Fotosõit 2014 02.08
#1

Kutsun taaskord tehnikasõpru osasaama Võhma Linnapäevadest, mis toimuvad 1-2 august. Et lisaks peole ja sõpradega kohtumisele oleks koht ka tehnikal, korraldan teile 2 augustil järjekordse "Fotosõidu".
Fotosõit on rahulik väljasõit ,kus pole võitjaid. See on nagu pühapäevane väljasõit perega, kus soovitakse kõike ilusat ja huvitavat jäädvustada, selle käigus saadakse nii mõndagi teada ja kohtutakse huvitavate inimestega. Hiljem jagatakse oma pilte teiste sõpradega.
Oodatud on hobitehnika, mille üle omanik ise on uhke ja mida ta on valmis eksponeerima ka teistele. Tehnika vanus võiks olla vähemalt 30 aastat, samas kui keegi tahaks tulla äsja poest tulnud Ferrariga, siis seda oleks kindlasti huvitav näidata ja vaadata. Ehk kui keegi tahab tulla uuema tehnikaga ja see on tõesti huvitav, siis mis saab selle vastu olla, eelnev kokkulepe on muidugi vajalik.
Täpsema plaani ja kava lisan hiljem, seniks link eelmistele üritustele 2009 2008 2007

Fotosõit ehk sõit legendi alusel toimub 2 augustil orienteeruvalt 10.00 kuni 18.00 koos näitusega , aga reaalselt olete oodatud 1 augusti õhtust alates ja huvi korral kuni 3 augustini. Selliseks on see üritus kujunenud ka eelnevatel aastatel.
Seega kes tunneb soovi osaled ,reserveerige kalendrites oma augusti esimene nädalavahetus ja oodake täpsemat kava, mis selgub kevade poole kui on teada kõik esinejad

Lugupidamisega Janek.

NB. Märku enda tulekust võib siin teemas anda juba täna.Lisaks on oodatud kõigi varasemate osalejate kommentaarid ja ettepanekud. Nemad kõik on tegelikult eriti oodatud, sest välja saab pandud näitus varasemate ürituste piltidest.
Vasta
#2

Ahoiiii.
Supper Janek,mina plaanin kohal olla.
Juba aastaid oodanud seda ilusat nädalavahetust.Big Grin
Päris vahva oli jälle neid vanu,humoorikaid ja vallatuid piltte vaadata.Toungue
Kui Põltsamaa ja Esku poole ka minek siis tuleks kiirabiga,seal tema kunagine kodupaik oli.Tänu Fotosõidule 2007a. saingi kiirabi õnnelikuks omanikuks,leidsin teise eksides kogematta õigelt trassilt...Cool seal põllupeal ja lõpuks metsaall seisis ta veel mitmeid,mitmeid,mitmeid aastaid,jõudis vahepeal maasisse vajuda ja ära sammalduda,hallitada enne kui kaubad tehtud said.
Pilt siis,kui esimest korda autot nägin.
Kas ööbimine ikka madratsitega kultuurimajas-ex kaubamajas,see ikka rajult romantiiiik.Toungue
A.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#3

Hetkeseisuga Liinuska ka kohal Wink
Kohtumiseni!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#4

(12-03-2014, 00:46 AM)aksel73 Kirjutas:  Kas ööbimine ikka madratsitega kultuurimajas-ex kaubamajas,see ikka rajult romantiiiik.Toungue
A.

Jah, kultuurimaja on meile endistel tingimustel lubatud. Lisaks saab broneerida majutust koolimajas, seal mingi õpilaskodu laadne asi. Üks öö 10 €. Minul on 4 kohta kohviku hoones, samuti 10€ inimene.

Paigas on ka esinejad : http://vov.matti.ee/vohmalv/?id=280
Vasta
#5

Aeg on läinud kiirelt ja tuleb alustada lõpliku legendi koostamist, selleks oleks hea teada osalejate arvu , muidu võib mõni ilma jääda.
Nagu varemgi olete oodatud juba reede õhtust alates ,kes tahab saab linna paltsil peost osa kes tahab saab omasugustega kohvikus juttu puhuda.
Fotosõidu start on laupäeval kell 12.00 ja lõpp laadaplatsil kell 17.00 , seal toimub ka väike autode tutvustus, peale mida jätame autod paariks tunniks näitusele. Kohal on lubanud olla ka meie kohalikud rallisõitjad oma tehnikaga.
Vasta
#6

   
Vasta
#7

Liinuska ei tule Sad Olen killavooril... Järva-Jaanis...
Vasta
#8

Oleme laupäeval Saabiga kohal!

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#9

Tere.
Kiirabi brigaad seekord kahjuks ei osale.
Teile päikselist ja löbusat nädalavahetust.
Tervitustega Allan.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#10

Kas see asi üldse toimub ? Palju autosid registreerunud on ? Tuleks ka 1985 aasta SAAB 900-ga kohale kui sobib ?
Vasta
#11

Fotosõidule on tulemas kolm autot , kuna inimesi on vähe siis koostan hommseks uut kava . Midagi mis erineb eelnevatest aastatest aga pole kindlasti kuidagi viletsam , tegelikult minule isegi huvitavam, sest olen midagi sellist juba ammu tehnikasõpradele pakkuda tahtnud aga rohkem kui kümmnele inimesele korraga on seda raske teha. Mis see on jääb saladuseks aga homme 12:00 -17:00 saab see toimuma.Algusega Kohvik Võhma eest , kauba tn. 3.
Kell 17:00 on meil hobitehnika näitus linnaplatsil koos tutvustusega ja sinna on oodata rohkem osalejaid ,ehk võhma mehed panevad ise oma tehnika välja. Kes veel tahab linnarahvale oma huvitavat tehnikat näidata tulge julgelt enne 17:00 Kohvik Võhma ette ja liituge kolonniga.

Kui on huvi tulla, siis oled oodatud, mahub veel osalema küll.

Tervitades Janek.
Vasta
#12

Olen homme kell 12 kohal. Saab 900i (1985)


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#13

Lõbusad sellid supp ja aksel73 tahtsid ikka läbi astuda Võhmast ja nii me siis tulime. Oli meeldiv vanatehnikanäitus, sest sõidul ei käinud. MAZi eest 12 poi ts! Loodame, et sanktsioone ei järgnenud. Pilte näitab Allan. Smile
Vasta
#14

Suured tänud kõigile osalejatele, oli jällegi üks tore päev ... või siis isegi kaks.
Korraldades väljasõitu arvestasin umbes 20 ekipaažiga ja teekonna pikkuseks väljasõidul kujunes umbes 100 km , nagu varasematelgi aastatel. Paar päeva enne üritust oli mul aga kõigest kaks registreerunut Smile , see päev selle legendiga poleks neile tore olnud. Seega tuli kiirelt midagi uut mõelda. Fotosõit on ju tegelikult tehnikasõprade küllatulek võhmasse , see peaks jääma meelde kui puhkus. Nii saigi kahe öö ja ühe päeva tööga täiesti uus kava koostatud ja minule meeldis see igal juhul palju rohkem kui algne plaan. Sain pakkuda Sõpradele seda mida varem pole saanud ... lihtsalt inimeste arv on seadnud piirid. Sellel korral oli võimalik täita varem soovitud soovid.
Loodan ,et jäite rahule, minul oli tõesti tore päev. Eriti suured tänud kõigile omaküla meestele, kes enda tehnika paraadile tõid ja sellega päris vägeva rongkäigu korraldasid! kahjuks pole rongkäigust pilte, kui kellelgi on võiksite jagada.
Lisan mõned pildid Fotosõidu päevast.
   
   
   
   
   

Aitäh ja ehk kunagi jälle.

http://www.volga.ee/modules.php?name=For...pic&t=4447
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne