Ketaslõikur ja tema tarvikud/otsikud
#81

(27-11-2016, 21:27 PM)Marko Kirjutas:  Eks ma siis kaksan Linnukesel järgmisel kohtumisel ühe sabasule ära eksitava kirjutise trahviks Big Grin

Kohe näha, et vanad sõbrad!  Sad Teil mõlemil tuleks tagumikud paljaks kitkuda, aga olgu peale. Inimestele, ilmselt isegi ksf!-dele, meeldib lugeda ja kirjutada, olgu nii! Kui sulgi vaja on, võin aidata! Samuti jätkuvalt saadaval koera sõnnik ja tammetõrud!
Vasta
#82

Isand Kass ,Sa mainisid:
Mind, kui poeeti ja filosoofi jätab l see teema küll pigem ükskõikseks...
Eks sellest ka minupoolne arvamus(kuidas loed 12000 kommi läbi, kui asi edale justkui kama Rolleyes)
PS.lihtsalt tsitaat Big Grin
Vasta
#83

(27-11-2016, 12:05 PM)Meistrimees Kirjutas:  Jällegi sõltub koolkonnast. Kui on mees sellisest koolkonnast, kes lõikab sädemed endapoole nii et püksid auklikud, siis peab jah edasi liikuma. Mina lõikan sädemed endast eemale ja liigun seega tagasi. Teiseks kasutan siledal pinnal  kettakaitset lõikamisel toena. Vajaliku lõikesügavuse jaoks kallutan relaka tagaosa.

Kummale poole sädemed lendavad, sõltub peale koolkonna ka sellest, kas tegu on paremakäelise või vasakukäelise inimesega. Enamik tööriistu on tehtud ju arvestusega, et maailmas elavad ainult paremakäelised inimesed  [Pilt: smile.gif]




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#84

(27-11-2016, 21:46 PM)korvimees Kirjutas:  
(27-11-2016, 12:05 PM)Meistrimees Kirjutas:  Jällegi sõltub koolkonnast. Kui on mees sellisest koolkonnast, kes lõikab sädemed endapoole nii et püksid auklikud, siis peab jah edasi liikuma. Mina lõikan sädemed endast eemale ja liigun seega tagasi. Teiseks kasutan siledal pinnal  kettakaitset lõikamisel toena. Vajaliku lõikesügavuse jaoks kallutan relaka tagaosa.

Kummale poole sädemed lendavad, sõltub peale koolkonna ka sellest, kas tegu on paremakäelise või vasakukäelise inimesega. Enamik tööriistu on tehtud ju arvestusega, et maailmas elavad ainult paremakäelised inimesed  [Pilt: smile.gif]
Väga hea tähelepanek.Mul Poiss nimelt vasakukäeline ja ketta nn.joa juhtimine kuidagi ümber nurga. Rolleyes
Vasta
#85

(27-11-2016, 21:36 PM)linnuke Kirjutas:  Isand Kass ,Sa mainisid:
Mind, kui poeeti ja filosoofi jätab l see teema küll pigem ükskõikseks...
Eks sellest ka minupoolne arvamus(kuidas loed 12000 kommi läbi, kui asi edale justkui kama Rolleyes)
PS.lihtsalt tsitaat Big Grin

Jaa, ilmselt ma päris normaalne ei ole! Aga vb ajan ka lihtsalt vigurijuttu? Ka lihtsalt tsitaat!
Muide, ma olen ka vasakukäeline nagu paljud andekad inimesed ja 11% iisraeli armee sõjaväelasi.
Vasta
#86

relakas  on ratta (mitte jüri ) leiutamise  järel tähtsamaid  aretisi minumeelest , tähtsamaid  riistu majapidamises.
Vasta
#87

(27-11-2016, 22:04 PM)iceman Kirjutas:  relakas  on ratta (mitte jüri ) leiutamise  järel tähtsamaid  aretisi minumeelest , tähtsamaid  riistu majapidamises.

Kuldsed sõnad! See pliiatsiks mõtlemine juurde ja piiriks on taevas Big Grin
Ilma igasuguse naljata.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#88

(27-11-2016, 22:08 PM)kass Kirjutas:  
(27-11-2016, 22:04 PM)iceman Kirjutas:  relakas  on ratta (mitte jüri ) leiutamise  järel tähtsamaid  aretisi minumeelest , tähtsamaid  riistu majapidamises.

Mul kadunud onu Leopold tegi Kama pumbast endale "relaka". Peale GAZ AA-st traktori tegemise, sellele puugaasigeneraatori valmistamise jms. Tegi ka sellise puust nuku, kes peast tõmmates tegi H-H tervitust ja värvli vahelt uli ka üks asi välja. Jah, inimvõimetel ei ole piire.... Ratta leiutamine iseenesest muidugi eriline pärl ei olnud!

Kisub peedist pesumasina peale... Big Grin Big Grin
Vasta
#89

no ta sellest  jürist  räägib .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne