Milline auto kõige rohkem meeldib?
#21

Ford Shelby GT 500

ja siis enda Nissan 200SX 1.8 turbo, millele tuleb tuning arvatavasti seesuvi ja kui joppab siis tutikas mootor ka Smile


Hetkel vajab nokitsemist kõvasti.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#22

kui vabalt valida siis Ford V8 Utility Vehicle

Põhjused:

1)Stiilne
2)võimas
3)Stiilne
4)Suur
5)Stiilne
6)vana
7)Stiilne
....jne.

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#23

välimuseks tahaks sellist autot mis pildil ja mootoriks ning auto põhjaks tahaks kindlasti kõige uuema seitsmenda seeria bmw Big Grin
Vasta
#24

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Tsitaat:Originally posted by wax
Oleksin rõngas kui saaksin omale kolmanda põlve CORVETTE (pildil Risto auto) Kuid kuna ma nagu rohkem fordimees, siis ajas ihu sügelema see paar päeva tagasi nähtud \'67 MUSTANG. Toungue

Kui valikust kõrvale kalduda, siis ka mulle meeldiks hobiautona samuti ehk vanem vette Cool, aga ka mõni uuem :rull

Igapäevases kasutuses oleks praktilisem nt. SELLINE Caprice, ainult ehk madala stalliga ja u. 400 - 500 hp võimsusjärgus (suur väändemootor). Samuti sobiks mõni isikupärasem suure mootoriga MB.

Kõik see eeldaks ka pidevalt head sissetulekut :keersilm - kui ka auto mingil moel hangitud, on vaja ka ülal pidada Sad

EDIT: vali, mida tahad, kõik on suured bensiiniröövlid Smile
****************************************************************************************************
Mitte alati kui võtad 67a Mustangi tava kasti ja reas kuuesega siis seaduste järgi sõites saad 12l 100km peale. Järele proovitud.Autol on sobivad hinnad ja B varuosaturul ja täiesti sobilik igapäevasõidukiks. Pealegi kadestavad ja imetlevad pilgud on garanteeritud ega keegi ei tea kõnniteel või teises autos et sul rida kuus vahel.:duh
Vasta
#25

1969 Ford Mustang Boss 429. Beauty and the beast ühes kehas. Muidugi mootorit võiks upgradeda vähemalt 600++hj. Sest nagu Erkki autol kirjas: \"Life begins at 600 horsepower\"

Tegelt meeldivad pea kõik vanad autod millel stiili on, sh ka venelased.

Uuematest võtaks vast mõne rajuma mootoriga Audi Quattro
Vasta
#26

Zaz 965Smile
Vasta
#27

mnjah! Minu lemmikautodeks oleks siis Nissan Skyline, Nissan 300 zx alates 90. Audi S8 ka. Samas on need autod jälle väga kättesaamatud. Vähemalt minu jaoks. Muidu sakslastest erilist lugu ei pea, aga välimuse ja muu poolest on S8 ikka päris vinge masin, aga enne võtaks Skyline, sest seda nagu kõvasti vähem ja selline supercar nagu ta on.
Vasta
#28

Algupärane - 60-ndate lõpu Cobra.
Siis võiks olla veel Lamborghini LM 001
Samuti meeldivad ka Lancia Delta Integraled. Nendest lemmik erimudel nimega Martini Edition. Tavalisemad Integraled oleks isegi enam-vähem reaalne variant, aga näiteks Martini Editioni hind 25K euri ümber.
Vasta
#29

sellistest autodest ära õelda ei saa:
http://www.porsche.be/carreragt/modelinf...efault.htm
http://www.lamborghini.co.uk/
http://www.mercedes-benz.ee/index.php?theme=pcars&lang=est&class=cl&info=photos&offset=0
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#30

minu siiamaani üks kõige lemmikumaid autosid pildil. aga muidu lemmikuid on veega palju alustame aastatest 1930-1980.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne