tööriistakomplekt
#21

see on jälle see teema kus küsiti midagi umbmäärast ja siis iga üks kireb oma mätta otsast nii nagu jõuab aga oma "mätast" ei defineerita

ehk soovid ja vajadused ?
mõistlik ja mõtetu ?

ma siis kiren kah sekka

omal on kasutuses selline kohver
http://www.vaneldik.com/catalog/product_...sbiqctdblf
katab ära minu soovid ja vajadused
ja sealt on välja visatud mõned mõtetud asjad ja lisatud paar mõistlikumat asja
ehk eemaldatud on saag ja taskulamp ning mõõdulint aga lisaks on pandud paar puuduvat leht/silmus võtit ja paar padrunit ning oma pesa on saanud ka multimeeter
naelatangid asendusid teise paari kullinokkadega ja kruvikad sai asendatud elektiku omadega
kohver on ostetud bauhausi poest
kasutuses igapäevases töötegemises kus tassitakse päevas korduvalt autost objektile ja tagasi
ainuke mis on lagunenud on kohver ise Big Grin

kus kõlbab kasutada - kindlasti kodus majapidamises asendamatu, autos kaasas ja kindlasti kindlam sõita.
kas ka igapäevaselt garaaziz traktoreid remontida ? ma ei tea pole proovinud Toungue

miks meeldib ? kõik on ühes kohas/kohvris ja igal asjal on oma koht
lõpetad töö ja pakid asju siis lihtne selgitada kas kõik on alles või mitte - koht tühi ? otsid asja ülesse.

liikuva/mobiilse töö puhul võtan selle kohvri ja saan kõik* tehtud
muidu tassi padruni komplekti eraldi, kruvikeerajate komplekti eraldi, mis iganes muud asjad eraldi kotis/kohvris ....

kõik* - eeldatavasti selle mis mul tavaliselt teha tuleb.

jah kindlasti on raseke (kaalu poolest) kõike kaasas tassida aga kui ikka lähed väljakutsele tundmatusse siis on suht tüütu jälle autosse tagasi ronida järgmise komplekti järele.

maitse asi - kellele ema kellele tütar kellele pc kellele mac Big Grin
Vasta
#22

Kas keegi muidu Soome poolt kah miskit näiteks siiapoole toimetab?

Omal on tööl Geetee komplektiga peaaegu äravahetamiseni sarnane komplekt. Nimeks on tal küll karbipeal PRO+ vms. Geeteega erinev on see, et väikese nare tarvikud 4 komplekti ei ole mitte otsaga üles vaid pikali, ei ole 6 kantide komplekti ja lehtvõtmed on paksemad(mis on kasutuses väga oluline minu jaoks). Neid on parem käes hoida. Maksis see komplekt kuskil 1600 krooni ja ainsad asjad mis olen suutnud ära lõhkuda olid kullinokad mille jaoks oli meetrine torupikendus liiast ja väike nare.

Kasutuses on olnud autoremonditöökojas 4 sellist komplekti 6 aastat ja lehtvõtmeid ei ole isegi lehte silmusega pikendades puruks saanud.

Proovin pilti ka teha mõnipäev komplektist. Aga sellist tahaks küll omale... Justnimelt

Ja päritolumaaks on Soome. Ettevõtet kelle käest meie asutus need ostis ei eksisteeri kahjuks enam.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#23

Kasutan hetkel seda komplekti , muidu on enamvähem ja katki pole veel suutnud keerata kuid paar häirivat asja on: Kohver on kehvake ja ei hoia padruneid omal kohal, kergelt lähevad võtmed rebasekarva (alati tuleb korralikult ära kuivatada).
Kui tahate head ja odavat siis tuleb võtta gedore ja mannesmann.
Teemasse: kui rahakott võimaldab siis valige eluaegse garantiiga tööriist.
Vasta
#24

Ammune küsidatahtmine, et kas pildil olev käepide väikeste padrunite ja kruvikate jaoks on ka mõnes komplektis või eraldi ostetuna terveks jäänud? Mul omateada jõunatukest napib aga kipuvad keeramisega ära lagunema need käepidemed. Kas tõesti kellasseppadele tehtud?
Üks hea riist puudub nendes komplektides: see millega ma esitule auto küljest kätte saan pirnivahetuseks L- kujuline toruvõti 10-13. No kindlasti on igaühel veel mingid spetsvõtmed aja jooksul soetatud ja komplektid polegi mõeldud kõigi mutrite-poltideni jõudmiseks.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#25

See käepide on mul üks põhitööriistu, väga hea asi. Ühe kaotasin ära, teise ostsin asemele. Pole 10a jooksul katski saanud, keeran maksimaalselt väikse pööraga ka muidugi. Vahest harva ka 3/8 narrega.
Vasta
#26

Otsisin endale ka hiljuti komplekti, aga u. poole madalamas hinnaklassis. Valisin Mannesmanni, aga ausaltöeldes pettusin veidi. Kohvrilt tuli esimene klamber vist juba järgmine päev ära, narred ei jäta väga kvaliteetset muljet (kuigi katki ei ole veel läinud), väiksed torxid olid väga nõrgad, paljud otsikud on kergelt rooste läinud. Kokkuvõtteks ütleks et oma hinna eest on ta mulle ikkagi päris hea komplekt, olemas kõikvõimalikud vajaminevad padrunid ja otsikud, lisaks mugav võtmeid kaasas kanda, kuna autod seisavad erinevates garaazides.

Sõber ostis umbes samas hinnaklassis SELLISE IKH komplekti, kaasas kandmiseks on veel mugavam, kuna on olemas ka kruvikad ja näpitsad, aga muid vidinaid on vähem. Kasutada oli hea, jättis kvaliteetse mulje.

Koolis on meil sellised IKH kärud
Üli mugav on ikka kui kõik tööriistad saad lükata sinna kus vaja tööd teha on ning käik käeulatuses olemas, kuid koju ulmekallis ning eks graaz peab ka suur olema et sellega ringi seal sõita Big Grin Mõned asjad, näiteks silmusnarred on suht väikse kasutamise järel kulunud.
Vasta
#27

Silmusnarred vast liigse jõu tarvitamise pärast kulunud. Räägiti meil koolis, et need sellised nõrgakesed, et ei kannata väga mutrite raskelt lahti ja kinni keeramist. Gedore toodetega tegemist. Eluaegse garantiiga ehk kui suudad ära seletada, et ei läinud katki valede töövõtete pärast, siis saad uue asemele. Big Grin
Vasta
#28

kiidan ka geetee vms ,ise aastaid kasutanud ja kestab.katkend on leping 13mm silmuse ja padruniga,käisid lõkkes koos suure narega aga viimasele tegin uue vedru ja tõõtab taas.
Vasta
#29

(11-03-2014, 20:49 PM)raivo45 Kirjutas:  Silmusnarred vast liigse jõu tarvitamise pärast kulunud. Räägiti meil koolis, et need sellised nõrgakesed, et ei kannata väga mutrite raskelt lahti ja kinni keeramist. Gedore toodetega tegemist. Eluaegse garantiiga ehk kui suudad ära seletada, et ei läinud katki valede töövõtete pärast, siis saad uue asemele. Big Grin

Või kui võti on tootmisest maas - siis on enamus asjadel garantii läbi, kuna ei toodeta enam ja ümber vahetada samasuguse vastu on võimatu.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta
#30

Kui ei ole löögi jälgi või muud sugu deformeerumist siis läheb garantii alla.
Vasta
#31

Mul üks beta narre üle 10 aasta vatti saanud, isegi meetrine toru ja kahe jalaga peal hüppamine ei ole tast jagu saanud aga vastutasuks on see narre saanud hooldamist (määrimist) ja kunagi ei ole haamriga peksa saanud.
panen ühe illustreeriva pildi ka millest jutt on:
[Pilt: 92056a.jpg]
Vasta
#32

geetee suure narrega kah pahandust tehtud, jalaga varrele löödud jõu suurendamiseks ja toru kasutatud, töötab ilusti ja pole miskit viga
Vasta
#33

(09-03-2014, 21:19 PM)kaasik Kirjutas:  http://www.tools24.ee/epood/Padrunvotmet...--215-osa/
Julgen soovitada, sai endale ka viimati ostetud! Hinna ja kvaliteedi suhe väga hea- paar sõpra ostsid endale 4-5 aastat tagasi ka sellised komplektid ja kestavad siiani.

Vana teema, aga kuna sai just siinsetele soovitustele tuginedes sama asi ostetud, siis lisan siia oma 3 senti. 
Komplekt on nüüd ligi aasta aega (hobi)kasutuses olnud ja võib tõdeda, et täitsa hea asi on. Seda just raua osas, midagi pole suutnud ära lõhkuda ja valik on kohvris hea. Oluline miinus on aga kohver ise- klambrid on haprast plastmassist ja minul on selle ajaga 4st 3 juba puruks läinud ning kohver käib kokku rihmaga. Kohver ise on ka selline pehme ja õrnavõitu. Kokkuvõttes, kui asi seisab nt. ühe koha peal garaažis või kuuris, siis soovitan, aga kui liigub vahel näiteks auto pagassis kaasa, siis tasuks veidi lisaks maksta ja mingi kvaliteetsema ümbrisega komplekt vaadata. Jube nigel, kui kohver ümbert ära laguneb ja väärt tööriistu kilekotis peab hakkama transportima  Smile
Vasta
#34

Kuna vana teema üles kaevatud teen ka väikese kokkuvõtte.
Eelnevas postis mainitud mannesmann minul kodukastuses. Igati rahul, kohvri andsin ära ja sättisin jubinad seinale. Kannatab keerata küll ja enamlevinud jubinad kõik olemas. Kodusteks töödeks enam kui pisav.

[Pilt: votmed.jpg]

Autosse soetasin sellise: https://www.stokker.ee/padrunikomplekt-1...Id=7861949 Ajab samuti asja ära, külapeal olles pole hätta jätnud.

Tööjuures juba paar aastat kasutada jällegi selline: https://www.autostuudio.ee/kamasa-tools-...osa-detail saab ikka korralikult vatti. Suurel narrel käivad torud pikenduseks ja järgi veel andnud pole. Pisikese suutis keegi kord ära lõhkuda, aga sai osta remondikomplekti ja ainult kõristi sisu välja vahetada.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#35

... kohver käib kokku rihmaga ...

Mul muinasajast pärit Kamasa saanud nüüdseks küll paikse elu peale. Kasti "hinged" ja kinnitused samuti lagunesid, aga nii sai heaks pärast rauamarketi külastust:

   
   

Kamasal on kohver üsna paksust plastist ja (ilmselt alu)tõmbeneedid peavad ilusti.
Vasta
#36

(23-07-2020, 08:31 AM)margus61 Kirjutas:  Kamasal on kohver üsna paksust plastist ja (ilmselt alu)tõmbeneedid peavad ilusti.
läbikäidud tee Big Grin
see õhuke pehme plast neeti ei hoia. too ebaõnestunud operatsioon ajendaski seda posti tegema, sest sai selgeks, et sellest kohvrist enam asja ei saa.
Vasta
#37

(23-07-2020, 15:38 PM)vassiili jaava Kirjutas:  see õhuke pehme plast neeti ei hoia. too ebaõnestunud operatsioon ajendaski

Mis takistab needid panna seestpoolt?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#38

Teiselepoole kas seib või plaat alla needile ja peab edukalt.

Aquila captas non muscas.
Vasta
#39

Kus see teine pool teie arvates peaks olema?
Mina oma komplektilt seda kohta ei leia.

         
Vasta
#40

Kolmandast poolest tuleb puuriga läbi minna Cool
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne