Milline auto kõige rohkem meeldib?
#1

Vasta
#2

Kristo, Sulle ikka meeldib provokatiivseid küsitlusi teha! :duh Aga pole midagi. Paaanemeeeekiiiirja....

Ja valime siis nii, et valikuvariant on AINULT esitatud autod. Wink

Kui mõni asjalik poll välja mõelda, on asi üsna huvitav Smile

Valisin ::keersilm Bmw 325 E30 - /tegelikult mul juba 323 E30/ Big Grin

Minule meeldib selle auto juures
1) võrreldes japsidega lihtsam elektroonika (on mulje jäänud selline, tuttavate japse uurides ja kuivõrd võib elektroonika üldse \"lihtne\" olla)
2) suht pikk nina autol (no ka mõnel teisel on, mis siis)
3) Võin sokutada täie südamerahuga 3,5 liitrise mootori vahele - ülevaatusel eriti keegi aru ei saa - ehk siis küllalt laialdane ehituspõld Big Grin
4) tagavedu - maitse asi, mina eelistan sellist
5) muud põhjused (pisiasjad)

Miks ei taha:

1) räige rullnokklik maine (kuigi mind see ei huvita üldse, E30 on mulle lihtsalt sõiduvahend)

2) veel mõni põhjus, mis meelde hetkel ei tule.

NB tore oleks, kui ka teised oma valikut põhjendaks, aga see ei ole loomulikult kohustuslik Smile
Vasta
#3

Nasa13 kas sul on netis ka oma outost mõni pilt?
Vasta
#4

äh, no ma panin ka oma valiku- bmw.
Teised kukkusid ära kõik, kuna
1) ei istu japsid mulle
2) ei istu esiveolised mulle ja
3) ei istu rahvaautod mulle.

e30-t ei saa üheski neis patus süüdistada.
Maine on nagu on jah, ega see vist ei muutu ka, aga M3 (kabriona veel Toungue)-olekus ei põlgaks mingil tingimusel ära.

Ah no Calibra veel- ma ei tea küll, äkki tehti neid mingeid 4wd-sid ka, siis hinnang tõuseks küll, aga üldiselt- välimus väga hea, salong aga täielik BS, JUBE ODAVUS vaatab vastu, absoluutne ebakõla muuga IMO.
Sõiduomadusi ei oska kahjuks kommenteerida.
Smile
Vasta
#5

Calibraid on küll 4wd ka ja osad on isegi 150kw minegut peaks olemaWink
Vasta
#6

1) nelivedu

2) kere on hea

3) see on Opel - kuri mootor, hea teha, ka tuunida on hea

Teine valik oleks Opel Kadett GSI, ka ilma GSI-taWink Hetkel on juba Kadett - väga hea auto muideks ja juppe on palju saada:yes

Lihtsalt üks miljonist arvamusest
Vasta
#7

Tsitaat:Originally posted by kristo
Nasa13 kas sul on netis ka oma outost mõni pilt?

eeh ei pilti ei ole. Pidin siin mõned tehnilised täiustused veel tegema...

Vaja roostetõrje [Pilt: smile188.gif] värvimist natuke ja ka mootor korra lahti võtta . Paremad veljed ja ..... ühte koma teist. Kas midagi mootoris ka tigedamaks sätin, vaatab. Mul on teine mootorplokk ka olemas Wink ja kui kiirusekärbes peaks hammustama, siis saab panna kokku tigedama mootori, stock mootoriga samal ajal saab ringi sõita.

Eks mingi aeg näeb, kui kõik ehitatud - olemas, aga ma ise ei taha ennem setup-e pilte teha Wink Aga küll edaspidi väike jutt ja pilti ka tuleb. Momendil pole aega ka ehitada.

EDT: mõeldes põhjalikumalt valitavaid autosid, on tegelikult ikka igal ühel omad head küljed. Siiski BMW E30 kõrval valiks teisena ehk Calibra - samadel põhjustel, mis Uhtigi Wink
Vasta
#8

mina ei valiks neist ühtki Toungue
Vasta
#9

Tsitaat:Originally posted by wax
mina ei valiks neist ühtki Toungue

Ka see on võimalus, kuigi ilmselt oli selle küsitluse puhul asja mõte \"......pigem valin selle\" järgi arvamusi kuulda.

Tsitaat:Originally posted by nasa13
Ja valime siis nii, et valikuvariant on AINULT esitatud autod. Wink
Vasta
#10

Poll: Millline auto kõige rohkem meeldib?

wax@tähenärijaToungue
Vasta
#11

Tsitaat:Originally posted by wax
Poll: Millline auto kõige rohkem meeldib?

wax@tähenärijaToungue


Poll: Millline auto kõige rohkem meeldib?

Honda Prelude
Honda CRX
Opel Calibra
Bmw 325 E30
VW Golf
Opel Kadett GSI


oli esitatud valikuvariandid Big Grin
nasa13@ajaviiteks ajan juuksekarva pooleks Wink

OK wax, aga milline auto Sulle siis tegelikult meeldiks, kui vaba valik üle maailma autotoodangust ja ühe võib valida Smile ?

offt. ma ise oleks ka valinud midagi muud Smile
Vasta
#12

Oleksin rõngas kui saaksin omale kolmanda põlve CORVETTE (pildil Risto auto) Kuid kuna ma nagu rohkem fordimees, siis ajas ihu sügelema see paar päeva tagasi nähtud \'67 MUSTANG. Toungue
Vasta
#13

Tsitaat:Originally posted by wax
Oleksin rõngas kui saaksin omale kolmanda põlve CORVETTE (pildil Risto auto) Kuid kuna ma nagu rohkem fordimees, siis ajas ihu sügelema see paar päeva tagasi nähtud \'67 MUSTANG. Toungue

Kui valikust kõrvale kalduda, siis ka mulle meeldiks hobiautona samuti ehk vanem vette Cool, aga ka mõni uuem :rull

Igapäevases kasutuses oleks praktilisem nt. SELLINE Caprice, ainult ehk madala stalliga ja u. 400 - 500 hp võimsusjärgus (suur väändemootor). Samuti sobiks mõni isikupärasem suure mootoriga MB.

Kõik see eeldaks ka pidevalt head sissetulekut :keersilm - kui ka auto mingil moel hangitud, on vaja ka ülal pidada Sad

EDIT: vali, mida tahad, kõik on suured bensiiniröövlid Smile
Vasta
#14

tükk aega netis otsisin pilte...ja siis leidsin... VW GOLF ´88 GTI 16v MK2 (kuskil 2.0 l mootor oleks hea)
mustavärvi...ees topelttuled...toonklaasiga...kena spoiler...kenad valukad alla....sisse väike audiosüsteem...see minu esialgne unistus Smile
Vasta
#15

\'32 ford tudor

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta
#16

Et alustada õigest otsast paneks kirja eeldused
Auto peab:
palju mahutama (2+3 inimest +ämm :mad:+3jalgratast+lapsevanker+muruniiduk)
Peale sellist lasti peab olema kõrge põhjaga ja soovitavalt enama kui 1 ratta veoga (soovitavalt 2 ja enam),
Traktorihääl ja must suits peab kindlasti olema, kui lapatsit anda
Võimalikult lihtne ja ilma nipet näpet mugavusteta, tugev ja suur.
Asjal peab olema HING ja ISELOOM

Mina olen oma nõudmistele vastava aparaadi leidnud Cool


Vasta
#17

kui aus olla,siis ei ütleks ühest challengerist ära

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#18

1977 Pointiac Trans Am

Miks need puud alati vale koha peal on?
Vasta
#19

panin enda lemmikust ka paar pilti...midagi sellist peaks siis olema

Golf
ja
Golf 2
Vasta
#20

Buick Riviera 73. ehk kauneim kupee mis kunagi tehtud.
[Pilt: 73riv6751-A.jpg]


[Pilt: 73riv6751-C.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne