Mõistusevastased manöövrid liikluses

(12-02-2020, 20:27 PM)edvard Kirjutas:  Tere.

Kiirabiteenus on nii nagu enamus teenuseid hankepõhine ehk siis Suurupi külla tuleb kiirabi Sakust , kas see kõige ratsionaalsem lahendus on , vaevalt , Maja või väljakutse koha leidmine väga ladus ei ole , mul abikaasale kutsutud kiirabi passis paralleelsel teel , sealt siis helistasid - tehke värav lahti , kiirabi on siin lukus värava taga , õnneks teadsid oma asukohta , sain neid siis abivajaja juurde konvoeeritud , neil kaart näitas ringteed , mis reaalsuses ei eksisteeri ja pole kunagi olemas olnud , aga tehnikavidinad väidavad sellise tee täiesti olemas oleva .  
sakust võib siis tulla kui ligemad on hõivatud.tuleb ikka ligemal asuv kiirabi ehk siis tallinn või keila.autodes on kõigil gepsud ja nendel tõesti igasugu huvitavad meetodid juhatada.
Vasta

Jatkuu ...

Kuna meditsiinitöötajatel kulus mu abikaasa turgutamiseks tubli 40 minutit , siis käisin vahepeal autojuhile kohvi ja kommi pakkumas , sealt siis ka teadmine , kust kiirabi tuleb .
 Eks need väljakutsed on ka abivajaja terviseseisundi järgi  tähtsuse järjekorras ja  minul küll kiirabile etteheiteid pole , no juhatas digiriik valesse teeotsa , mis sellest ,  abivajaja sai abi ja see on peamine .
Vasta

Hetkel kanal2 näitab ,kuidas asi jne, käib.
Vasta

Mina olen ainukese korra elus "kiirabi" konkreetselt käpuli maja ees maas olles oodanud 2,5 tundi. (päälinna piirist 3km) Kokku sai selle aja jooksul tehtud 3 kõnet, kahel korral päritud, kaugel abi on. 
Tõstsin selja niimoodi ära, et ei saanud ei püsti ega pikali. Olingi lihtsalt maja ees sõna otseses mõttes 2,5 tundi neljakäpakil. Elukaaslane oli kõrval juba enamvähem naerukrampides. Lõpuks kui tegelased kohale jõudsid virutasid kanni ühe süsti ja väänasid mõne minuti pärast püsti. Ajasin autos veidi juttu ja tõmbasid tuld Big Grin Pärast olid põlved tükk aega sinised ja käed surisesid.

Ei heidagi midagi ette, paras huumor oli lihtsalt Big Grin

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

https://www.err.ee/1057197/lund-lukanud-...ine-hukkus

Olud on paiguti rasked. Palun teeme kõik meist oleneva, et tööd tegevad inimesed ei peaks teiste lolluste pärast kannatama.

Täna hommikulgi nägin lund lükkava traktori tagant läbilipsanud emmet kelgul titega. Juht teda ei näinud, kuna jälgis samal ajal pealetulevat liiklust. Seekord läks õnneks, tädil olla kohutavalt kiire ja üleüldse peab juht jälgima, et ta kellestki üle ei sõidaks! Tema on jalakäija ja tal on õigus siin liikuda! Ning minusugused ülbikud ei peaks normaalseid inimesi üldse tülitama, vaid oma lõuad pidama, bljat!

Muidugi on mul kahju, et inimene nii lollil moel hukka sai. Aga mul on sama palju kahju sellest õnnetust, kes ilmselt on terve öö lumega võidelnud (kes tuisus on lükanud, see teab, milline võitlus see on) ja nüüd hommikul säärase lopsu sai.

Jah, ka minu hommik algas traktorikabiinis.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne