Tugevalt tahmunud mootor
#41

mis tundub oluline antud mikromootori juures:
klapid on märgitud , kaanetihend näeb vägagi värske välja, omanik väidab hülsil hoonijälje näha olevat . võtaks arvata , et mingid asjamehed on juba kallal käinud , kuid mitte ülemäärase pädevusega , kerge osadevahetus koos asjakohase arvega , mis oodatult pole positiivset tulemit andnud.
kuna tegemist siis usaka( omaniku määratlus ) mitte normaalse jenkiga, siis väärtust tal erilist olla ei saa. minu subjektiivne arvamus.
ehk siis ma mingit kallist remonti tegema ei kipuks, kaane loomulikult laseks hooldada, usaldusväärses kohas , kuna rivimootor ja ikka üleval nukad , siis lihvimine ei peaks midagi fataalset tekitama, erinevalt V kujulisest mootorist. no ja kokku ning tuld .
kui asi siiski ebaõnnestub , siis kindlasti kannatab lammaripoole vaadata, sest kui asi tegelikult misubissi , siis eeldaks , et padasid peaks liikuma.
Vasta
#42

Mootor siiski Chrysleri oma, uurisin järgi, aga see ka natuke nii ja naa. Pigem nende koostöö rohkem.
Osad jupid on Mitsu osad Chrysleri omad jms. Aga palju juppe saab omavahel vahetada.

Väljalaskekollektorist selline vaade siis
[Pilt: iXDQ2ZgI1Q51r.PNG]

Kõvasti kuuma saanud. Ja paksult täis.
Vasta
#43

Kui väljalaske klappde vahelt nii palju immitseb õli siis sissselaske klappide vahelt peaks vaakumiga rohkem tõmbama õli silindrisse.
Vasta
#44

Ehk siis?
See ongi põhjus miks kolvipead sellised on?
Tõmbab õli sisse ja põletab seda koos bensuga ?

Sisselaske klappe ei näe ma hetkel. Kuna võtsin koos sisselaske kollektoriga "pea maha". Ei raatsinud asjata lammutada.
Vasta
#45

(20-06-2014, 22:59 PM)A.V.S.K Kirjutas:  Ehk siis?
See ongi põhjus miks kolvipead sellised on?
Tõmbab õli sisse ja põletab seda koos bensuga ?

Sisselaske klappe ei näe ma hetkel. Kuna võtsin koos sisselaske kollektoriga "pea maha". Ei raatsinud asjata lammutada.
Jah täpselt nii ongi. Tee ise või lase teha klapid korda koos uute tihenditega.
Mootori alumist poolt mina ei puutuks vaid jätaks nii nagu hetkel on.
Vasta
#46

Vaatan, et CHRYSLER NEON omab samasugust mootorit? Neid autosi on Eesti teedel vuranud omajagu. Mootori kood vaid 420H?
Vasta
#47

(20-06-2014, 21:39 PM)A.V.S.K Kirjutas:  @sndr81
Sa siis panid uued kolvid koos rõngastega, peale seda kui teist korda lahti lammutasid?


Ja see auto pole tavaline ja pole nii levinud eestis mis mul on.
Romulast neid ei leia. Neid eestis üksikud isendid.

3000 euriga ma vaataks juba uuemat autot.
Mootorid on saada, võibolla saadab keegi ka eestisse kuskilt Californiast või New Yorgist või kuskilt lähemalt, aga mis see kõik maksma läheb.
Kolvid jäid vanad,isegi juhtpuksid tulid pea 3 kuud ja lõpuks olid pealt peenemad kui tarvis aga üks austatud härra istutas nad kuidagi kohale,ise ka ei kujuta ette kuidas.
Ei tea. Eestis ei ole saada neid mootoreid.
Võibolla mõne Mitsubishi Eclipse (1996a vms või uuem) pealt saab kui kuskil romulas on. Aga kes garanteerib, et seal parem on?
Võibolla veel rohkem kohviks sõidetud.

Mis see plokikaane survestamine on ja milleks seda vaja on?
Igalpool räägitakse sellest.


Astromoto tundub tore firma, laia profiiliga ja kõik mootorile vajalik, aga Tartu liiga kaugel.

Kolvid jäid samad mis ennegi.
Vasta
#48

Kuna mul avanes peale kaane mahavõtmist sama (või natuke hullem) vaatepilt, siis sooviksin kiiresti laenata (rentida, üürida jne) mootori remondipukki Tallinas või siit lähedalt.

Mart
5276952
Vasta
#49

(22-06-2014, 15:27 PM)anonymus Kirjutas:  Kuna mul avanes peale kaane mahavõtmist sama (või natuke hullem) vaatepilt, siis sooviksin kiiresti laenata (rentida, üürida jne) mootori remondipukki Tallinas või siit lähedalt.

Mart
5276952

Tööriistamarketist saad uue puki 60 euriga.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne