k: paju küsitakse täna päeval moskvits 408 eest
#1

mul süke küssa kui palju küsitakse täna päeval m-408 eest.kere korras ja täis orginaalne
Vasta
#2

nende hind hakkab juba kerkima, mul garaaz\'inaaber müüs poolteist aastat tagasi oma \'76 408 ligi kolme tuhandega.
Aga oli eksportvariant, meeletult kroomi, neljakandilised tuled, inertsturvavööd jne.
Vasta
#3

mis kerega lood olid
Vasta
#4

Pärnus küsitakse ühe väga ilusti taastatud musta 408 eest 15000 eesti krooni.

Kuid oleneb täiesti omanikust. Mõni maksab peale, et tal hoovist kola jalust ära viiks Smile
Vasta
#5

Teadsin ise ühes kohas 408 exporti, aga kui kohale läksin oli vana just relakaga asja tükkideks teinud, oleks päev varem , aga see kõik oleks..... igaljuhul päästsin need mõned osad mis olid jäänud puutumata, kahjuks oli ka esikandle koos iluvõrega tükeldanud. Kuradi kahju sellistest masinatest, kere oli vaata et korralikum kui minul. Igatahes seltsimehed et kui näete kuskil kraami millest saaks midagi ei tasu asja edasi lükata, konkreetne näide!
Vasta
#6

mul võibolla lähi ajal pakkuda m-408 tume hall.muud ma veel ei tea
Vasta
#7

Moskvichi kerede hindamise tabeli leiate aadressilt http://www.emex.ee/?id=581
Endal õnnestus soetada mõni aeg tagasi pukkide peal seisnud Moskvich aastast 1971, 5000 krooni eest. Seega selline on hinnavahemik tegelikkuses. Loomulikult leidub rahakaid inimesi kes ei tutvu eelnevalt turusituatsiooniga ja teevad põhjendamatult suuri pakkumisi.
Kõikvõimalike projektide ostu-müügi juures tuleb arvestada uuniku planeeritava lõppmaksumusega, st töö, kulumaterjalid, puuduvad detailid jne.

Lugupidamisega
Tõnu Piibur
Vasta
#8

kas kere oli väga läbi v
Vasta
#9

Terve auto ikka selline nagu tehases tehti, originaalvärviga, esimeste kummidega ja pagasiluugi siseküljel tehases paigaldatud kasutusjuhised ja värvikoodid. Komplektne tööriista mapp ja nii edasi. Ikka selline auto milliseid me poest ostaksime maksis 5000 krooni, mitte mõni romu.
Siit moraal: mossede, sigullide, sapakate ja volgade puhul on kasulikum otsida rahulikult ja järjepidevalt isendeid, mis on hästi hoitud ja siis neid ise hästi edasi hoida.

Tõnu Piibur

PS Korralikke isendeid ei taha inimesed müüa tegelastele, kel keel ei püsi keset suud, sest nende alalhoiukompleks ei lase masinat usaldada lõhkujate kätte. Kontrollige oma välimust ja käitumismaneere!!!
Vasta
#10

Õige jutt !
Lisaks ei leia te korralikke autosid ka kuulutustelehtedest !
Selleks, et 100% originaalseisus auto leida tuleb uurida ja sõita terve eesti läbi. Hoovides vedelevad autod on reeglina roostes ja mittetöökorras isendid.
Mida kõike nendes garaazides küll leidub Eestimaal ?
Vasta
#11

Kõik oleneb sellest kui tõsiselt asjasse suhtud, kui jah aint kuulutuste peale loodad on tõesti keskmine hind ca. 5k eeki ja nii. Aga kui asja tõsisemalt suhtud uurid vanameeste käest äkki kellegil kuskil on midagi garaaži all ja siis on keskmine hind mingi 500-700 eeki, kuna neil põhiline ,et ruumi vaja.Cool
Vasta
#12

postitasin just ühe müügikuulutuse, kus M408 müügiks 2kEeku eest

suuga teen suure linna
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne