Riga 13 sõidab, kiirust ega jõudu pole
#41

Ma ju räägin ,et väntvõlli otsatihend või hammasrataste poolne puks.
Vasta
#42

(17-03-2014, 19:27 PM)rattarumm Kirjutas:  Ma ju räägin ,et väntvõlli otsatihend või hammasrataste poolne puks.
See puks on ka paras peavalu,sest kui sinna tekib juba arvestatav lõtk sisse, siis aitab vaid karteritega treiali juurde minek.


Vasta
#43

Keegi kuskil väitis kui hammasrataste kattva kaane tihend on korralik ja õhukindel,siis see ei loe ,et puksi vahelt õhku imeb.
Vasta
#44

No segle Smile Ehk siis nüüd ootab ees mootorile suurem remont. Vahetan siis kõik laagrid, puksid ja kõik muu ära. Tuleb siis teha suuremat sorti väljaminek ja ostan uued Smile
Aitäh nõuandjatele!
Vasta
#45

(17-03-2014, 20:23 PM)rattarumm Kirjutas:  Keegi kuskil väitis kui hammasrataste kattva kaane tihend on korralik ja õhukindel,siis see ei loe ,et puksi vahelt õhku imeb.

tegelikuses kehtib sama ka süütekaane kohta .

(17-03-2014, 20:47 PM)OliverJuurik Kirjutas:  No segle Smile Ehk siis nüüd ootab ees mootorile suurem remont. Vahetan siis kõik laagrid, puksid ja kõik muu ära. Tuleb siis teha suuremat sorti väljaminek ja ostan uued Smile
Aitäh nõuandjatele!

see pöördsiibri puks vahetus ei ole ülemäära lihtne operatsioon, kogenematu treial võib asja ära vussida. kuuldavasti hr talupoeg ,treipingiomanik ,taluja , on pädev vastavat kunsttükki kirjeldama ja ka teostama .
Vasta
#46

Nii, nüüd siis natukene aega möödas. Sai siis odavamalt tehtud ja uuem mootor muretsetud. Panin mootori peale ja läks esimesest lükkest käima ja sõidab siianigi suurepärastelt, pole midagi kurta Smile
Vasta
#47

Tere. Loodan et teemaalgataja ei pahanda et tirin siia teise sarnase teema.
Sinna ei saa ju kommenteerida sest müügikuulutusSad
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=47913
Selliste pillidega sai tegeldud küll 30+ aastat tagasi aga vääga hea kuulata/vaadata.Mootori hääl vale - mis valeSad .Miskit on mööda süütega ja kas mitte "üle ei uputa" kütteseguga ?
Selline pedaalidega käimaväntamine peletab kõik huvilised/ostjad eemale.
Omal ajal polnud sihukest luksust st.see pedaalisüsteem purunes/kadus suht kiiresti ja pedaalide asemele löödi paraja jämeduseda puupulk.Võrr pidi käivituma ikka kergelt lükates mitte selliste pöörete peal ....
Vasta
#48

Võrr oli hargi peal ja siis varbaga kodarast lükates pidi käima minema. Kui ei siis pole sellega midagi teha.
Vasta
#49

Olen kusagil müügis näinud neid. Oleks ka rohkem huvi olnud jah, kui mootor oleks ilusti käima läinud. Kui käima minemisega probleemid, siis vaata kontaktid üle, kas määrdunud. Kontrolli sädet ( ma võin eksida, aga kas säde küünlal peaks olema tugev lillakas toon?). Kui säde halb, proovi teisi küünlaid, sest asi võib olla ka küünlas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne