Noortele \"tuunijatele\"
#21

selles suhtes tuli küsimus, ütlege kõige odavam auto, mis on ehitatud põhjale, mitte kandva kerega.
**********************************
Pakun välja et Amerika maa mudelid.KB võib saada laksuga massinaid suht odavalt.
Vasta
#22

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa
selles suhtes tuli küsimus, ütlege kõige odavam auto, mis on ehitatud põhjale, mitte kandva kerega.
**********************************
Pakun välja et Amerika maa mudelid.KB võib saada laksuga massinaid suht odavalt.


selle peale mõtlesin ka eile ise. kardan, et selle mandri tehnika on mulle natuke liiga võõras ja bensukulu ka liiga suur. mõtlesin hoopis nüüd mõne laksuga sierra ostmisele, kuna tagaosast niikuinii palju järele ei jää.

lisaks küsisin sellist asja arkist:
Küsimus: Sooviksin teada, et kui vana pean ma olema T ja kui vana R kategooria lubade saamiseks. Tahaksin ka teada, et kas ma võin R kategooria sõidukiga sõita ka autoteede peal, kui ma olen 16 aastane ja sõiduk on eestis arvel ja läbinud tehno ülevaatuse.

Küsimusele vastati: 23.02.2004 09:14:34
Vastaja: Jaak Hubelmann
Vastus: R-kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse võib anda vähemalt 16-aastasele isikule, T-kategooria juhtimisõiguse vähemalt 18-aastasele isikule.

võibolla midagi sarnast üritan ka suvel teha.
[Pilt: farmarsierra.jpg]
Vasta
#23

Vat siin on nüid natuke õigem \"piiluja\" soovitet seadusesõna, eelmine link on vananenud: https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=229989

Terv. Ivar

loll on loll olla.
Vasta
#24

Nii võtame nüüd auru maha .Jutlesin ühe Luaziku omanikuga kes soovis aparaati võtta arvele traktorina.:lol IDEE. ARK ametnikud olid täielikult nõus, AGA tuleb teha ekspertiis mlle eest kolevat küsitud 12000-eek.UUPS Kas tõsi? Kes kommenteeriks.???????:???
Vasta
#25

ja minu suur uhin tuhin ongi maha rahustatud. kuidagi suur tundub see summa. aga võibolla see seletabki, miks sellist asja ennem eestis tehtud pole väga laialdaselt
Vasta
#26

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: khan
ja minu suur uhin tuhin ongi maha rahustatud. kuidagi suur tundub see summa. aga võibolla see seletabki, miks sellist asja ennem eestis tehtud pole väga laialdaselt
Küllap vist.See tuhin võiks sulle peale tulla tagasi sest auto(sedaani ümberehitus kastikaks) tehtud Kadeti näol.Läks maksma 3600-eek.
Vasta
#27

Eks seesinane ekspertiis tuleb vast ikke iga iseehitet massina puhul läbi käia. Tülikas ja kulukas ta raip on aga ega seda niisama nalja pärast ka tehta, kuivõrd kõigi teepeal liiklevate turvalisus mängus. Oma õue peal sõidad nagunii, millega huvitab aga registreerit massa sõidab ju kustahes ja poleks ju üldse ilus kui see pisi pisikese konstruktsioonivea pärast näiteks vastutulija tuuleklaasist sisse lendaks, eksole. Asjatundja küll pole aga terake odavam võiks see ehk siiski olla.
Siin lingil ühtlasi nimekiri ARK-i litsenseeritud ahnepäitsudest, nendelt kannataks kindlasti ka ehitusnõu küsida.
http://www.ark.ee/atp/index.html?id=497

Tervisi. Ivar


loll on loll olla.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne