Teadaanne
#1

Minuni on jõudnud salajast siseinfot, et eelolevat Kurtna Restauraatorite Päeva pidi väisama ka salapärane Virtsu-Tom. Kuuldavasti pidi ta kõigile soovijatele ka autogramme jagama, nii et pliiatsid ja paberid kaasa!
Otsige rahva hulgast pikka, punase pea ja krussis habemega tursket meest kes talutab eidekest (Bauska vanaema)!
NB! Autogramme jagab ainult Virtsu-Tom, vanaema paluti mitte tülitada!
Vasta
#2

Oi jah... Pole enam miskit püha ja puutumatut! Sad Tõelised väärtused vahetatakse odava populaarsuse vastu! Isegi vanaemale ei halastata, ei imestaks, kui päeva lõpus veel memmeke maha müüakse, loodan, et ehk ostavad ära läti turistid.
Mis siis veel edasi saab --- tehnikaajakiri "Kroonika", saated "Kolmeraudne", "Punker", laulu- ja tantsusaated?
Aga nüüd tagasi mõeldes oli hoiatavaid märke juba mõni aeg tagasi märgata, ei osanud aga arvata, mis teoksil võiks olla. Nimelt meie läti rendikeevitajad on juba nädala jagu olnud kuidagi eriti elevil, teevad peldikus troppis suitsu, ninapidi koos, arutavad midagi vaimustunud nägudega, aga kui mind märkavad, jäävad koheselt vait, piiluvad üle õla ja kaenla alt kuni ma eemale lähen ja hakkavad jälle midagi elavalt arutama.
Ausalt öeldes on selline tunne, et mind isiklikult on jämedalt solvatud ja kaalun tõsiselt, kas seekordset Restauraatorite poolpäeva külastada või protestiks esmakordselt selle toimumise ajaloos jääda koju. (Kas on teada, see Virtsu Tommi autogramm on tasuta või maksab ka midagi ja kui palju siis ning kas iga soovija saab ühe autogrammi või on võimalik neid rohkem saada? Kas saab lasta pildistada koos koos V T ja tema bauska vanaemaga?)
Vasta
#3

(19-04-2014, 23:18 PM)kass Kirjutas:  ...

Kassiahastus sai just minu jaoks uue tähenduse.
Vasta
#4

Mis saab edasi? Kindlasti tehnikaajakiri Kroonika, Kolmeraudne, Suletud uste taga, uus tõsieluseriaal, raamat... mida iganes...Rolleyes
Autogrammid on ikka tasuta kuna enamus kuningtiigri müügist saadud raha on alles, aga pärast pidi tehtama grupipilt koos V-T ja kõigi laadalistegaWink
Vasta
#5

Pärast seda pole maailm enam endine! Sad Juba ammu olen märganud, et pole enam inimestel aateid ega midagi püha! Kui varasematel aastatel olid Türi valla majad minu sünnipäeval ikka lipuehtes, siis sel aastal välja minnes, et lippudeta majad ära fikseerida ja teatada, kuhu vaja, olin sunnitud asja katki jätma, sest lihtsam oli üles tähendada need paar majapidamist, kus trikoloorid lehvisid...
Aga see viimane uudis on ikka täielik pauk alla poole vööd! Viimati tundsin sellist pettumust 1973 aasta samasugusel ilusal aprillipäeval nagu täna. Oli Vladimir Iljitši 103 sünnipäev, jooksin kodu poole, rind vaimustusest ja uhkusest pungil, jalad vaevu maad puudutamas ning uhiuus veripunane siidkaelarätt tuules lehvimas. Juba kaugelt hõiskasin kodustele - ema, isa, ma sain Pioneeriks! Cool Ja siiani ei lähe meelest vanemate jahedalt ükskõikne reageering ...
Pagan, ma saaks aru, kui Virtsu Tom teeks seda raha pärast, aga praegu ma tõesti ei mõista, mis teoksil on! Ehk on see siiski mingi kadedate vaenlaste laim? Ja ikkagi jääb mulle veel lootus, et Virtsu Tom on siiski ainult ilus legend nagu Kalevipoeg, Suur Tõll ja Leigar, loodud Põlvamaa vaimult rikaste ja tugevate tööinimeste poolt! Rolleyes
Ja kassiahastuse kohalt selgituseks - kassil on vähemalt 9 eri ahastust ja minul peamiselt ahastused ainult ongi...
Vasta
#6

Jah... Virtsu-Tom... Kelle jaoks müüt,kelle jaoks tegelikkus... Käegakatsutav ja reaalne tegelikkus on aga see, et mina kavatsen Restauraatorite Päeval osaleda, müügiplats on broneeritud juba pool aastat tagasi ja nüüdseks ka makstud. Kindlasti on mul kaasas hulgaliselt toredaid, kaasfoorumlastele vajalikke asju ja seda kõike soodsate hindadega!!! Cool
Mõni näide pakutavast kaubast: Heas originaalkonditsioonis Tula "Turist" - käivitub võtmest, tuled viled, paar vana-aegset jalgratast, unikaalseid magnetosid ja karburaatoreid ning palju-palju muud!Cool
Vasta
#7

Nii isand Kass ei ole need Unic mehe midagi kapis, tulevad isegi laadale ära drametiseeri asju üle,ole mees mis sest et Türilt aga võta ikka osa.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne