Jupiteri mootoriga \"Titanic\" Pealtnägijas
#1

Täna siis,kes ei näinud,oli \"nägijas\" üks huvitav bagi,kersna suutis talle hüüdnimeks \"Titanic\" panna.Vaadake ja imestage,kuidas saatejuhid aparaati käima lükkavad....Big Grin


Kuna ma \"vaba teema \" alla seda panna ei saand(loobib erroreid), võivad moded selle teema sinna ümber tõsta.
Vasta
#2

vaffa asjandus oli jah. Tõmbas külge ja puha. Jääb vaid loota et ta \"Titanicu\" moodi oma otsa ei leiaSmile
Aga lahe aretis jah
Vasta
#3

Igati normaalne agrepuut jah.
Vasta
#4

Tegelikult oli ikka üsna huvitav ehitis.Vana mosse ninaga ja puha.Aga moto oleks võinud mõni kõvem ollaCool
Vasta
#5

alguseks seegi hea (jupiter), hiljem võib juba mingit yamaha mootorit sinna paigutada, kui nupu on.
Vasta
#6

See oli päris kõva auto jah, ainult mis imelikud rattad tal all olid?
Vasta
#7

Nagu autoehitaja rääkis,kasutas ta Murovei tagasilda.Tundub,et need rattad ja esisild pärinevad \"invaliidikärult\"
Vasta
#8

Tsitaat:[i]Aga moto oleks võinud mõni kõvem ollaCool

Vaidlen väga vastu... sellise aretisele oleks mingi korralikum 50cc mootor piisav ...ja poleks ka mingit maanteelegaalsusprobleemi.
Vasta
#9

50 cc mootor jääb sellisele ikka väga lahjaks 350 ikka paras
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: oldmoped
ja poleks ka mingit maanteelegaalsusprobleemi.
Väga vabandan et OT,aga kas oled kindel,et iga suvaline 50cc aretis (bagi jne.) on street-legal,isegi kui on olemas pidurid,tuled jne.,siis kas ei teki jama seoes loata ümberehitusega?Mul oli kunagi kolmerattaline võrr,ja pidevalt pidin mentidega vaidlema,kas võin sellega sõita või mitte...
Vasta
#11

tyybil pappi vähe ja jummala tubli oli et sellisegi valmis aretasSmile
Vasta
#12

kena pill aga nende ilukilpidega pani veits võssa. need ilukilbid nägid välja nagu oleks paberist tehtud:lol.
Vasta
#13

ega kellegil pilti pole sellest :O ?
Vasta
#14

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Kuna ma \"vaba teema \" alla seda panna ei saand(loobib erroreid), võivad moded selle teema sinna ümber tõsta.

Siin ta siis nüüd on.
Vasta
#15

Päris imelik aretis oli aga ... jah :lol. Mul on endalgi ise aretatud \"sõiduk\" või \"bagi\" olemas (ei teagi kudas seda nimetada) ja see ka 350\'se iž mootoriga. Soovitus: kui keegi tahab endale mingit nn. \"sõidukit\" aretada siis soovitan teha seda vana invaliidi auto põhjale või vähemalt võtta invaka tagasild.
Vasta
#16

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Taastaja
Päris imelik aretis oli aga ... jah :lol. Mul on endalgi ise aretatud \"sõiduk\" või \"bagi\" olemas (ei teagi kudas seda nimetada) ja see ka 350\'se iž mootoriga. Soovitus: kui keegi tahab endale mingit nn. \"sõidukit\" aretada siis soovitan teha seda vana invaliidi auto põhjale või vähemalt võtta invaka tagasild.

näita meile pilte ka siis oma aretisest Smile
Vasta
#17

Pildid on kohe-kohe varsti tulemas :bounce
Vasta
#18

tahaks ise kah midagi sellist ehitada...kas mingi kardi raamist ei saa aretada ja muravei mootor peale hea starter ja panna suuremad rattad kah alla
Vasta
#19

Ega kellegil ei ole sellst pilte või pealtnägija saate salvestust ?....oleks kohe väga tänulik sest kõik kiidavad seda ehitist taevani ju.....tahaks ka siis pilti näha sellestSmile

Mitme inimese bagi see mudu oli ...jne ?
Vasta
#20

Smilekahe inimese bagi

kõik mis ei tapa teeb tugevaks Toungue

müüa mosse 408 juppe
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne