Gaz-64 ???
#1

Kas keegi teab kas Eestimaalt kuskilt Gaz 64 kah leida võib?
enam 67-st ei piisa tahaks tema vanemat suguvenda kahWink
Vasta
#2

kle mees ära unista 67 on juba nii et alles on ilgelt vähe 64 ära küll unista
Vasta
#3

ma ei saa aru su lausest
Vasta
#4

mis seal aru saada ma mõtlen et 67 on niigi ilgelt vähe 64 rääkimata
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: tamar99
mis seal aru saada ma mõtlen et 67 on niigi ilgelt vähe 64 rääkimata

Kes otsib see ikka leiab.Wink Neid tuleks maakohtadest otsida ,kus neile sobivat maastikku on.:keersilm
Vasta
#6

krt kui enam üle poole sajandi vanast rauast kah unistada ei või siis on küll nutune lugu..
äkki keegi ikka teab midagi:???
Vasta
#7

Gaz 64 toodeti veidi üle 600 eksemplari. Teadaolevalt ei ole kogu maailmas säilinud ühtegi. Riia muuseumis on replica.

Asp
Vasta
#8

vot nüüd tuli asjalik vastus, aga kindlasti mitte selline, mida ma ootasin. Aspelund sa oskad kah kõik ilusa ära rikkudaWink

igatahes asi selge ja mõte tuleb peast välja visata..
Vasta
#9

Mõtet ei tasu kunagi peast välja heita. Alati võib eksisteerida vana kuur, jõesäng, mürsukraater/garaaž, kus selline liikur olemas. Smile

Asp
Vasta
#10

olen aspelundiga nõus et eki usu et neid on aaga kui väga hullult otsida ```võib```midagi leida (jäänused) aga ei usu Sad
Vasta
#11

Olen Aspelundiga sama meelt, et head unistust ei tasu kunagi kõrvale heita. Samas toetan ka Dadi mõtteid.
Piltlikult võiks tuua sellise võrdluse, et kui sellist pintsakut, mis sulle meeldib, kuskilt enam ei leia, siis võib-olla kuskil kaltsukotis on näiteks säilinud osa varrukast ja ilus nööp ka küljes! Selle varrukatüki ja nööbi külge saaks ju ka pintsaku ehitada!
Vasta
#12

ok, varruka külge pintsakut ehitada võib. Aga kas keegi teab rääkida, või näpuga näidata nn Replicatele, ehk siis tõsistele uunikumidele, mis täiesti nullist ehitatud ?

Lennunduses ju asi tavaline, võetakse ajalooline mudel, hunnik $$$ ja olemas.
Eesti ju näiteks \"spirit of St.Louis\", vaid selle vahega, et $$$ asemel on üksikute fanaatikute töö ja vaev.



Vasta
#13

Mercedes benz 540K special rodster.
Horch 12 mudel 670
Mercedes benz 540K Erdman&Rossi
Horch 4
jne
jne
jne
Ja eestis valistatud \"spiritiga\" kaasnes väga suur $$$ ....
Vasta
#14

gaz 64 peaks olema
[Pilt: gaz64nn.jpg]
Vasta
#15

ja veel
[Pilt: gaz64al.jpg]
Vasta
#16

Ja minu poolt mudeli pilt c(:
Vasta
#17

kas ainult gaz64 oli ukse koht selline ümar või oli selline ka gaz 67.
Vasta
#18

matiz Kirjutas:kas ainult gaz64 oli ukse koht selline ümar või oli selline ka gaz 67.

kui pead silmas külgprofiilis seda langevat uksekaart siis jah ka gaz-67 -l on see ümar.
Vasta
#19

   
Aspelund Kirjutas:Gaz 64 toodeti veidi üle 600 eksemplari. Teadaolevalt ei ole kogu maailmas säilinud ühtegi. Riia muuseumis on replica.

Asp
Aga kus selline sõidab ?Replika?

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#20

Ma arvan, et see ongi lätlaste replica. Küllap mõnel ajaloolisel üritusel tehtud pilt. Ma tõesti rohkemate eksemplaride eksistentsi ei tea.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne