638 org. kiiver
#1

Kas keegi teab midagi jawa 638 org kiivrist. Mul sõbral vedeleb üks väidetavalt 638 kiivri katkine maket garaaþiz. Sai ta selle om klassivenna käest kes sõitis selle kiivri ja oma 638 puruks paar suve tagasi. Igavese ägeda kujuga on kyll.
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jawazaki
Kas keegi teab midagi jawa 638 org kiivrist. Mul sõbral vedeleb üks väidetavalt 638 kiivri katkine maket garaaþiz. Sai ta selle om klassivenna käest kes sõitis selle kiivri ja oma 638 puruks paar suve tagasi. Igavese ägeda kujuga on kyll.


äkki saab mõne pildi ka sellest ?
Vasta
#3

minu teada ei teinud Jawa tehas ühelegi Jawa margile spetsiaalselt nn originaal kiivrit :lol
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
Ma arvan,et selle nn Jawa kiivri näol on tegemist selle\"astronaut\" tüüpi kiivriga,mis siin Eestis omal ajal klaasplastist tehti.Sellel oli selline kõrge\"hari\",mis tagant läks sujuvalt madalaks.Mul on selliseid uusi,ilma voodrita koorikuid mitu tükki kuuri all vedelemas.Enamikus 634/638-meestest sõitis sellisega kümme-viisteist aastat tagasi ringi-sellest ka vist see nimi-Jawa kiiver.Klaasplastist koorikud mis mul on on igatahes väga hea kvaliteediga tehtud,kaitseomadused on neil kindlasti paremad,kui tol ajal tehtud plastmass koorikuga kiivritel.


võid paar pilti visata netti nendest Smile ?
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
Üritan millalgi,kui need koorikud kuurist kola alt üles leian :yes.

kui sulle mõni koorik ei ole vajalik siis võid mulle kinkida Toungue .....hea kaunistus riiuli peale Big Grin
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
Vaatab!Ega ta eriti ilus asi pole,viimistlemata ja värvimata teised alles.Kui tahad võin sõbralt\"sõidukorras\"sellise saada,punane ja kiri\"TURBO\" :lol ka peal.


ma mõtlesin et ikka viimistlen ära ...jne Smile ........korras kiivrit eriti ei tahaks kuna huvitavam ja lahedam oleks ise värvida ja viimistleda Smile
Vasta
#7

kuule iz350, palju eest sa selle kiivri oma sõbra käest saaksid?
Vasta
#8

Mind ka täitsa huvitaks selline kiiver, kui tal mingi voodersus ka sees on.
Vasta
#9

ainult kiitused sellele kiivrile. sai isegi kunagi sellist kasutatud.

neid tegijaid oli rohkem kui üks, aga ühed neist olevat püüdnud kunagi liidu ajal sellele litsentsi ka taha ajada. käis isegi leningradis katsetamisel (salvodest peajagu üle), aga ei mäleta, mille taha asi jäi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne