Mai viimane pühapäev Vissuvere külas Kolga-Jaani vallas
#81

(27-05-2019, 10:15 AM)mlsluik Kirjutas:  Minupoolt äitah korraldajale, väga meeldiv üritus nagu alati. Müts maha igatahes et on jõudu ja jaksu sellist toredat laata korraldada ka siinkandis.

[Pilt: 61785679_1987286041377211_47019538271237...e=5D922DEF]See kord vist kustutavad bürokraadid ,liikluseeskirju mitte tundvad autojuhid ja kaebajad selle ettevõtmise.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#82

Käsitöö ja vanavarapäev jääb ära.Loodetavasti kohtume järgmine aasta.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#83

(21-05-2020, 00:19 AM)jurka Kirjutas:  Käsitöö ja vanavarapäev jääb ära.Loodetavasti kohtume järgmine aasta.

Kas virtuaalkujul ei ole mõelnud seda üritust korraldada?
Vasta
#84

    https://www.youtube.com/watch?v=M4xYmAhIZ0o
Viljandi vallavalitsus tõmbas 30.05 .2021 toimuma pidavale vee peale.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#85

Kas vallavalitsus põhjendas ka miks keelduti? Üldiselt on see väga kurb asi, kohaliku elu edendamise asemel tõmmatakse pidureid.
Vasta
#86

Vallavalitsusel pole rohkemat midagi piiksuda, kui et laulda ette need keelud, mis terviseamet ülalt alla saadab.
Vasta
#87

(25-05-2021, 10:43 AM)Janka Kirjutas:  Vallavalitsusel pole rohkemat midagi piiksuda, kui et laulda ette need keelud, mis terviseamet ülalt alla saadab.

No tegelikult võib vallaviletsus ka korraldajale "vastu tulles" ja teda usaldades ka erandi välja kirjutada, aga kes tahaks oma töökoha ja isikliku tagumikunahaga kellegi teise huvi nimel riskida.

Sest tõenäosus, et kevadiste koplisselastud vasikatena ringipusklevad "meeletute ja ahistavate koroonapiirangute all kannatavad" inimesed unustavad ohutunde ja hakkavad ebaeestlaslikult grupeeruma, on suur. Mis omakorda tähendab, et kahe nädala pärast võib uuriv ajakirjandus üles korjata järjekordse "koroonapeo" ja hakata sellel osalejate asemel selleks loa andnut asjata risti lööma.

Lihtsam on öelda, et vabariigi viletsus pole lubanud, ergo on keelatud.
Vasta
#88

On palju ohutumale ürituselegi vesi peale tõmmatud.
https://sport.err.ee/1608206029/vohandu-...poole-vood
Vasta
#89

(25-05-2021, 10:43 AM)Janka Kirjutas:  Vallavalitsusel pole rohkemat midagi piiksuda, kui et laulda ette need keelud, mis terviseamet ülalt alla saadab.

Terviseamet ei anna üritustele, spordivõistlusetele jm kooskõlastusi, vaid saab anda tervisekaitsealaseid hinnanguid.Load väljastab kohalik omavalitsus.
Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele nr 282, kehtivad Teie planeeritud ürituse ajal (30.05.2021) avalikele üritusele piirangud:

15. Avalikud üritused on lubatud ainult siis, kui on täidetud järgmised tingimused:

3) ürituse korraldaja tagab, et õues ei oleks osalejate arv suurem kui 250 inimest ja et isikud on hajutatud;*

41) ürituse korraldaja tagab, et osalejad ei viibi ürituse toimumise kohas ajavahemikus kella 21.00 kuni 06.00;

5) ürituse korraldaja tagab desinfitseerimisvahendite olemasolu;

6) ürituse korraldaja tagab desinfitseerimisnõuete täitmise Terviseameti juhiste kohaselt.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#90

(25-05-2021, 08:51 AM)Sm.Samajev Kirjutas:  Kas vallavalitsus põhjendas ka miks keelduti? Üldiselt on see väga kurb asi, kohaliku elu edendamise asemel tõmmatakse pidureid.
Vallavalitsuse seisukoht on, et hetkel avaliku ürituse lubasid ei väljasta. Taotluse vastus meilil.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#91

11 september 2021 toimub (kui viirus lubab)Vissuveres Veski talus sügislaat. Kaubelda võib kõige seadusega lubatuga. Mahukas kultuuriprogramm, lastele lõbustused, taluloomad, loterii.Vanatehnikaga tulijatele oma parkla.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#92

Kolga-Jaani kultuurimaja kutsub!    

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#93

Tulge tervena! Peldikus on pehme paber olemas ,ei pea printerist oma paberit kaasa võtma! Big Grin

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#94

Laat läbi. Kuigi polnud seekord korraldaja ei jõudnud ise pilti teha(Sakalas see eest küllaga). Ainuke MOSSEMEES sai ilusti keset vanavaralisi paigutatud. Koroona polnud laadal teemaks ,aga häiris valmisreklaami tegev vallaametnik.
Loodan et kohtume kevadel ,ehk siis õnnestub endal olla korraldaja rollis.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#95

Täitsa tore vallarahvale korraldatud sündmus. Ilus ilm ja kerge lahe õhkkond. Muusikutele tervitused!
Aga reklaami poole pealt oli asi niru. Paljud polnud kuulnudki, et tuleb laat.

T.
Vasta
#96

Reklaam olematu. Korraldaja on fb inimene ja leidis ,et paras reklaami tegemine algab 10 päeva enne . Plangu ja paberireklaam olevat igand. Ma  olen teist meelt.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#97

(12-09-2021, 18:24 PM)jurka Kirjutas:  Reklaam olematu. Korraldaja on fb inimene ja leidis ,et paras reklaami tegemine algab 10 päeva enne . Plangu ja paberireklaam olevat igand. Ma  olen teist meelt.
Seda fb pole enamusel.
Vasta
#98

(12-09-2021, 18:32 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(12-09-2021, 18:24 PM)jurka Kirjutas:  Reklaam olematu. Korraldaja on fb inimene ja leidis ,et paras reklaami tegemine algab 10 päeva enne . Plangu ja paberireklaam olevat igand. Ma  olen teist meelt.
Seda fb pole enamusel.
Need kel pole fb d ja kraapimismassinat on teisest Eestist.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#99

(12-09-2021, 22:55 PM)jurka Kirjutas:  
(12-09-2021, 18:32 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(12-09-2021, 18:24 PM)jurka Kirjutas:  Reklaam olematu. Korraldaja on fb inimene ja leidis ,et paras reklaami tegemine algab 10 päeva enne . Plangu ja paberireklaam olevat igand. Ma  olen teist meelt.
Seda fb pole enamusel.
Need kel pole fb d ja kraapimismassinat on teisest Eestist.
Juhhuu ma siis ka,kas see on see normaalne Eesti pool siis või?

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

(14-09-2021, 07:45 AM)hundu615 Kirjutas:  
(12-09-2021, 22:55 PM)jurka Kirjutas:  
(12-09-2021, 18:32 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(12-09-2021, 18:24 PM)jurka Kirjutas:  Reklaam olematu. Korraldaja on fb inimene ja leidis ,et paras reklaami tegemine algab 10 päeva enne . Plangu ja paberireklaam olevat igand. Ma  olen teist meelt.
Seda fb pole enamusel.
Need kel pole fb d ja kraapimismassinat on teisest Eestist.
Juhhuu ma siis ka,kas see on see normaalne Eesti pool siis või?

Tere!

Nagu ma aru saan, siis küsimus on mulle esitatud? Ühest vastust siin ei ole, teadlased pole konsensusele jõudnud, on tekkinud erinevad koolkonnad... ühes aga ollakse ühel nõul. Nimelt on Euroopa elanikkond selgelt jagunenud kaheks, üks pool on Homo sapiensi järeltulijad, teine aga Homo sapiens neanderthalensise (teate küll, see kes arenes läbi raskuste Homo erectusest) liini esindajad.
https://et.wikipedia.org/wiki/Neandertallane

Ma kahjuks hetkel ei mäleta, kumba esivanema järglased need f-b ja nutiseadme Homosed on ning kummad on esimese, kummad teise ja missugused normaalse Eesti esindajad . Ise ma ka neid moodsaid vigureid ei põlga, moobil telefon on väga mõnus asi, mul on neid üksjagu olnud, st praegu on juba teine ja ma pole veel 60 aastatki vana. Ma pole teda oma arust eriti kraapinud, aga selle Nokia biolagunev kest narmendab igast küljest ja sisikond paistab...
Elagu Eesti, st elagu mõlemad Eestid!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne