Mõistusevastased manöövrid liikluses

(13-12-2018, 12:56 PM)Necro Kirjutas:  ...
Samas, egas seal nalja pole, korra kõks käib ja istud seal süümepiinades, et nüüd ajasid kellegi alla, sest tal puudus helkur.
...
Ma olen selle enda jaoks selgeks mõelnud ühes hanges kaks tundi abi oodates - järgmise prügikoti sõidan sirgelt laibaks, kui ohutu möödapõikamine pole (minu hinnangul) võimalik. Igasugused juristid võivad sügavale istelihasesse siirduda oma winguga inimõigustest ja juhi kohustustest. Ma ei pane peret ohtu libedal kahtlase õnnestumistõenäosusega kõrvalepõiget sooritama asudes. Kui haardumist ei ole ja signaalile ei reageeri, siis kahju küll, oli äärmiselt ebameeldiv tutvuda.
Kõige rohkem teeb hinge täis, kui pead prügikoti juures kinni ja küsid, miks ta sinu päeva per$e keerata tahab, siis saad veel sõimata ka.
Vasta

(13-12-2018, 10:57 AM)zazik Kirjutas:  Loomulikult ei pruugi ka see jutt olla puhas kuld, kuid ühtib täielikult autokoolipoolse versiooniga. Olles ka reaalses elus näinud reaalselt nii lolle kanaemasid, pole nagu väga palju põhjust kahelda. Mõne tibi arvates on ju "laps autos" piisav argument, et mõnel tänaval liiklus kinni parkida kui võsukest on vaja lasteaeda viia.

Täiesti juhuslikult sattusin Youtube'is selle video otsa.  T4jaga vene mehel polnud midagi teha, ju oli juba kogenenum liikleja. Sai õnneks taanduda Big Grin 
 

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

Inimesele saab helkuri külge panna küll, aga mõtle kui ka kõik metsaloomad helendaksid pimedas. Vot see oleks alles edasiminek. Paar nädalit tagasi oli kahe põdraga peaaegu kokkupõrge. Päästis väike kiirus ja kuiv tee. Aga kui nüüd riik alustaks programmiga, kus lennukilt puistatakse uraaniumiga töödeldud juurikaid...
Vasta

(13-12-2018, 18:28 PM)alfredo Kirjutas:  Inimesele saab helkuri külge panna küll, aga mõtle kui ka kõik metsaloomad helendaksid pimedas. Vot see oleks alles edasiminek. Paar nädalit tagasi oli kahe põdraga peaaegu kokkupõrge. Päästis väike kiirus ja kuiv tee. Aga kui nüüd riik alustaks programmiga, kus lennukilt puistatakse uraaniumiga töödeldud juurikaid...

https://novaator.err.ee/253896/soome-poh...-helendama

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

nojah. see krdi kole pehmo sallivus on ikka masendav.
minu arust käitus sõiduõpetaja õigesti, kuigi ehk liiga tagasihoidlikult.
esialgu nad ju tükk aega ootasid viisakalt, et ehk prundiks hakanud tibi taipab.
ei taibanud.
siis tulebki minna ja imbetsillile arusaadavalt öelda milles probleem.
sõiduõpetaja oli tagasihoidlik, liiga vähe seletas ja loll ei saanud aru, vaid tekitas hoopis meediamulli.
mõistlik oleks nüüd tibil lasta kuu aega jala käia, siis ehk jõuab paremini kohale.
Vasta

(13-12-2018, 18:28 PM)alfredo Kirjutas:  Inimesele saab helkuri külge panna küll, aga mõtle kui ka kõik metsaloomad helendaksid pimedas. Vot see oleks alles edasiminek. Paar nädalit tagasi oli kahe põdraga peaaegu kokkupõrge. Päästis väike kiirus ja kuiv tee. Aga kui nüüd riik alustaks programmiga, kus lennukilt puistatakse uraaniumiga töödeldud juurikaid...

alati ei aita, täna ründas mind kits "seljatagant", jooksis küljepealt tagumisse porikasse, kuulsin vaid mütsatust.
Vasta

(13-12-2018, 20:45 PM)honkomees Kirjutas:  
(13-12-2018, 18:28 PM)alfredo Kirjutas:  Inimesele saab helkuri külge panna küll, aga mõtle kui ka kõik metsaloomad helendaksid pimedas. Vot see oleks alles edasiminek.

alati ei aita, täna ründas mind kits "seljatagant", jooksis küljepealt tagumisse porikasse, kuulsin vaid mütsatust.

No see on umbes sama haruldane juhtum, kui meteoriidiga pihta saamine ; )

Viplala viitele lisaks...

A soomlased meist siis jälle ette rebinud. Omaette küsimus on küll see, kuidas maitsevad hiljem patsiendile nondest helendavatest põdrasarvedest välja pigistatud arstirohud, või mida säält head saadaksegi.
Vasta

(13-12-2018, 22:16 PM)alfredo Kirjutas:  [quote pid='465304' dateline='1544723124']
alati ei aita, täna ründas mind kits "seljatagant", jooksis küljepealt tagumisse porikasse, kuulsin vaid mütsatust.

No see on umbes sama haruldane juhtum, kui meteoriidiga pihta saamine ; )
[/quote]
no nende lollide elukatega pole miskit võimatut ... mul nendega eriline suhe - iga päev vähemalt üks kitse pidurdus, kord nädalas kitses ekstreempidurdus ja kord poolaastas kaskojuhtum. Kolleegid ka nendivad, et magnet.
Ka täna, paar tundi pärast kõksu tööauto roolis pidin jälle kitse pärast pidurit tallama.
Vasta

(13-12-2018, 22:58 PM)honkomees Kirjutas:  no nende lollide elukatega pole miskit võimatut ... mul nendega eriline suhe - iga päev vähemalt üks kitse pidurdus, kord nädalas kitses ekstreempidurdus ja kord poolaastas kaskojuhtum. Kolleegid ka nendivad, et magnet.
Ka täna, paar tundi pärast kõksu tööauto roolis pidin jälle kitse pärast pidurit tallama.

selle kirjelduse põhjal tahaks kangesti soovitada silmade lahti tegemist ja võimetekohase kiiruse valimist. ka udutuled soovitan ää kustutada, näed veidi kaugemale kui oma auto nina ette.
Vasta

Tore on ka see, kui mõni oma Nissani kastika tagumise stange külge ca 30cm laia LEDidega töötule paneb ja siis sellega õhtuses linnas ringi sõidab. No loomulikult nii, et see põleb ka, et tagasõitjad pimedaks jääks. Mööda ei saanud, kaugtulesid sai vilgutada ajuti kui kedagi vastu ei tulnud, signaali peale seisma ei jäänud ning mõistetavatel põhjustel mööduda ka ei saanud sest shittagi ei näinud. 

See on mingi uus mood nüüd pealinnas või keegi "elektrik" pani endale uue tagurdustule või mis selle helgiheitja mõte stange allservas võiks olla? 

Kui see hõbedase Nissani juht siin ka figureerib siis tore, et Sõles rohkem ekstreemi tänaval saab aga palun vaata oma helgiheitja lülitamisviis üle, et see põleks siis kui vaja. Mitte tagasõitjate silmanägemise hinnaga.
Vasta

(13-12-2018, 23:08 PM)diesel Kirjutas:  
(13-12-2018, 22:58 PM)honkomees Kirjutas:  no nende lollide elukatega pole miskit võimatut ... mul nendega eriline suhe - iga päev vähemalt üks kitse pidurdus, kord nädalas kitses ekstreempidurdus ja kord poolaastas kaskojuhtum. Kolleegid ka nendivad, et magnet.
Ka täna, paar tundi pärast kõksu tööauto roolis pidin jälle kitse pärast pidurit tallama.

selle kirjelduse põhjal tahaks kangesti soovitada silmade lahti tegemist ja võimetekohase kiiruse valimist. ka udutuled soovitan ää kustutada, näed veidi kaugemale kui oma auto nina ette.
silmad lahti ja käivad mööda teeääri ringiratast, teepeale polegi enam aega kaeda Toungue  ja hing väriseb kogu aeg. Egas seda kiirust ka lõputult alla saa tuua, no nendes kohtades kus iga õhtu-hommik kitsed teed ületavad muidugi võtan hoo maha aga 2 tundi töölesõiduks ka ei tahaks kulutada, aitab ühest küll. Eks põhiprobleem on nö marsruudis, suht väikese liiklusega teed, mille ääres vana ülekasvanud lumetõrjehekk ja selle taga põllud või lihtsalt metsavahe. Kogu ligi 60 km teed ju iga päev 30 km/h ei loksu ...
Udutuled pole asjasse segatud, viimasel autol on nad nii sümboolse tähendusega, et ainult sellise praeguse ebamäärase uduse-hämara ilmaga panen päevasel ajal (kui mingit valguslaiku maha ei jää) päevasõidutulede asemel põlema, siis lähevad ka taga gabariidid põlema, muidu mõni põrutab veel tagant sisse keset teed "parkivale" autole.
See küljepealt sissepõrutamine oli ka minu 40 a autojuhipraktikas esimene, paar-kolm korda on kitsed saanud enne autot teepervel otsa ümber keeratud (naljakas pilt oli vaadata, kuidas kitsel jalad sõlme käisid kui nii äkilist manöövrit tegi). Aga need olid enam-vähem valges juhtumised ja oli silmanurgast näha kuidas täislauluga põrutab üle põllu tee/auto poole.
Vasta

On mullegi kits tagatiiba sisse hüpanud, kiiruselt 90kmh. Niiet päris meteoriidiga ei vördleks, sest nendega pole ma veel kohtunud....Smile

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Ka selline meteoriit kogetud.
Vasta

Loodan, et sain valesti aru. Tartus, Eedeni kaubanduskeskuse vastas oleval kolmerealisel teelõigul vahetati tipptunnil (peale viit) velge... Kuram, selle katkise rehviga oleks võinud ju ka kuhugi vähem takistavasse kohta veereda.
Vasta
Video 

Kui kiirustav tegelinski tööda uhas, siis kuidagi muuhulgas mõtlesin, et tea, kas sellised võllid mõnikord politseile otse sülle ka uhavad. Üldine liiklusvoog kulges juba nagunii 65-67 km/h. Ja kõige vasakpoolsemast reast sillale minna ei tohi. Nojah, ausalt  väljateenitud trahv 

https://youtu.be/f3HT5Nz3QqY
Vasta

Pluss 1,Viljandi ringil see juhtus,näen,tuleb,raisk kohutava kiirusega ja õkva taga tiiva sisse,seejärel elekandne salto üle pagasniiku ja jätkas om teekonda võpsiku suunas.Kahjustused.....no vedas ilane nina jälg pakassi luugil oli kõik,vedas.
Vasta

Kui kiirustav tegelinski tööda uhas, siis kuidagi muuhulgas mõtlesin, et tea, kas sellised võllid mõnikord politseile otse sülle ka uhavad. Üldine liiklusvoog kulges juba nagunii 65-67 km/h. Ja kõige vasakpoolsemast reast sillale minna ei tohi. Nojah, ausalt  väljateenitud trahv 

Vasta

(12-12-2018, 18:39 PM)edvard Kirjutas:  Tervist .

  Head kaasliiklejad : Palun kasutage ise ja lausa sundige oma pereliikmeid kasutama helkurit .
Praegusel pimedal ajal asulavälistel teedel no võtab kõhedaks kui viimasel hetkel näed maanteed ületavat jalameest tumedates riietes ja ilma helkurita .
 Asulates on vist enamus ülekäiguradasi valgustatud ja inimesed liiguvad kõnniteedel , aga ega sealgi helkur liiast pole.

 Edvard.

kaks lugu

1. tulid päälinnas naise juurde bussipeatuses oodates turistid ja küsisid miks kõigil ripub nööriga mingi valge asi ? mis asi see on teil mis seal ripub ? jne. (turistide päritolu jäi täpsustamata)
2. naise töökaaslane komandeeringus Riias ja seal ametikaaslased garderoobis riietudes tahtsid helkuri ära rebida, et "näe sul siin midagi ripub oota ma aitan ära võtta"
helkur ? mis asi see on ?

ei teagi kus see helkur siis levinud on ja kus mitte.

samas olen ka ise peatunud peale tondi nägemist, tagurdanud ja näo täis sõimanud
kunagi üks jooksis enne võsasse kui ma tagurdades kohale jõudsin. Big Grin
Vasta

helkurist ja selle kandmise kohustusest.
kui ma ikka tahan või pean sõiduteel luusima autodega pinda jagades, siis asi selge,
tahan elada, võtan helkurid ja lambid kasutusele ja/või olen valmis kogu aeg kraavi hüppama.
pole siin miskit kohustuslikku vaja. puhas oma vastutus ja looduslik valik ka.
Vasta

Helkuriga mul selline mälestus, mis rohkem naljanurka sobilik.
Üks kõver vanamutt hakkas käisest kinni, et  / ärra, teil innasilt jope külge jäänd/ ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne