Melliste "sulle mulle"
#1
Car 

Big GrinKuna on Mellistes "Sulle mulle".Kirjutage suurte ja punaste tähtedega!Big Grin
Muidu jääb ehk mõnel kahesilma vaheleToungue.
Saan ehk oma lubatud asjad ka kätte,muidu ikka jutt"näe ei teadnudi ,et laat oli.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#2

3. august. Kes ei usu, vaatab LEVATEKi lehelt järele.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#3

(31-07-2014, 11:55 AM)Aspelund Kirjutas:  3. august. Kes ei usu, vaatab LEVATEKi lehelt järele.A.
Usume küll! Levatek`i lehel on vaid üks rida. Aga kas oleks võimalik teada, mis kell seal võiks kohal olla ja "sulle-mulle" -t teha? Mul näituseks on lõunasel ajal üks ettevõtmine planeeritud, enne seda veel üks üritus ja ..aga tahaks veel enne kõike natuke "sullemulle"-t teha Smile.


Vasta
#4

Varajane kana leiab tera. Sulla-mulla on mõtet teha võimalikult varastel ajaühikutel, keskpäev on juba lootusetult hiline. Varajasemad on kohal 6-7.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Keegi ei keela Käbitaresse ja teeveerde ennast eelmine õhta kohale parkida.Mudu läep pühpää hommukul meel ära ja omgi naesega randa sõitBig Grin
Korraldajatel ilmataadiga ju jälle mingi diil tettu?

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne