Mõistusevastased manöövrid liikluses

(22-06-2020, 15:04 PM)MeelisV Kirjutas:  200 km/h.? 



https://www.postimees.ee/7002574/laagna-...s-200-km-h

Vaadates Fordi vasaku tagutule paiknemist vastu juhiistme seljatuge, siis vähem seal küll polnud.

Vaatame huviga, kas meil on õigusriik või papa suhted maksavad ka seekord...
Vasta

Taustainfoks mitte-tallinlastele, et seal Laagna teel suunaga linnast välja toimuvad juba mõnda aega eelmisel sillal renoveerimistööd, mistõttu on tavapärased neli rida surutud kokku kahele reale. Vastavalt on ka kiirust piiratud 70-50-30-50-70.
Ehk siis ma kahtlustan (puhas spekulatsioon), et see lubadeta bemmijuht omaarvates "munes aeglaselt venijate taga", ning niipea kui teen taaskord neljarealiseks läks lõi gaasipedaali põrandasse (200 km/h!) ja üritas paremalt mööduda, kuid avastas siis ühel hetkel, et seal on ka autod ees. Edasist näeb piltidelt.

Süüdlase koha pealt niipalju, et otseselt on (minu arvates) süüdi muidugi see lubadeta ja 200 km/h sõitja. Kaassüüdlane on kindlasti see isik (isa?), kes talle selle auto kätte andis. Nagu ma aru sain, siis varasemate meediast läbi käinud "kangelastegude" korral oli keegi teine roolis. Võib-olla isa? Käbi ei kuku kännust kaugele?
Vasta

Polegi ammu "noori lootustandvaid rallisõitjaid" liikluses näinud. Ma lihtsalt ei mõista, mis sellistel kupli all toimub, olgu siis käbi või känd või mõlemad koos. Oleks huvitav ka teada, kas inimese tapmine selliste lontruste mõttemaailmas midagi muudab.
Vasta

(22-06-2020, 21:08 PM)muhfff Kirjutas:   Kaassüüdlane on kindlasti see isik (isa?), kes talle selle auto kätte andis.

Selle eest on ju vastutus ette nähtud, või eksin?
Samas paharetid on sama leidlikud kui joodikud viina hankimisel. Kes võib käe südamele panna ja öelda, et juunior ei saa autot kätte ilma tema teadliku nõusolekuta?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(23-06-2020, 00:32 AM)Marko Kirjutas:  
(22-06-2020, 21:08 PM)muhfff Kirjutas:   Kaassüüdlane on kindlasti see isik (isa?), kes talle selle auto kätte andis.

...
Samas paharetid on sama leidlikud kui joodikud viina hankimisel. Kes võib käe südamele panna ja öelda, et juunior ei saa autot kätte ilma tema teadliku nõusolekuta?

Aamen selle peale. Poiss poolnud ju enam 11 ka, et oleks väga keelata. Tõsi, sealses kultuuris on isal suur roll ja ilmselt käbi ei ole kännust kaugele kukkunud.

Siinkohal ei saa jätta mainimata, et kui jätad lapsena vastutsutunde kasvatamata, siis hiljem seda enam ei lisa.
Vasta

Tsitaat:Venekeelse Delfiga rääkinud mees kinnitas, et just tema poeg istus 999 ISA numbrimärgiga auto roolis. "Ma ei tea, mis seal juhtus. Aga jah, see on minu poeg," ütles ta ajakirjanikule. 

Noormehe isa sõnas, et ennatlike järeldusi ei tasu teha. "Elame suveräänses riigis, las kohus otsustab," ütles mees, lisades hiljem: "Kes tõestas, et ta on süüdi?". 
Vasta

(22-06-2020, 13:58 PM)ZIL 131 Kirjutas:  999isa põhjustatud õnnetuses osales...tundmatu?! Kollane auto?
Väidetavalt Camaro, mis väidetavalt tegi pärast pauku tagasipöörde ja on piltidele jäänud vastupidise suuna ridadel juhtunut "üle vaatamas".
Facebook'is EZ-дуны! grupis päris mitmeid pilte sellest ning ka klipid kus koos X5-ga sõidavad.

Stiff Skunk Kustompood - http://www.stiffskunk.com
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee
Vasta

(23-06-2020, 11:41 AM)MeelisV Kirjutas:  
Tsitaat:Venekeelse Delfiga rääkinud mees kinnitas, et just tema poeg istus 999 ISA numbrimärgiga auto roolis. "Ma ei tea, mis seal juhtus. Aga jah, see on minu poeg," ütles ta ajakirjanikule. 

Noormehe isa sõnas, et ennatlike järeldusi ei tasu teha. "Elame suveräänses riigis, las kohus otsustab," ütles mees, lisades hiljem: "Kes tõestas, et ta on süüdi?". 

Kaitsja hinnangul võis õnnetuse põhjustada hoopis Volvo juht, kes reastus teiselt kolmandale reale, veendumata manöövri ohutuses ja keeras Khalilovi BMW-le ette. 

Ehk siis Volvo juht ei osanud arvestada, et Isa tuleb niitevlennul. Mõistlik argument.
Tsikliga täpikssõitja läks just samal päeval samal põhjusel kabeliaeda, kuna Fordi tüürinud pensionär ei osanud Ducati madallenduriga arvestada. Tsiklimees enam kaitsjat ei vaja, tema õigus sai otsa koos eluga.
Vasta

Tsitaat:В суде в том числе было упомянуто о вывешенном в Facebook видео, из которого видно, что Иса Халилов стреляет из окна машины во время езды.
https://rus.postimees.ee/7002994/predpol...od-strazhu 

Sealt. Huvitav, kiirused, laibad, tulistamised. Kas tšikaago?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

(23-06-2020, 13:54 PM)aeroplano Kirjutas:  
(23-06-2020, 11:41 AM)MeelisV Kirjutas:  
Tsitaat:Venekeelse Delfiga rääkinud mees kinnitas, et just tema poeg istus 999 ISA numbrimärgiga auto roolis. "Ma ei tea, mis seal juhtus. Aga jah, see on minu poeg," ütles ta ajakirjanikule. 

Noormehe isa sõnas, et ennatlike järeldusi ei tasu teha. "Elame suveräänses riigis, las kohus otsustab," ütles mees, lisades hiljem: "Kes tõestas, et ta on süüdi?". 

Kaitsja hinnangul võis õnnetuse põhjustada hoopis Volvo juht, kes reastus teiselt kolmandale reale, veendumata manöövri ohutuses ja keeras Khalilovi BMW-le ette. 

Ehk siis Volvo juht ei osanud arvestada, et Isa tuleb niitevlennul. Mõistlik argument.
Tsikliga täpikssõitja läks just samal päeval samal põhjusel kabeliaeda, kuna Fordi tüürinud pensionär ei osanud Ducati madallenduriga arvestada. Tsiklimees enam kaitsjat ei vaja, tema õigus sai otsa koos eluga.

seda teemat on juba kuskil kunagi vaieldud.
olenevalt mis kiiruspiiranguga on tee oskan ja arvestan mina sellega ja ei pea olema valmis arvestama et tullakse 2..3...4...5 korda kiiremini
s.t. süü läheb kohe kiiruse ületajale.
oli sama teema ju saaremaa juhtumis teemaks ja kas mitte segeri juhtumis lausa kohtuotsuses ?

kuidas hinnata 50 (70) alas peeglist tagasi vaadates kiirust 100...150...200 km/h seda linna situatsioonis 3 realisel teel ???
Vasta

Eks kaitsja saab isegi sellest aru aga on lihtsalt olukorras kus mingeid mõistlikke argumente lauale panna pole.
Vasta

Eile üks vene klient ütles, et selle tegevuse nimi mis 999 Isa ja too kollane tegid on "igrali saski"
Vasta

Mingu istugu kuskile vilusse ja tagugu tamkat. Aga, et kõrvalseisjate elu hinnaga Sad
Vasta

(23-06-2020, 13:54 PM)aeroplano Kirjutas:  
(23-06-2020, 11:41 AM)MeelisV Kirjutas:  
Tsitaat:Venekeelse Delfiga rääkinud mees kinnitas, et just tema poeg istus 999 ISA numbrimärgiga auto roolis. "Ma ei tea, mis seal juhtus. Aga jah, see on minu poeg," ütles ta ajakirjanikule. 

Noormehe isa sõnas, et ennatlike järeldusi ei tasu teha. "Elame suveräänses riigis, las kohus otsustab," ütles mees, lisades hiljem: "Kes tõestas, et ta on süüdi?". 

Kaitsja hinnangul võis õnnetuse põhjustada hoopis Volvo juht, kes reastus teiselt kolmandale reale, veendumata manöövri ohutuses ja keeras Khalilovi BMW-le ette. 

Ehk siis Volvo juht ei osanud arvestada, et Isa tuleb niitevlennul. Mõistlik argument.
...

Jepjep, ikkagi süütuse presumptsioon ja tegelikult oli ta üldse topp siikrit missioonil. Kui ikka ISA tuleb, siis peab iga juht teed andma alandlikult, mitte jahuma mingist ootuspärasusest või üldisest liiklusvoost. Toungue

Säärased kaitsjad vajavad hädasti "hands-on trainingut" sarnaste tõbrastega nende nominaalses habitaadis...

Jah, ma olen praegu kuri ja eelarvamustega. Aga see on mitmes kord, kui mingi ülijuht võtab ette bussipeatuses olija. Kes meist on järgmine ülijuhi ohver?
Vasta

Milles siin kaitsja süüdi on?
Ta teeb lihtsalt oma tööd.
Samahästi võiks nimetada lihakombinaadi tapamaja töötajaid mõrtsukateks kuid keegi peab seda tööd ka tegema, raha eest.
Vasta

Siis võib ju öelda ,et milles sõdur süüdi oli kui juute ahju toppis ,ta ka ju tegi oma tööd
Vasta

Ei tea, et nürmbergis oleks olnud lihtsõdurid. Pigem olid ikka otsustajad ehk tööde tellijad.
"süüdistati Saksamaa 24 tähtsaimat vangistatud riigimeest"

Teema laiali ei valguks, siis "kes maksab, see tellib ka muusika"
Muidugi aumehena võiks kõikide süüdistustega nõus olla ja leppida saadud karistuseda kuid kus sa sellega, ikka on vaja oma jama kellegi teise kaela veeretada.
Nagu isagi mainis, keegi pole ju tõestanud, et poiss süüdi on, sellised kombed antakse verega edasi.
Kaitsja on lihtsalt ostetud tööriist.
Vasta

Vt kaitsja tausta. Paras paar kaitstavaga.
Vasta

Meil ka täna külavahel enam-vähem õuealal tegid paar turistikest oma lastele õppesõitu. Ca 8-10 astased tüdruk Volvos ja teisel autol samavana poiss süles sõitsid külavahel ca 10 meetrise pikivahega. Lapsed roolisid mõnuga. Ei tea kas issid olid täiesti täis või peavad ISAd kohalikke lapsi kulumaterjaliks? Vaatasime tõsise hämmastusega kuidas need väärakad tänaval laste vahelt läbi laveerisid ja siis peatumata maanteele keerasid. Aga noh kohalikud põhjarannikul igaks juhuks enesealalhoiuinstinkti mõjul pühapäeviti oma autodega teele ei roni.
Vasta

võimalik, et ma ei saa nüüd millestki aru, aga mainiks, et mina sõitsin seitsme aastasena ise roolis tallinnast valgevenesse.
suurtel maanteedel mõistagi ja koos kogu muu liiklusega.
olen oma issile selle ja muude sama tüüpi koolituste eest siiamaani väga tänulik.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne