Miks ei saa oma teemale vastata?
#1

Miks ei saa. Paluks mitte jälle ära kustutada teemat. Teade selline.
Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Põhjuseid võib olla mitu: 1.Sinu konto on kas peatatud või sul on selle ressursi kasutamine ära keelatud. Manuste alla laadimiseks peab omama vähemalt 4 postitust meie foorumis. Seejärel lisatakse Teid automaatselt 20 minuti jooksul vastavasse kasutajagruppi, kes saab manuseid alla laadida.
2.Sul pole juurdepääsuõigust sellele lehele. Kas soovid näha administratiivseid lehekülgi või kasutada ressurssi, mida sa ei tohiks? Kontrolli foorumi reeglitest järgi, kas sinu tegevus on lubatud.
3.Sinu konto võib ikka veel olla aktiveerimise või modereerimise ootel. (Saada aktivatsioonikood uuesti)
4.Oled momendil sisse loginud kasutajanimega '{1}'.

Oled praegu sisse logitud kasutajana: 'ajaleht993'
Vasta
#2

järelikult proovid oma müügiteemas teemat tõsta ja sellega suurendada survet automoto foorumlase ajurakkudele et ta toote ära ostaks ja see pole siin foorumis lubatud Smile, niiet tagasi osta.ee sse
Vasta
#3

Kas tegemist oli kuulutusega? Kui jah, siis seal ei saagi ju vastata.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#4

Ei taha iga uue raamatu pärast ka uut teemat teha, kui on vana teema veel olemas. Selles on asi.
Vasta
#5

Muuda postitust. Kui see ei sobi pead pealikutega kauplema. Vihjeks võin öelda, et siin ei loeta kõiki postitusi aga "teata" nupp toimib nagu võluväel. Ma olen ka lootnud, et teksti sees pöördumine kuhugi jõuab aga ei, siin teine süsteem.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

Sellest olen ise ka aru saanud, et siin teine süsteem. Üheski teises foorumis pole mul veel sellist jama olnud.
Vasta
#7

(17-03-2014, 16:19 PM)ajaleht993 Kirjutas:  Sellest olen ise ka aru saanud, et siin teine süsteem. Üheski teises foorumis pole mul veel sellist jama olnud.

Kas oma esimest postitust muuta ka ei luba?

Kui siin on paha, siis võib ju minna sinna, kus on heaWink
Vasta
#8

Laseb küll muuta. Pole plaani siit foorumist küll ära minna. Toungue
Ennem sai oma teemale lihtsalt vastata, aga nüüd ei saa. Sellest ka selline küsimus tekkis.
Vasta
#9

turu alljaotus(t)es ei saa teemadele vastata. Sellest ka nulli vastusega teemad. Kui saaks, tuleks ilmselt enamus postitusi sealt. Nii dialooge üksikasjade osas (mis on paslikum privaatselt pidada) kui ka keskustelusid, kas küsitav hind on ikka paslik (mille puhul kehtib siiski lihtne reegel: "müüja ütleb hinna").

ei ole vaja ja hoiame turud põhjamaiselt vaiksed - nn lõunamaa turu müra kostuks ka mujale ning hakkaks häirima Smile

(hoomasin aga nüüd, et nn reegliosa pärineb umbestäpselt kiviajast. Panin oma seina peale kirja, et selle rubriigi tutvustavad jutud vajava uuendamist).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne