Kuidas foorumisse pilte lisada
#61

(23-03-2021, 22:39 PM)Raivo Kirjutas:  Ilus pildi aadress peaks lõppema    .jpg
Teatud keskkonnad ei taha sellist lingitavat aadressi kuidagi välja anda.
Google Drive ma ei tunne.
...


Tundub, et GD ongi üks neist "teatud keskkondadest". Netis leiduvad vanemad juhendid igatahes praegu ei tööta.

Teab keegi, kuidas tegelikult tuleb toimetada, et GD sisikonnast pildifaili otselink kätte saada nii, et see IMG-koodiga tööle hakkaks?
Vasta
#62

Upload.ee toimib taas. Cool
[Pilt: 149900556_3892204980866423_3908478051960793316_o.jpg]
Vasta
#63

Tsitaat:Teab keegi, kuidas tegelikult tuleb toimetada, et GD sisikonnast pildifaili otselink kätte saada nii, et see IMG-koodiga tööle hakkaks?
Ei tea. Alustuseks pilt avalikuks, nagu ülalpool soovitati. 

Tutvusin ise ka selle drivega paar päeva tagasi ja esimese asjana tegin sinna kausta miski nimega, et jagada pilte ainult neile, kellele lingi saadan. Tuli välja, et seal juba olid mingid aastatetagused minu asjad. Kuidas sinna said, pole selge. Sinna sattusin kui paari päeva eest proovisin gmaili kaudu 18 suurt pilti saata ja ise suunas sinna need pildid.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#64

(23-03-2021, 22:39 PM)Raivo Kirjutas:  
(23-03-2021, 22:31 PM)v6sa Kirjutas:  Enda harimiseks küsin, kumb on kumb? Sama fail mõlemas kohas.
Ilus pildi aadress peaks lõppema    .jpg
Ka .png, .gif jms pilt sobib. Ehk pildi kuvamiseks tuleb jagada pildifaili. V6sa esimene oli link failile, muud mitte.

Faili suurusepiirang on tegelikult mõistlik asi. Jube tüütu on teema avamisel hunniku 5+MB piltide laadimine. Mille tekitamise võimekus juba aastaid kõigil soovijail taskus on. Tegelikult vist juba üle 10a - kahekohaline arv megapiksleid ja võimetus neid mõistliku suurusega failiks muuta oli juba üleelmise kümnendi telefonide teema.

Aga jah - suurte failide eest otseselt foorum ise ei kaitse, kuna kuvatava pildina saab postitusse suuri faile toppida. Tundub aga, et nt igamehe-GDst mitte. Mis on hea Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#65

(23-03-2021, 23:21 PM)aavu Kirjutas:  
Tsitaat:Teab keegi, kuidas tegelikult tuleb toimetada, et GD sisikonnast pildifaili otselink kätte saada nii, et see IMG-koodiga tööle hakkaks?
Ei tea. Alustuseks pilt avalikuks, nagu ülalpool soovitati. 

Tutvusin ise ka selle drivega paar päeva tagasi ja esimese asjana tegin sinna kausta miski nimega, et jagada pilte ainult neile, kellele lingi saadan. Tuli välja, et seal juba olid mingid aastatetagused minu asjad. Kuidas sinna said, pole selge. Sinna sattusin kui paari päeva eest proovisin gmaili kaudu 18 suurt pilti saata ja ise suunas sinna need pildid.

Olen Drive st proovinud igati pidi. Teinud nii nagu üleval on mainitud. Mozilla ja Chrome- ga. No ei taha seda manust siia lisada.
Vasta
#66

[Pilt: s1DFK2uAvsDdH7VwpVuS6EheGEdzZvtDuCePAwNH...authuser=0]

See pilt asub mul google drivis . Lisasin selliselt. Chromis avasin rakenduse google photo. leidsin pildi ja paremklõps ja valisin open in new tab. Avanenud aknast saab kopeerida lingi mida saab kasutada sisesta pilt nupu kaudu.
Vasta
#67

Kuidas anno 2021 avada Google Photos kaudu pilt, mis on laaditud üles ainult Google Drive kausta? Mul ei õnnestu kuidagi... Internetis olevad varasemad juhatused enam ei toimi, kuna vastavaid valikuid ei ole seadetes.

Tundub, et oleme neti täis teinud ja metsiku vaba jagamise aeg hakkab ümber saama...
Vasta
#68

    Ära aja asja keeruliseks, sinu pandud pilte mäeme nii nagu viiendal pildil. Tulemus null. Tee parem nii nagu neli esimest pilti õpetavad. Seal tuleb kopeeri link ja selle paned foorumisse. Kõik, kes sellele lingile lähevad, näevad su pilti või kausta kui lpaned kausta lingi. Vahetan pildid välja viiodetega.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Pilt (pildid)
       

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#69

[Pilt: WLJKAH-dy985H7l-zfh2nAzPJRUhysaqQq9I9VuN...80-h993-rw]

Õnnestus vist? Tundub et on võimalik. Aga mitte just kõige inimlikumal teel.
Vasta
#70

Olli link on katki. Sad

Lingi kleepimine on mul selge. Mind huvitab põhimõtteliselt, kas on võimalus ka praegu saada Google Drives olev pilt foorumis otse nähtavaks ilma seda mujale istutamata. Ning kui see on võimalik, siis kuidas seda teha.
Vasta
#71

Nüüd juba parem, mingi robot paistab.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#72

(26-03-2021, 12:41 PM)v6sa Kirjutas:  Olli link on katki. Sad

Ok, sel juhul julgen pakkuda, et ei ole võimalik. Big Grin
Proovisin teises brauseris ja incognito lehel ka ning mul on see ilusti olemas. Küllap google siis ikkagi teeb mingit maagiat seal taga et ainult avaja näeb seda linki.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#73

Kiire googeldamine ütleb, et google drive pildid on webp formaadis, mida ei oska foorumi tarkvara renderdada, seetõttu ka pilte lisada ei saa, aga lingid töötavad, sest lingi taga olevat asi läheb phpbb-st mööda ja sellega tegeleb sinu veebibrowser otse.
Vasta
#74

Pilt lisatud tavalisel klassikalisel moel, mida foorum võimaldab. Manusena. Otse telefonist.
Kaamera seadetes keerasin kvaliteedi loomulikult enne pildistamist olematuks.

   
Vasta
#75

(27-03-2021, 18:16 PM)Janka Kirjutas:  Pilt lisatud tavalisel klassikalisel moel, mida foorum võimaldab. Manusena. ...
Klassikaline viis on ikka see, mida 99% foorumeid võimaldab elik ilma manuseid jms vaid aadressi sisestades
See manusega jamamine on ühest küljest krdi ebamugav, aga kui tahad mingit pilti näidata ja seda pole plaanis alles jätta, siis on hea otse arvutist lisada, pole vaja netti üles laadida.
Parim viis on see kui saad ühest kohast valida, kas arvutist või pildipanga aadressiga.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta
#76

Pilti näidata ja pole plaanis alles jätta - hoolimatult narmendav tegevus, mis halvendab foorumi kvaliteeti. Kuidas kellelegi, kuid mina sellise pasa külvamisega ei tegele, et hiljem piltide asemel vaid tühjad augud avaneksid.

Pealegi, "naljahambad", alles pandi kolm ägedat pildipanka kinni (album.ee, nagi.ee ja toru.ee) ja oi seda nuttu ja hala, mis siingi foorumis sellele järgnes... Nigu peata kanadeks muutus mingi osa se'st seltskonnast Big Grin
Vasta
#77

(27-03-2021, 21:32 PM)Janka Kirjutas:  Pilti näidata ja pole plaanis alles jätta - hoolimatult narmendav tegevus, mis halvendab foorumi kvaliteeti. Kuidas kellelegi, kuid mina sellise pasa külvamisega ei tegele, et hiljem piltide asemel vaid tühjad augud avaneksid.
need ju foorumisse üles laetud, needsamad pildid, mis mu eelmises postituses on manustatud, on arvutist kohe peale "send" nupule vajutamist saanud arvutis "delete" ja ma loodan, et te ikka neid näete  Toungue  .
Need eri teenusepakkujate pilvedesse üleslaetud võivad küll olla mingi aja pärast kadunud, aga foorumisse edastatud peaksid foorumi lõpuni ju kestma.
Vasta
#78

Ahahh, nüüd sain aru lõpuks, kuidas ühte lihtsat asja on võimalik keeruliseks mõelda. Mingi pildipank ja pilveteenus ja mida veel...
Loomulikult saab ka nii, et manust postitusse ei sisesta, vaid jätad pooleldi ripakile.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#79

Ma tegelt juba ammu mõtlesin, et kekutaks ühe teise foorumi saavutustega, aga ei tihkanud. Kellele see ikka niiväga meeldib, kui võõrasse palvemajja vale raamatuga sisenetakse, aga siiski - ehk ei olda nii õrnapõrnalised, loodan.
Ladaklubi.ee siis.
Nelja aasta eest vahetati seal kõik välja. Tasapisi on seda asja loomulikult ka tjuunitud ja kaasajastatud.
Viimane piisk parendamise suunas oli see, et lae ülesse nii suur pilt, kui parajast kaamera teha jaksab. Väga mugav, tuleb tunnistada.
https://www.ladaklubi.ee/foorum/viewtopi...79#p145679

A see muidugi ei tähenda, et siinse keskkonna pildimajandus mulle üle jõu käiks.
Vasta
#80

(27-03-2021, 21:52 PM)Janka Kirjutas:  ... Loomulikult saab ka nii, et manust postitusse ei sisesta, vaid jätad pooleldi ripakile.
Tegelikult ei saa ma aru, kuidas Sul õnnestub manusena lisatud pilt otse postitusse panna, ilma kirjata manustatud failid?

Proovisin ka google drivest pilti panna, pole sellega kunagi heades suhetes olnud, minusuguse jaoks väga ebamugav keskkond, ei õnnestunud, ainult lingid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne