks sama kaua et ta küsiks ka leti taga arsti palka.Inimese põhikonstruktsioon on viimased aastatuhanded sama olnud aga auto on viimse saja aastaga ju meeletu tehnoloogilise arengu teinud.Lollid sattuvad nii riigikokku kui valitsusse,asi see siis neil sinna varuosa leti taha pole ära eksida.
Vasta
#47

roosteuss +1

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#48

(03-03-2014, 20:05 PM)dad Kirjutas:  Kui nad kõiki modifikatsioone ja parendusi peast ei tea, ei tähenda, et nad ei peaks seda endale selgeks tegema või vähemalt teadma, kust seda otsida.

Dad.

kusjuures nende parendustega on ka nagu on, paar näidet:
1. viimaste aastate müügihitti nissan quaskaid (kuidas iganes seda kirjutatakse) tehti parendus tagaamortide koha pealt, ehk kas kutsuti need tagasi või vahetati salaja ca 7cm pikemate vastu, kuna algseid ei saanud eriti paika ja nende puksid läksid ca 2 kuuga läbi
(mitte üksi programm ega issandjumal ei tea seda, originaal programm näitab autole tehases paigaltatud amordi koodi)
2. ufo civikul muuteti samamoodi lamerihma jooksmis liini (jälle võid mõleda ennas lollilks, aga rihm jääb vilisema)
3. chrüüsler voyageri ühel besukal hammasrihma süsteemi muutus, esimese rihama vahetusega tuleb osta esindusest uus rihma kaan ja rullid jne

need on esimesed asjad mis mul meelde on tulnud, ok ma kogematta sain nende muudatuste kohta info esindusest, kuna olen suht hea kleint ja semu mõne inimesega, aga suvaline varuosamüüja võibki jääda neid probleeme lahendama, sest margiesindus ei anna infi välja originaal programmide, jooniste ning koodidega oleks nagu kõik ok
Vasta
#49

Eksisin varemalt tõesti terminiga (hammasrihm/kiilrihm). Siin tuli aga teemaks mitteküpse toote turulepaiskamisega seotud apsud ja lisaks sinna ka üheksakümnendatest pärineva Chrysleri käigukasti, mille manualis ja õlivardal oli algselt "Dextron III" ja mis siis kuulutati mittetoimivaks ja kasti lõhkuvaks õliks. Tehasesoovitus on üsna peatselt peale massilist kastihädasid spetsiaalne Mopari õli. Samas pandi veel vähemasti 2006-2007 Silberis (margiesindus) vale õli sisse ja kastid kärvasid. Töökaaslane kurtis, et peale Silberis teostatud kastiõli vahetust hakkasid peale anomaaliad ja arvestas juba kasti remondiga. Arve järgi oli sisse pandud suvaline Dextron III. Sai õige õli sisse ja tänase seisuga e. hulga aastaid hiljem sõidab masin sama kastiga. Kuna sai ka enda masina kastile kapremont tehtud, siis olen teemat jälginud ja olen kohanud hulga "tänapäevaseid" õlitabeleid, kus see vale soovitus sees. Eks ta ole, et lihtsam on koostada "sobivustabelid" mingite andmete järgi ja kes neid hiljem ikka kontrollima hakkab...
Vasta
#50

hammasrihm on hammastega rihm millega autode puhul reeglina käitatakse kalpiajamit ehk hambad on rihmaga risti ja saavad oma pidamise hammasetega rullikult (kangematel masinatel ka ülelaadimis kompressorit, mootoratastel on näiteks ka vahest keti/kardaani asemel kasutusel hrihm, ülekandeks vedavale rattale), kiilrihm on kiilukujuline rihm, millega töötavad abiseadmed (genekas jne väljaspool mootorit olevad asjad) osad tootjad teevad kiilrihmale ristiasetsevaid sisselõikeid, mis meenudavad hambaid aga see ei tee sellest hammasrihma (need hambad kiilirihmal ei haaku mingi vedava ega kaasajooksva rulliku hammastega), soonrihm on pikkiasetsevate soontega abiseadmete rihm, mille sooned haakuvad pikkupidi rihma mingi vedava/kaasajooksva rulliku soontega
Vasta
#51

Vaadake nüüd ise millliseid auto tootjaid kirute ja milliste kohta ei ole ei kõssugi.Odav saast ja nuss algab nissani ehk datsuni, hüürsleil ja lugege ise,üks sõber ütles kunagi nii ,kui on palju aega ja vaba raha osta voyatser või mingi nii ölda ülemineku japs.
Vasta
#52

(03-03-2014, 23:25 PM)supp Kirjutas:  hammasrihm on hammastega rihm millega autode puhul reeglina käitatakse kalpiajamit ehk hambad on rihmaga risti ja saavad oma pidamise hammasetega rullikult (kangematel masinatel ka ülelaadimis kompressorit, mootoratastel on näiteks ka vahest keti/kardaani asemel kasutusel hrihm, ülekandeks vedavale rattale), kiilrihm on kiilukujuline rihm, millega töötavad abiseadmed (genekas jne väljaspool mootorit olevad asjad) osad tootjad teevad kiilrihmale ristiasetsevaid sisselõikeid, mis meenudavad hambaid aga see ei tee sellest hammasrihma (need hambad kiilirihmal ei haaku mingi vedava ega kaasajooksva rulliku hammastega), soonrihm on pikkiasetsevate soontega abiseadmete rihm, mille sooned haakuvad pikkupidi rihma mingi vedava/kaasajooksva rulliku soontega

kas soonrihm on alati vaid nn. paralleelsete soonetga või on vahest tegu ka mitmikkiilrihmadega (just autodes kasutatavatest rihmadest rääkides) ?

kiilrihmadest tasub eelistada just hammastatud kiilrihma - see talub rohkem väänutamist väikeste rihmarataste peal mis autos just kasutuses on.
Vasta
#53

mitmikkiilrihm ongi maakeeli soonrihm, ehk inglise keeles on kiilrihm v-belt ja soonrihm v-ribbed belt, mõlemast on veel olemas nn venivaid ehk strech ehk elastic rihmu, mida ei pingutatta mehhaaniliselt, vaid mis pingutavad end ise, see on rihmal eraldi märgitud
Vasta
#54

(04-03-2014, 00:18 AM)margopyks Kirjutas:  Vaadake nüüd ise millliseid auto tootjaid kirute ja milliste kohta ei ole ei kõssugi.Odav saast ja nuss algab nissani ehk datsuni, hüürsleil ja lugege ise,üks sõber ütles kunagi nii ,kui on palju aega ja vaba raha osta voyatser või mingi nii ölda ülemineku japs.

Näri muru ... voya on väga bro masin, viimased 10 aastat sõitnud nendega sadu tuhandeid ja pool vahmiili voyadega, kandilised ja ümmargused, käigus vist 4 voya permanentselt ... aga jah ... teistele neid remontida ei tohi anda, keeravad turkki - hooldusraamtust kinni ei peeta, remondimanual on ju lollidele jne.

Dad.
Vasta
#55

(04-03-2014, 21:36 PM)dad Kirjutas:  
(04-03-2014, 00:18 AM)margopyks Kirjutas:  Vaadake nüüd ise millliseid auto tootjaid kirute ja milliste kohta ei ole ei kõssugi.Odav saast ja nuss algab nissani ehk datsuni, hüürsleil ja lugege ise,üks sõber ütles kunagi nii ,kui on palju aega ja vaba raha osta voyatser või mingi nii ölda ülemineku japs.

Näri muru ... voya on väga bro masin, viimased 10 aastat sõitnud nendega sadu tuhandeid ja pool vahmiili voyadega, kandilised ja ümmargused, käigus vist 4 voya permanentselt ... aga jah ... teistele neid remontida ei tohi anda, keeravad turkki - hooldusraamtust kinni ei peeta, remondimanual on ju lollidele jne.

Dad.

On mis auto on, kui hooldust ei tehta, siis lagunevad kõik. "Know-how" värki on lihtsalt sakslaste kohta rohkem, kui usakate, pranslaste ja jaapanlaste kohta.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#56

Voyadser on fekaal see on juba rahva tarkus.Paraku peab paika.Autodest, üldiselt on nii eksootilisi masinaid ei ole hea omada aga eksootilistes maades võib reisida ja unistada.Kunagi Bossil oli uuena 2003 voyadser ja lubas siiber auto põlema panna.See on üks näide.
Vasta
#57

Lp. kasutaja dad ei oma siis järelikult manuaalkastiga 2,5-se diisel ,,Itaalia paadimootoriga,, Voyageri, millel tekivad k.kastiprobleemid või ei ole ta veel pidanud oma 2,8-se CRD hammasrihma vahetades ka uut veepumpa paigaldama. Tagaamortisaatorid ja salongisoojenduse reostaadiplokk on nende mainitud ,,toimingute,, kõrval tühine.
Vasta
#58

(05-03-2014, 00:12 AM)margopyks Kirjutas:  ...
Kunagi Bossil oli uuena 2003 voyadser ja lubas siiber auto põlema panna.See on üks näide.

Kui mõeldi Silberautot, siis olen nõus: korraliku maaletoojatoe puudumine on peamine häda nii voya kui teiste Silberauto kaaperdatud markide puhul.

Mersuga on nad kuidagi läbi häda hakkama saanud, kuid teiste markide omanikud on ikka väga üksi...
Vasta
#59

(05-03-2014, 09:59 AM)rollfix Kirjutas:  Lp. kasutaja dad ei oma siis järelikult manuaalkastiga 2,5-se diisel ,,Itaalia paadimootoriga,, Voyageri, millel tekivad k.kastiprobleemid või ei ole ta veel pidanud oma 2,8-se CRD hammasrihma vahetades ka uut veepumpa paigaldama. Tagaamortisaatorid ja salongisoojenduse reostaadiplokk on nende mainitud ,,toimingute,, kõrval tühine.

Neid makaroni paadimootoreid on tal kohe mitu. Sõidab ja kiidab.

Mõned lihtsalt peavad vastuvoolu ujuma Big Grin
Vasta
#60

Ega pealik ei õppinud,sai mingi aja pärast sellest sodist lahti tänu siiberautole.Uus mängu asi oli MB Viano.180000 km sisse kuulus kaks taga silla difrit,hunnik rehve mis esisild ära sööb oma mõttetu rataste kaldu vajumisega pöörates.Rõõõõõõm muidugi peale pesu kas armatuuris põlevad kõik oranzid tuled või ei.Tulede kustutamine eel pool mainitud ette võttes maksis 5kg kuni 10kg vanas rahas.PSmersuga oli kuradi mõnus sõita kui vead kõrvale jätta ja omas uuena.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne