Plokikaanest murtud eelsüüteküünla välja saamine (happe meetodil?)
#61

Need küünla otsad saab kõige paremini kätte just silindrisse löömisega.
Pihusti maha, kolb alla poole ning paras läbi tühjaks löödud või puuritud küünla, peene tugeva vardaga ots sisse koputada. Läbi küünla, sest siis ei vigasta küünla pesa.
Vardale teipi ümber või midagi, et see sisse ei kukuks.
Küünla ots allub päris kehvasti magnetile, kuid kannatlik mees saab kätte.
Enne tasuks muidugi sama brändi küünalt magnetiga testida, kas on üldse lootust.
Magnet on nagu vasktraadi otsas painutatav. Taoline: https://www.verkter.ee/painduv-magnet-st...800-g.html
Võid proovida ka kõva koormust anda, kuid üldiselt nad ei tule ise välja. Sisse ei kuku nad ise niikuinii. Mina olen pannud peotäie kaltsu sinna, et kui peaks pääsema siis midagi ära ei lõhuks. Ühel töökaaslasel lendas vastu kapotti, ning pidi maalritöö kinni maksma.
Suurte kogemustega on Jaanus Tooming Tel. 5269669
Vasta
#62

Üks mõte on plokikaande jäänud küünla otsa puurida. Kuna nn valesid küünlaid 5tk vabalt käes, võtsin materjali tugevusest aimu saamiseks ühe katsetamiseks ja proovisin rellakaga toda 5mm läbimõõduga osa lõigata. Tavalise metallikettaga. Kuradi kõva materjal on, 1,25mm paksusega ketas kulub nähtavalt, aga lõikab vähe. Võrdluseks - sama kettaga lõikasin mõned 12mm AIII armatuurvardad vajalikku mõõtu, mis kulges justkui kuuma nuga külma võisse surudes. Seega ma väga entusiastlikult puurimise mõttesse ei suhtu.
Kuidas selline tööriist võiks toimida, arvestades, et ma olen omast lollusest surunud 5mm läbimõõduga küünla 4,5mm läbimõõduga pesasse? http://www.remonditehnika.ee/e-pood/eels...8/186-1064
Vasta
#63

üsna pehme on see tipp siiski, silindrisse see vaevalt kukub ja sõidupealt on neid välja lennanud küll Big Grin
Vasta
#64

(21-08-2020, 20:38 PM)ak75 Kirjutas:  ...
Sai mootor enne viiest nelja töötava küünlaga käima ja ehk saab edasigi, aga kardan, et kukub silindrisse see jupstükk ühel hetkel. Ja siis on juba suurem jama klaarida.
...

Ei kuku see kuhugi, kui pole just rämedat karmavõlga. Big Grin  Imitaktil võib ka nüüdisaegsel mootoril seal küll mingi 0,9xx bar peal käia korraks, aga töötaktil on seal sadu baare taga - kui liikuma hakkab, lendab välja.

Sisselöömisega rikud pesa veel rohkem. Kaas maha ja teiselt poolt lööd tagasi, oleks ainus ohutu viis.

Mina keeraks vana küünla tropiks ette ja sõidaks, kuni sutsuma hakkab. Siis keeraks õige sisse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne