Elme Messer Co2 ja muud GOST balloonid

Mis rõhuga külmiku kompressor töötab?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Ümmargune vene külmikukompressor andis 40 atmosfäri välja aga käivituda jõudis ainult 9 atmosfäriga.
Kunagi oli selline seade mis kasutas sellist kompressorit.
Vasta

AGA-s  algas eile kampaania. Kahe aasta rent balloonile 55.-
Vasta

Mul sai just Airoki tasuta kaks aastat läbi ja tuli järgmisele aastale arve 16.- Selle raha eest ei näe mina isiklikult mõtet mingite ümbervillimistega aega raisata.
Vasta

Airoki 40l co2 on 32 euri aasta.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Mnjaa......Paraku kehtib see AGA sooduskampaania juba pikemat aega. Algas juba 1.02-30.04 k.a. ja kehtib ainult miniballoonide, e. 5-e,10-e ning 20-e liitriste balloonide puhul.
Vasta

Minul on Airokist võetud ja eelmise aasta lõpus oli 2a rent 32 euri
Vasta

(02-06-2017, 12:29 PM)rollfix Kirjutas:  Mnjaa......Paraku kehtib see AGA sooduskampaania juba pikemat aega. Algas juba 1.02-30.04 k.a. ja kehtib ainult miniballoonide, e. 5-e,10-e ning 20-e liitriste balloonide puhul.

nu nagu ikka oli mul vaja täpselt mais, siis kui kampaaniat polnud  Smile    Ja laisk olen ka ei viitsi 100 km sõita, et paarkend euri kokku hoida ( AGA siinkandis lähedal käia)  ja reduktorit ka ei taha uut.
Vasta

Väikesed numbritega  tabelid, algajatele keevitajatele   ... õppige keeli.

http://www.elmemesser.com.ua/assets/medi...fb8a7c.pdf

http://www.udarnik-truda.ru/workshop/wel...elding.htm

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(02-06-2017, 11:12 AM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Mul sai just Airoki tasuta kaks aastat läbi ja tuli järgmisele aastale arve 16.- Selle raha eest ei näe mina isiklikult mõtet mingite ümbervillimistega aega raisata.

Olete ikka õnnega koos küll. Sellise hinnaga võtaks täna küll 20L renti. Rolleyes

Lisasin hiljem: 16 euroga ei pakutud aga Airokist sain hinnakirjast pisut alla küll. Tasub küsida! Kokkuvõttes palju kallim "leedukast" ei tulegi.
Vasta

Kuidas saab aru kas balloon on (pool)täis või ainult viimane susin veel jäänud? Kas rõhku saab üldiselt usaldada või peaks ikka kaaluma? CO2+argooni segu näiteks kukkunud 10bar peale. Kas peaks vahetama hakkama või kestab veel pikalt? Hapniku puhul oleks ka vaja teada, seal vist kaalumise teel nagunii suurt aru ei saa.
Vasta

Kuna omast rumalusest jäin hiljaks lätis käiguga, et co2 baloon täis vastu ära vahetada ja raha veel paar aastat kokku hoida, siis nüüd kurdan muret.

Ega keegi Leedu maa baloonidest ja nende täitmistest miskit oska rääkida?

Eestis balooni hindu uurides tuleb nutt kurku. Osta pole eestist uut balooni mõtet ja rendiga tuleb nuumata vereimejaid. 

Kui saaks Leedu hinnad teada, siis oskaks arvestada, kas võtta rendibaloon ligi või mitte. 

Olemas on Elme 40L baloon. See kestis 4-5 aastat.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta

Jõgevamaal Tabivere kandis keegi vahetab vene balloone.Paar nädalat tagasi oli CO
hind 60 e.
Vasta

Jup, kellel vaja, siis Tabivere läheduses saab balloone vahetada ja ka osta. Co2 puhul sisu maksab 60 euri, kui taarat vastu pole anda, siis 100 euri balloon. Kehtib kõige kohta sama loogika. Hapnik, atsetüleen ja Mix.

Kõik balloonid on siis 40l ja pärinevad Leedust. Ehk siis kui keegi leedumaal asju ajab saab ise ka otse tuua. Seal ei pidavat niipea otsa see äri saama.

Vene kraaniga balloonidega pole midagi teha.

Kontakti saab Kuldsest börsist. Mina jagama ei hakka.

Come to the dark side, we have cookies!
Vasta

Oskab keegi öelda, kas kuskil veel saab vene ballooniga jutule?

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

vene ja vanade AGA dega ei saa enam kuskil jutule. Proovisin on olemas vana AGA/ELme messer tüüpi - seda ka enam ei vahetata. Sellepärast ei ostagi enam balloone 5aastat ja jälle vaheta uue vastu e. osta jälle uus Sad
Vasta

Leedus 30kg maksab umbes 15-20 euri siia sinna ja vahetatakse lõdvalt Messeri balloone.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Ja kui Leetu ise järgi minna ei taha või tasu, siis saadaval ka siin mail see kraam. Mõistagi koos hinnalisaga:
https://www.kuldnebors.ee/search/tooriistad-masinad-ja-seadmed/metallitootlemismasinad-ja-seadmed/argooni-hapniku-co2-ja-segu-tais-balloonid/search.mec?pob_post_id=44094107&pob_action=show_post&pob_cat_id=10794&pob_browser_offset=0&pob_view_language_id=et&search_X_cat_ids=10676&pob_page_index=1&pob_page_size=100&search_evt=onsearch&search_O_string=balloon
Vasta

kas kustutusgaasiga enam täita ei saa?
mulle tundus tulem küll nn õigest gramm "plärtsuvam", aga alternatiive arvestades läheksin ilmselt taas sama teed ja paneks keevitusgaasi sisse - oleks järgmised 5a+ mureta...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(16-09-2017, 10:01 AM)phyl Kirjutas:  Jup, kellel vaja, siis Tabivere läheduses saab balloone vahetada ja ka osta. Co2 puhul sisu maksab 60 euri, kui taarat vastu pole anda, siis 100 euri balloon. Kehtib kõige kohta sama loogika. Hapnik, atsetüleen ja Mix.

Kõik balloonid on siis 40l ja pärinevad Leedust. Ehk siis kui keegi leedumaal asju ajab saab ise ka otse tuua. Seal ei pidavat niipea otsa see äri saama.
ilmselt see Tartumaa?
edit: kontrolisin ja Tabivere ongi haldusreformiga Tartumaale kolinud Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne