Družba Kart
#21

Ostad paar uniball-i ja teed täpselt õiges mõõdus tüki.

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta
#22

Vaat ei ole siukese asjaga kursis, et kust neid saada ?
Vasta
#23

poest, ikka poest, kust mujalt. Smile
päriselus guugelda natuke ja leiad kasvõi siitsamast foorumist uniballide juttu.
Vasta
#24

juba leidsin . aga kuidas ma siis keermed teen otsa, et uniballid sinna panna ? Big GrinBig Grin
Vasta
#25

Lähed treipingiga sõbrale külla või keevitad torujupile mutrid otsa
Vasta
#26

(10-05-2014, 14:15 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Lähed treipingiga sõbrale külla või keevitad torujupile mutrid otsa
tänud
Vasta
#27

Keermed teed ikka keermelõikuriga.
Uniballe saab Tallinnas näiteks Järve keskusest, Tööriistamarketist.

Kui endal tööriistu ei ole, võid tulla meile ehitama
http://www.kultuurikatel.ee/makerlab/
Vasta
#28

(10-05-2014, 16:13 PM)vootele Kirjutas:  Keermed teed ikka keermelõikuriga.
Uniballe saab Tallinnas näiteks Järve keskusest, Tööriistamarketist.

Kui endal tööriistu ei ole, võid tulla meile ehitama
http://www.kultuurikatel.ee/makerlab/
ma ise võrus. aga kas e-poodi ei ole uniballidele hea hinnaga?
Vasta
#29

Ebayst osta saad?
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=uni...d&_sacat=0
Vasta
#30

(10-05-2014, 16:25 PM)vootele Kirjutas:  Ebayst osta saad?
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=uni...d&_sacat=0
Tahaks ikka eestist.
Vasta
#31

Drušba kardi ehitajale .... su küsimusele vastuseks niipalju,et seda võlli ei ole pikemaks keevitatud,vaid kui ma nüüd õieti mäletan siis sai seda sääreka hammakat õhemaks lõigatud.
Vasta
#32

(12-05-2014, 00:10 AM)sepik Kirjutas:  Drušba kardi ehitajale .... su küsimusele vastuseks niipalju,et seda võlli ei ole pikemaks keevitatud,vaid kui ma nüüd õieti mäletan siis sai seda sääreka hammakat õhemaks lõigatud.

Kuid siis peaks ikka summuti ja käepideme kinnitus, mis hoiab moootorit koos ette jääma.
Vasta
#33

Mõtlesin juba ise süsteemi välja Big Grin Keeran reduktori teistpidi Big Grin
Vasta
#34

Vaata, et õiget pidi ikka liikuma hakkab. Ise olen korra selle vea teinud, nimelt oli üllatus suur kui mobo raamile pandud druzba gaasi andes tagurpidi liikuma hakkas Big Grin
Vasta
#35

(12-05-2014, 21:52 PM)lauren Kirjutas:  Vaata, et õiget pidi ikka liikuma hakkab. Ise olen korra selle vea teinud, nimelt oli üllatus suur kui mobo raamile pandud druzba gaasi andes tagurpidi liikuma hakkas Big Grin

jahm Big Grin
Vasta
#36

Nii, eemaldasin nüüd käepideme družbalt...
Tekkis üks küsimus: et kuidas ma saaks kinnitada reduktori mootori külge ilma selle raamita? Sest see raam hoidis seda kinni.
Vasta
#37

Lõikad selle klambri raami küljest maha ja ongi olemas!

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta
#38

(13-05-2014, 16:29 PM)marjakangur Kirjutas:  Nii, eemaldasin nüüd käepideme družbalt...
Tekkis üks küsimus: et kuidas ma saaks kinnitada reduktori mootori külge ilma selle raamita? Sest see raam hoidis seda kinni.
No katsu ikka ise ka natuke peaga mõelda. Kui iga väiksema ja iseenesestmõistetava asja kohta tuleb foorumist nõu küsida, tasub seda iseehitamise värki tõsiselt kaaluda...
Vasta
#39

(13-05-2014, 18:38 PM)Janx Kirjutas:  
(13-05-2014, 16:29 PM)marjakangur Kirjutas:  Nii, eemaldasin nüüd käepideme družbalt...
Tekkis üks küsimus: et kuidas ma saaks kinnitada reduktori mootori külge ilma selle raamita? Sest see raam hoidis seda kinni.
No katsu ikka ise ka natuke peaga mõelda. Kui iga väiksema ja iseenesestmõistetava asja kohta tuleb foorumist nõu küsida, tasub seda iseehitamise värki tõsiselt kaaluda...

Kui sa kõvamees siia targutama tuled, siis see koht ei ole just absull sinule. Võibolla sa peaks muu teema vaatamist kaaluma, kui ei taha abi pakkuda, siis sa ei pea vaatama või silmakirjatsema.

(13-05-2014, 17:22 PM)rocker Kirjutas:  Lõikad selle klambri raami küljest maha ja ongi olemas!

Ma sain raami lahti ammu, ei takista mingi klamber, kuid käepideme raam hoidis reduktorit ja mootorit koos.
Vasta
#40

(13-05-2014, 18:54 PM)marjakangur Kirjutas:  
(13-05-2014, 18:38 PM)Janx Kirjutas:  
(13-05-2014, 16:29 PM)marjakangur Kirjutas:  Nii, eemaldasin nüüd käepideme družbalt...
Tekkis üks küsimus: et kuidas ma saaks kinnitada reduktori mootori külge ilma selle raamita? Sest see raam hoidis seda kinni.
No katsu ikka ise ka natuke peaga mõelda. Kui iga väiksema ja iseenesestmõistetava asja kohta tuleb foorumist nõu küsida, tasub seda iseehitamise värki tõsiselt kaaluda...

Kui sa kõvamees siia targutama tuled, siis see koht ei ole just absull sinule. Võibolla sa peaks muu teema vaatamist kaaluma, kui ei taha abi pakkuda, siis sa ei pea vaatama või silmakirjatsema.

(13-05-2014, 17:22 PM)rocker Kirjutas:  Lõikad selle klambri raami küljest maha ja ongi olemas!

Ma sain raami lahti ammu, ei takista mingi klamber, kuid käepideme raam hoidis reduktorit ja mootorit koos.

No mine nüüd oma mootori ja raami juurde tagasi, võta relakas kaasa! Lõikad selle klambri sealt raami küljest lahti ja saadki oma mootori ja reduktori taas kokku!

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne