Mõistusevastased manöövrid liikluses

Peale mitut kilomeetrit sabas istumist valis ikka lolli momendi möödasõiduks:

https://www.youtube.com/watch?v=R8lnqSpAtzE
Vasta

Täna väga kummaline leedu numbriga uuem VW Golf Pärnu ja Türi vahel Laupa kandis.
Sadas mõnusalt, minu kiirus nii 90-93km/h püsikal, minust ca 100-150m tagapool üksik sõiduauto. Järsku ilmub meie üleskeerutatud veepilvest hõbedane leedu numbritega Golf, kiirusega vähemalt 140km/h. Sööstab meist mõlemist madallennul mööda. No siiamaani suht tavaline juhtum eesti teedel. Aga see, mis järgnes pärast seda, tekitas ikka korraliku segaduse ja hämmingu.
Jõudnud meist mööda, jätkab vennike sõitu vastassuunavööndis. Tempo võtab maha. Jõuab selle sirge lõppu, kus kurvi peal tõus, mets lõpeb ja Särevere paistma hakkab. Läheb kurvi vastassuunas, läbib selle peaaegu ja siis lajatab piduritele, näitab vasakut suunda, siis paremat, vasakut ja reastub pärisuunda. Ilmuvad vastutulevad sõidukid. Jõuan Golfile järgi, sõidab siis kodanik ca 65km/h. Pisut hämmingus eelnevast ja olles sunnitud pidurdama, lasen härrale korraks täistuled peeglitesse. Leiab parempoolse pedaali üles ja kaob Türi suunas.
Uuesti kohtume Säreveres ristmikul, kus härra ei suuda kuidagi liiklusvoolus kohta leida. Eelnevast teatrist mõjutatuna avan ukse et minna härrale diagnoosi panema, aga siis otsustab ta seda vestlust vältida ja kihutab Türi poole minema. Püüan võimuorganeid asjasse kaasata, aga telefon ei suuda mingil põhjusel liinile saada. 
Jõuan Golfile jälle järele Türi -Allikul. Nüüd sõidab ta 70 alas ca 45-ga ja minu lähenedes püüab ennast väikseks teha ja poeb paremale teepeenrale. Lahkusest liigutatuna ja huvist tõugatuna sõidan kõrvale. Autos keskealine paarike, roolis lipsu ja prillidega soliidne härra ja proua ka kõrval. Ja mina loll arvasin, et kari teismelisi on vanemate autoga lõbusõidul...
Pagana kahju, et enda eelarvest pole veel pardakaamera jaoks finantsi leidnud...
Vasta

(02-09-2015, 22:29 PM)CORRADOg60 Kirjutas:  Pagana kahju, et enda eelarvest pole veel pardakaamera jaoks finantsi leidnud...
Osta kasvõi selline juust:
http://www.ebay.com/itm/HD-1-5-034-Full-1080P-LCD-Car-DVR-Vehicle-Camera-Video-Recorder-Dash-Cam-G-sensor-O-/131483937930?&_trksid=p2056016.l4276
Abiks ikka.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Veidi loterii teema, aga kiidan need odavad hiinakad heaks. Seesamune Basilio viidatud kahekümneeurone teeb parematki pilti, kui neli korda kallim mõnest kohalikust tehnikapoest ostetud. Oleks mu töövahend võibolla kolmveerand miljonit vähem sõitnud ja noorem kui kümme aastat, siis tänasest kaamerasalvestisest oleks arvatavasti abi olnud. Nimelt kriipija kas ei kuulanud lällarit või lihtsalt ignoreeris, igal juhul tuimalt sõitis edasi ja linna servas teeremondi alguses pani ikka äärekivisse kah veel ära. Mul midagi katki ei läinud, mis seal ikka, lõin käega. Ja teise käega tõmbasin peegli servalt võõra haagise värvi maha.


Sellest on kindlasti teemat olnud, aga ma ei leia üles- kuidas saab juutuubi videot sedasi linkida, et tekiks siiasamma postitusse eelvaade? 
Vasta

Basilio viidatud kahekümne eurone on sõbral Focuse küljes, sellepärast julgesin soovitada. Pole teab mis ülikvaliteetse pildiga, aga ajab asja ära. Tõepoolest on Jebais kui ka mujal sellest veel tüki maad kehvema pildiga kaameraid, milledel pilt nagu esimestel telefonikaameratel. Hägune nagu ujuja silmavesi. Keda kaamerateema huvitab, võib ise Tuubikus sobrada. Seal on näiteid ja võrdlusi nagu muda. Vingema pildiga asjade puhul tasub arvestada, et ka Youtube hakkab kuskilt maalt pildikvaliteeti retsima ja tegelik tulemus võib olla parem.
Kui härrastel huvi on, äkki peaks tegema ekstra liikluskaamera teema? Igaüks saab enda oma tutvustada ja näidisvideo üles riputada. Siis on huvilistel kergem valida ja otsustada. Kunagi sai tehtud navi teema ja vähemalt mina sain sealt palju abi.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

Peeglikraapija:

233BJX

DAF FT XF 105.460
Omanik: Baltic Logistics Group OÜ
Kasutaja: kas Aktsiaselts Noimaktrans või siis Delta Trans OÜ (andmed ühes ja samas infoallikas erinevad).

Tundub olevat idamaise liikluskultuuri esindaja...

A.


 

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Kaamerat oman juba aasta-poolteist, ja ega midagi erilist pole pildile jäänud. Aga ühte soovitan küll. Kaamera võiks mälukaardi täis saades hakata tagant vanemaid kustutama. Minu oma seda ei tee ja siis ta rajakas ei filmi edasi, vaid tuleb ise kaart tühjendada. Kui ka juhtub midagi huvitavat siis saab vajaliku lõigu ju kohe päeva lõpus arvutisse tõmmata ja ülejäänu kustutatakse automaatselt. Samuti on minu omal öise pildiga kehvasti ja kardan et kui kits peaks öösel ette jääma siis kaamera ei suudaks vist tuvastada mis aknasse tuli Big Grin
Maksis teine 79 eurtsi +mälukaart Rakvere oomipoes. Pildi kvaliteet on päevavalguses väga hea, ja mina isiklikult panin ta tööle läbi lüliti. Kuna hakkab salvestama momentselt kui saab voolu siis, millegi huvitava ilmudes saab ka lindile.
Vasta

Kaamera peab TÖÖTAMA PIDEVALT! Tavaliselt juhtub just siis, kui kaamera  ei tööta Sad 


https://www.youtube.com/watch?v=b8pC79rwu50


https://www.google.ee/maps/@54.3417319,1...!1e1?hl=et
Vasta

Sai üle pika aja Tallingradis käidud.

Üks kummaline seik tanklast hakkas silma.
Selline tibi, keda ilmselt „plontiiniks“ peaks nimetama. Lobiseb pidevalt telefoniga, teises käes tossav koni. Et telefoni kohe kuidagi korraks kõrva äärest ära võtta ei saanud, opereeris ta püstoliga, selle käega, milles koni tossas. Sõnavara koosnes tihedasti anatoomilistest terminitest.
Tankis ta küll diislit, aga minu jaoks vahet pole – tanklas ja veel tankimise ajal ei pea ometi suitsetama.
Vasta

(04-09-2015, 08:35 AM)Basilio Kirjutas:  Kui härrastel huvi on, äkki peaks tegema ekstra liikluskaamera teema? Igaüks saab enda oma tutvustada ja näidisvideo üles riputada. Siis on huvilistel kergem valida ja otsustada. Kunagi sai tehtud navi teema ja vähemalt mina sain sealt palju abi.

Ise oleks küll kahe käega poolt. Wink Minu arust väga vajalik teema.
Vasta

No tuli siis esimest korda ära olukord, kus kaamerasalvestist reaalselt vaja oli. Kui pilti peale passida, siis on 20.-ndal sekundil näha eesoleva auto peegeldusest, kuidas üks tegelane ennast diagonaalis üritab vahele pressida. Mina seda ju ei näinud, sest erinevalt objektiivist ei istu silmaga vastu esiklaasi.



Kumbki endal süüd ei tundud. Passati-mees väitis, et temal oli manööver sooritatud ja mina sõitsin talle tagant sisse. Iseenesest jah, see väide ei ole väär ju. Olukord muutus minu jaoks kuidagi morbiidseks siis, kui meie nö vaidlusesse sekkus pealtnägijate duo Chevy Van`iga, kes väitsid, et: "Jah, Passat oli oma manöövri ära sooritanud ja rekkajuht on süüdi". 

Kui poleks olnud kaamerasalvestist, siis...? Foto, mille teine osapool täitsa klipi lõpus teeb, jätab ju mulje kui tavalisest tagant otsasõidust. Politseid ei hakanud me kumbki ajapuudusel kutsuma, ülejäänud liikluse sujuvuse huvides siirdusime oma jama Statoili klattima, kus paberid said kah täidetud nii ja naa. Mõned päevad hiljem soovis kindlustus lisaseletuskirja, millele lisasin ka video ning õnneks tuli sealt tervemõistuslik otsus süü kohta, mis jagus 100% Passatile ja 0% mulle.  
Vasta

Lisaks oli ju passatil pideva joone ületus 
Vasta

tuleb Sind vist õnnitleda. Ning võib tõdeda, et Vectraklubililistel tuli ühel ja samal nädalal mitte-vectrate roolis kaasliiklejate korraldatud jamasid taluda.

konkreetset Su kohatud liiga "omakasupüüdlikku" noorsandi kõrvale jättes võib vist tõdeda, et paljud sõiduautojuhid ei oska arvata, kuidas on nii nähtavuse kui füüsika kohapealt olla mingi suurema auto või autorongi roolis. Ega ise kah ei oskaks, kui ajateenistuse ajal poleks saanud pisukesi kogemusi sõidukitega, mille roolimist juhiloale märgitud kategooriad ei luba ning mõningate sõidukite maalri juurde liigutamine ei oleks pirakama autorongi kogemusi andnud Smile

üldiselt - pikka närvi suurema tehnika roolijatele: paljud pisemate kulgurite juhtide maailmapilt on pisike. Ma näen oma rõõmuks Männiku karjäärist pea iga päev mööda sõites, et suurte masinate juhid ei kasuta üldiselt tugevama õigust ning püsivad kiirendusrajal nii kaua, kui vähegi võimalik - et väiksemad ja nobedamad rahus mööda saaks. Jäme ots nn suurte ja väikeste viisakas läbisaamises on mu meelest just suurte masinate juhtide käes.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

(12-11-2015, 19:07 PM)13piisab Kirjutas:  ... võib vist tõdeda, et paljud sõiduautojuhid ei oska arvata, kuidas on nii nähtavuse kui füüsika kohapealt olla mingi suurema auto või autorongi roolis. 
... Jäme ots nn suurte ja väikeste viisakas läbisaamises on mu meelest just suurte masinate juhtide käes.
ise ainlt väikese masina mehena imestan ikka veel, kuidas ei mõisteta suurte masinate juhtimise probleeme. Olen jätkuvalt seisukohal, et liiklusreeglid peaks ehitama üles nö massikategooriate alusel, st eesõigus on kõige suuremal masinal. Ja küll siis ka suure masina juht annaks võimalusel väiksematele sõiduõiguse. Aga tänases liikluses on mõistetav suurte masinate juhtide närvilisus, lausa depressioon ning iga seadusliku võimaluse ärakasutamine, kuna muidu ei saa nad üldse liigelda.

Täna hommikulgi tegi üks veokamees tuju heaks, kui tõmbas oma aeglase masina teepervele lähemale ja lasi minu tagantläheneva käru mööda ilma telgjoont ületamata.
Vasta

(01-03-2015, 18:21 PM)roosteuss Kirjutas:  Liikluses tuleb kõik meeled valla hoida ja lollidega maad mitte jagada.

Kogu elu tuleb kõik meeled valla hoida ja lollidest suure kaarega mööda käia! Rumalad moodustagu oma kommuunid, kus nad isekeskis ennast normaalsena saavad tunda, võrdlusmoment omasuguste keskel olemas Big Grin
Vasta

(12-11-2015, 13:46 PM)siim83 Kirjutas:  No tuli siis esimest korda ära olukord, kus kaamerasalvestist reaalselt vaja oli. 

Ma soovitaks kaamera pisut allapoole ka keerata, pool pilti lihtsalt taevast täis. Antud juhul oleks veelgi paremini näha, kuidas see kähmakas vahele trügib pimedast nurgast.
Vasta

Kaamera asemel võib kaaluda ka telefonile vastavat äppi. Nt Dailyroads - määrad ise telefoni "kõvakettal" või mälukaardil salvestamiseks ruumi ja selle piires ta siis järjest salvestab, otsast kustutades. Uuema telefoni optika on valdavalt odavama ja keskmise hinnaklassi kaameratest peajagu üle. 
Vasta

(13-11-2015, 10:26 AM)cyber Kirjutas:  
(12-11-2015, 13:46 PM)siim83 Kirjutas:  No tuli siis...

Ma soovitaks kaamera pisut allapoole ka keerata, pool pilti lihtsalt taevast täis. Antud juhul oleks veelgi paremini näha, kuidas see kähmakas vahele trügib pimedast nurgast.

Kusjuures mul vist enamasti ongi objektiiv suts allapoole suunatud, aga ju selleks hetkeks olin veidi paigast ära kobistanud. Kuigi- eks see ole kahe otsaga asi ka. Ise mõtlesin, et kui oleks see trügija ilusti näha olnud, siis kindlustuseinimene (vaevalt suure auto pimedaid nurkasid teab) võib eeldada, et mina tegutsesin kiuslikult-tahtlikult ning mõlgistasin täiesti nähtava auto ära.

Siin on klipp, kus kaamera näeb ilusti, aga mina mitte nii hästi. Küljeklaasist märkasin, tõusin seljatoest rooli poole no ja siis alles oli kenasti vaateväljas. Kaabakas raiskas mu hea hoo ära Smile  Sitsisin oma kivikoormaga veel 15 km selle paadi taga, enne kui too ise laiemas kohas viisaka žesti tegi ja mööda lasi.

   
Tsitaat:bom [Pilt: buddy_offline.png] 





Kaamera asemel võib kaaluda ka telefonile vastavat äppi. Nt Dailyroads - määrad ise telefoni "kõvakettal" või mälukaardil salvestamiseks ruumi ja selle piires ta siis järjest salvestab, otsast kustutades. Uuema telefoni optika on valdavalt odavama ja keskmise hinnaklassi kaameratest peajagu üle. 

Olen täheldanud, et mõned rekkamehed kasutavad öösiti telefone salvestitena, arvatavasti kriminaalse elemendi peletamiseks. Kui potentsiaalne kütusekratt korra juba optikasse vaatab, siis polegi ju muud teha, kui sirge seljaga minema kõndida 
Vasta

(13-11-2015, 11:04 AM)siim83 Kirjutas:  
(13-11-2015, 10:26 AM)cyber Kirjutas:  
(12-11-2015, 13:46 PM)siim83 Kirjutas:  No tuli siis...

Ma soovitaks kaamera pisut allapoole ka keerata, pool pilti lihtsalt taevast täis. Antud juhul oleks veelgi paremini näha, kuidas see kähmakas vahele trügib pimedast nurgast.


Tsitaat:bom [Pilt: buddy_offline.png] 






Kaamera asemel võib kaaluda ka telefonile vastavat äppi. Nt Dailyroads - määrad ise telefoni "kõvakettal" või mälukaardil salvestamiseks ruumi ja selle piires ta siis järjest salvestab, otsast kustutades. Uuema telefoni optika on valdavalt odavama ja keskmise hinnaklassi kaameratest peajagu üle. 

Olen täheldanud, et mõned rekkamehed kasutavad öösiti telefone salvestitena, arvatavasti kriminaalse elemendi peletamiseks. Kui potentsiaalne kütusekratt korra juba optikasse vaatab, siis polegi ju muud teha, kui sirge seljaga minema kõndida 
Või siis jalutada minema koos selle seadmega, mille küljes optika on...
Vasta

(13-11-2015, 11:18 AM)zazik Kirjutas:  Või siis jalutada minema koos selle seadmega, mille küljes optika on...

Ma jätsin täpsustamata, et siis olen telefone näinud salvestitena, kui kutsarid ise autos ööbivad. Krati salongijõudmise ajaks on vast juht juba ammu üleval... ja valmis kangelastegudeks. Kui kangelastegusi teha ei taha, siis saab ööseks uksed seest omavahel rihmaga kinni tõmmata
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne