Kuidas foorumisse pilte lisada
#81

Et pilt ei jääks manusekirjadega, tuleb teha vaid üks laisk lisaliigutus. Lisada postitusse.

   

   

   

   

Lihtne.

   
Vasta
#82

(27-03-2021, 22:52 PM)honkomees Kirjutas:  ...

Proovisin ka google drivest pilti panna, pole sellega kunagi heades suhetes olnud, minusuguse jaoks väga ebamugav keskkond, ei õnnestunud, ainult lingid.


Kellelgi pole veel õnnestunud, sellest jutt käibki. Linkida saab kenasti.
Vasta
#83

Olen uurinud siit ja sealt aga mingit ühest vastust pole enda jaoks leidnud. Ehk siis.. mis oleks mõistlik viis näiteks projektiteemat pidada? Just nimelt fotode osas - et nad säiliksid? Algseisuna on mul arvutuslükatis kaust fotosid, väiksemaks tegemine pole enesest probleem enne üles laadimist. Foorumi enda mahud - piirangud on mis?
Vasta
#84

800kb oli vist üleslaetava pildi suurim maht. 
Või lingid kusagilt  avalikust fotoalbumist.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#85

(29-04-2022, 22:13 PM)mlsluik Kirjutas:  800kb oli vist üleslaetava pildi suurim maht. 
Või lingid kusagilt  avalikust fotoalbumist.
Neid avalikke albumeid on siin taga nutetud kui nad kaovad. Foorumi pildid kaovad koos foorumiga või maailmalõpuga.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#86

Äkki ootaks selle maailma lõpuga Rolleyes
Aga see piltidega mängimine on veidi tobe tõesti. Õnneks mul polegi ühtegi pilti.
Vasta
#87

Ise ka ei usu, et siia teemasse küsimuse postitan, aga vot ei raalinud välja - ma saan manuseid teksti vahele lisada, kasutades [ attachment=xxx ] tagi, aga kas ma seda kuidagi mingi nupuga automaatselt ka teha saan, ilma eelvaatest neid numbreid ümber kirjutamas käimiseta? Otsisin edaspidi ja tagurpidi, ei leidnud ühtki nuppu.

Iseenesest pole väline linkimine ka probleem, aga tore oleks, kui pildid elaks ja sureks koos foorumiga.
Vasta
#88

(10-04-2024, 21:42 PM)Jesper Kirjutas:  Ise ka ei usu, et siia teemasse küsimuse postitan, aga vot ei raalinud välja - ma saan manuseid teksti vahele lisada, kasutades [ attachment=xxx ] tagi, aga kas ma seda kuidagi mingi nupuga automaatselt ka teha saan, ilma eelvaatest neid numbreid ümber kirjutamas käimiseta? Otsisin edaspidi ja tagurpidi, ei leidnud ühtki nuppu.

Iseenesest pole väline linkimine ka probleem, aga tore oleks, kui pildid elaks ja sureks koos foorumiga.
Janka selle lehekülje esimese postituse kolmas pilt: "Lisa postitusse". Lisab teksti sinna kus kursor parasjagu on.
Vasta
#89

No ei ole nagu sellist nuppu mul, sul on?


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#90

(10-04-2024, 21:58 PM)Jesper Kirjutas:  No ei ole nagu sellist nuppu mul, sul on?

Jah, pärast , "Lisa manus" nupu vajutamist on "Lisa postitusse" täiesti olemas (     ) ja toimib ka
Vasta
#91

Jesperi pildil on samuti fail üles laaditud, aga puudub nupp selle lisamiseks postitusse. Kustutamise nupp on samas olemas.

Mingi foorumi kala?
Vasta
#92

Ok, müstika - ilmselt on kuskil mingi seadistus teistmoodi, vbl selle pärast, et nii vana kasutaja ja sada baasiuuendust üle elanud... anoh samas see pole kriitiline, eks saan ringiga ka hakkama, palju mul neid pilte ikka on.
Vasta
#93

Aok, välja raalisin - seadetest https://forum.automoto.ee/usercp.php?action=options tuleb panna linnuke "Näita postitamise lehel MyCode tööriistariba." Iseenesest loogiline, aga kuna tõenäoliselt pole ma seda sealt ise ära võtnud, siis ei teadnud ka, et selline seade üldse olemas on.
Vasta
#94

(11-04-2024, 00:01 AM)Jesper Kirjutas:  Aok, välja raalisin - seadetest https://forum.automoto.ee/usercp.php?action=options tuleb panna linnuke "Näita postitamise lehel MyCode tööriistariba." Iseenesest loogiline, aga kuna tõenäoliselt pole ma seda sealt ise ära võtnud, siis ei teadnud ka, et selline seade üldse olemas on.

Tundub, et see on mingi saurustega seotud teema. Mul oli sama häda, mis nüüd lõpuks leidis lahenduse. Tänan!

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne