k750 süüde
#1

Tere

Oleks vaja teada, kuidas pannakse paika k750 elektrooniline süüde ehk siis vaja oleks mm enne ülemist surnud seisu. Lisaks, millal toimub süüde (elektroonilisel LED küljes ehk siis kas LED kustumisel või põlema süttimisel)
Suured tänud juba ette.
Vasta
#2

Sai oma tsiklil alles see elektron süüde peale sätitud. Oli vist nii, et kinnitad kogu mängu poltide suhtes keskele.Siis paned paikka modulaatori, koos oma vahe juppidega.Nüüd süüde sisse ja keerad tasakesi modulaatorit vastu päeva.See on algul kergelt kinni.Nüüd kohe kui tuli kustub,keera modulaator täielikult kinni.Tuli põleb siis,kui modulaatori õhu pilu on anduri kohal.Kui kõik on kinni,anna kikki ja mootor peaks töötama.

Üks tähtis asi ununes,kolbtuleb üles surnud punkti ajada.Mul oli selleks silindri kaan maha võetud.

DNEPR MT10-36 82a.,M-72 56a.,K-750 (oma ehitatud)
on olnud ZÜNDAPP KS-750 44a.
Vasta
#3

Kaks tähtsat momenti veel.Mu tsiklile on paigaldatud,12v auto generaator ja muidugi need vanad, kõrgepinge juhtmed,ka ei sobi.Ma mõõtsin kui pikad vaja on ja ostsin poest punased,autodele mõeldud juhtmed, küünaldele.No nüüd peaks kõik olema.Aga äkki tuleb veel midagi meelde.

DNEPR MT10-36 82a.,M-72 56a.,K-750 (oma ehitatud)
on olnud ZÜNDAPP KS-750 44a.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne