Mõistusevastased manöövrid liikluses

Kui kellegi auto nii madalat vett juba kardab siis ilmselt on tal teada ja sinna ei roni  Smile Enamusel tänapäeva autodel on õhuvõtt kapoti altäärest iluvõre tagant, seal videos vesi stange alaääreni. Piisava hoo korral muidugi õnnestub sellises lombis ka vesi õhuvõttu sõita  Smile
Vasta

Laagnateel suurte vihmadega Mustakivi silla all on pidev nähtus kui hooga lennatakse lompi ja tagastange lahti rebitakse.
Vasta

(14-06-2019, 12:43 PM)Mart Laanelepp Kirjutas:  Kui kellegi auto nii madalat vett juba kardab siis ilmselt on tal teada ja sinna ei roni  Smile Enamusel tänapäeva autodel on õhuvõtt kapoti altäärest iluvõre tagant, seal videos vesi stange alaääreni. Piisava hoo korral muidugi õnnestub sellises lombis ka vesi õhuvõttu sõita  Smile

Ma sain omad vitsad 2005 Pärnu uputuses Ducatoga turnides.
Käigukasti sattus vesi. Sisenes nähtavasti hoovastiku ava kaudu. Õnneks on Läänemere vesi mage.
Ümbersõiduks teesid linnades jätkub, aga no põnev on ju trügida sinna, kus lainetab ja pritsib. Ja just siis, kui tegelikult hädasti tarvis pole, väljaspool ametlikku tööaega, oma lõbuks. Lapsemeelsus pole vanusega kadunud ja mõnes mõttes on see isegi hää Smile
Vasta

(14-06-2019, 13:55 PM)hobiautod Kirjutas:  Laagnateel suurte vihmadega Mustakivi silla all on pidev nähtus kui hooga lennatakse lompi ja tagastange lahti rebitakse.
  Lume sulamisega tekib ta ka teinekord. Isegi korra sealt paraja hooga läbi sõitnud Big Grin Seda kuradi oja ei näe ju kaugelt.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta

(12-06-2019, 15:43 PM)Daff Kirjutas:  Kui sul on ainult A või B kat siis ehk saab perearstiga hakkama kui aga juba midagi jämmemat taskus siis käid komisjonis. 
Relvaluba on ka kõrgendatud tähelepanu all. Kaks korda saad perearsti käest tõendi aga kolmandal korral on komisjoni sõit.

 Ei ole enam nii. Kõik kategooriad A kni DE saab perearsti käest, tervisetõendi kestus ja hind ainult erinev.
Vasta

https://www.iltalehti.fi/iltvhullumaailm...22bca20067

Kommentaarideta.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne