Quo vadis...
#41

Üks aastatetagune naljakas juhtum tuleb meelde. Mitte küll liikuva tehnikaga seoses, aga siiski. Nimelt oli meil majas korteriühistu koosolek ja jutt käis mingitest vuugivahede soojustamistest ja muudest töödest, mida oleks vaja ära teha. Üks mees siis võttis tähtsa näoga sõna, mainis jutu sees mitu korda, et tema on ehitusinsener ja muudkui vahutas igasugustest õõnes- ja täidispaneelidest, külmasildadest, soojuskiirgusest jne., illustreerides oma juttu pidevalt kõiksugu numbrite, arvude, protsentide, koefitsentide ja valemitega. Pooled inimesed ruumis haigutasid, ei nemad sellest teaduslikust ettekandest suuremat aru saanud. Mina üritasin põhilistele pointidele ikka kuidagi pihta saada. Aga vähemalt näis, et mees tõepoolest Tartu-tüüpi viiekorruseliste paneelmajade hingeelu pehmelt öeldes põhjalikult tundis. Oleks vaid küsinud, küllap arvutanuks sealsamas välja kasvõi maja ehitamisel kulunud liiva koguse suurusjärgus +- 10 liivateraBig Grin.
No sai siis lõpuks koosolek läbi ja tuleb see insenerihärra minu juurde (ma olin tol ajal majas hooldustehnik-remondimees) ja kurdab, et tal WC-s kipub vesi loputuskastist nirisema jääma, äkki ma tuleks ja vaataks? Algul ma arvasin, et mees ehk ise ei viitsi selle asjaga tegeleda ja väikese õlleraha eest võiks ju korraks vaadata. Aga hiljem, kui ma tööga pihta hakkasin, tüüp vaatas minu nokitsemist pealt ja imestas: "Ah NIIMOODI käibki loputuskastil kaas pealt ära? Ülevalt, tolle mutriga ongi kinni?" Siis ma sain aru, et mees oli omal ajal nähtavasti loputuskaste puudutavast loengust puudunud.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#42

tark mees teadis et on teoreetik ja ei hakanud küüne viha sisse ajama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne