Mõistusevastased manöövrid liikluses

Tsitaat:kui vähe sealt kõrvale ja ette-alla näeb ja kui palju ruumi see kolakas teel pöördeks vajab.
Üldiselt tln linnas ei kohta veokaid ja busse, mis oma reas ei püsiks. Pigem on see ridade lõikamine kurvis väikeste omadus ja mida kallim limusiin, seda tihemini ületab valget joont nii pööretel kui otsesõidul. Lihtsalt mõnel käib üle jõu või mõistuse oma reas püsimine. Minu tagasihoidlik tähelepanek.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Eile kohtasin metsateel(niidan teeääri) ühe huvitava nähtusega. Oli ilmunud kuskilt mopeed auto ja ennast keset teed parkinud. Juhti näha polnud kuskil. Õnneks oli armatuurile jäetud paber et tegu keskonnaametiga kes teebb välitöid ja tel.nr. Kõne peale tuldi välja ja ajas natuke edasi ja rohkem tee äärde, metsakaga vast ikka mööda ei saaks. 
 Mis seal ajus toimub et nii parkida, pildil näha et natuke taga pool on selleks ideaalne koht.[Pilt: y4m4LohTpgDMviVl4QU2WEqBjI390nmWgbwe1XMZ...pmode=none]
Vasta

(29-07-2021, 16:07 PM)v6sa Kirjutas:  No teine hädavajalik lisandus oleks täiesti sisutu ökonoomsussõidu (vaid autotootjatele ja pankadele vajalik mootorilõhkumiskoolitus) asemel kohustusliku "kiirabipäeva" kehtestamine. Kes on kord avariipaigalt rümbatükke kokku korjanud, oskab oma toimetamise järelmeid hulga reaalsemalt hinnata.

Selle asemel lõdvendatakse meil hoopis juhtimisõiguse saamise reegleid...
"Kiirabipäev" võib osutuda ka sellistel juhtudel väga vajaminevaks....!

Bussil nii kurb "nägu", et kurb vaadata- nina ka vilttu.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   
Vasta

(30-07-2021, 08:23 AM)Kult Kirjutas:  Eile kohtasin metsateel(niidan teeääri) ühe huvitava nähtusega. Oli ilmunud kuskilt mopeed auto ja ennast keset teed parkinud. Juhti näha polnud kuskil. Õnneks oli armatuurile jäetud paber et tegu keskonnaametiga kes teebb välitöid ja tel.nr. Kõne peale tuldi välja ja ajas natuke edasi ja rohkem tee äärde, metsakaga vast ikka mööda ei saaks. 
 Mis seal ajus toimub et nii parkida, pildil näha et natuke taga pool on selleks ideaalne koht.[Pilt: y4m4LohTpgDMviVl4QU2WEqBjI390nmWgbwe1XMZ...pmode=none]
Pole veel küll ühtegi mopeed autot keskonna ameti kirjasdega näinud.........

Opel Manta B 2x 1980:Toyota Celica Supra 1983
Vasta

24. juuli varajase hommikuse tunni sündmusi võis hiljem ainult aimata või oma peas tagantjärgi konstrueerida...

                     

Manööver eriti mõistusevastane polnud. Nähtavasti võttis Une Mati juhtimise üle. 
Vähemalt tundus sedamoodi, sest ümberpõiketesti sooritamise ebaõnnestunud katsest jäävad teele tavaliselt ka vastavad jäljed.
Numbrimärgi jätsin nimme varjamata. Võite mnt.ametist läbi lasta ja pildistamise kuupäevaga kõrvutada. Kurb.
Õnneks jäid inimesed enam-vähem tervise juurde.

Aga kivid kasvavad endiselt väga valedes kohtades ja see ON suur kivi tee omaniku kapsaaias!!!
Vasta

(31-07-2021, 09:47 AM)Janka Kirjutas:  24. juuli varajase hommikuse tunni sündmusi võis hiljem ainult aimata või oma peas tagantjärgi konstrueerida...

   

Manööver eriti mõistusevastane polnud. Nähtavasti võttis Une Mati juhtimise üle. 
Vähemalt tundus sedamoodi, sest ümberpõiketesti sooritamise ebaõnnestunud katsest jäävad teele tavaliselt ka vastavad jäljed.
Numbrimärgi jätsin nimme varjamata. Võite mnt.ametist läbi lasta ja pildistamise kuupäevaga kõrvutada. Kurb.
Õnneks jäid inimesed enam-vähem tervise juurde.

Aga kivid kasvavad endiselt väga valedes kohtades ja see ON suur kivi tee omaniku kapsaaias!!!

Juba müüki pandud, kiviga kohtumist ei mainita. https://www.auto24.ee/soidukid/3559208
Vasta

Transpordiameti taustakontroll antud numbrile tulemust ei anna.
Vasta

Ei anna jah, kui inime ei tea, mida otsib  Big Grin

   
Vasta

Ma ei saa aru kuidas on see nii suurest kivist nõnda sujuvalt üle läinud et stange on terveks jäänud või saan ma millestki valesti aru.
Vasta

Enne seda suurt jurakat on üks kivi veel, mis autole tiivad andis.
Tänu foorumi iseärasustele pidin pildid hõredamaks tegema. Vaadates tel-s asuvat originaali, on see isegi heina sees näha.
Vasta

(31-07-2021, 09:47 AM)Janka Kirjutas:  ...
Aga kivid kasvavad endiselt väga valedes kohtades ja see ON suur kivi tee omaniku kapsaaias!!!

Kogu lugupidamisega austet ksf! suunas, siis teeservast mitu meetrit eemal metsaservas olev kivi ei ole vales kohas!  Hoopis auto oli vales kohas ehk teemasse: mõistusevastane, et keegi sedasi end (või kedagi teist autost) ebaõnnestunult tappa üritas.

Liigväsisnuna juhtimine on samasugune rumalus, nagu seda on nutijoove või "mis see paar pudelit ikka teeb". Jah, ma tean täpselt, mis tunne on ärkvele ehmatada, kui vasaku küljepeegli pihta hakkavad puuoksad käima Sad Harva väärib tulemus seda riski. Aga ka seda koolitusel ju ei räägita...
Vasta

Heh, nagu pildilt näha, siis suuri kive rohkem seal ei paista ja nagu alati, leiti ikka see "õige" koht üles. Sama nagu siis, kui ümberringi on 100 või 1000 hektarit lagedat maad, seal keskel on üksainus post, puu või truup ja siis küntakse kindlasti sinna sisse.
Vasta

Täpselt, Aare!
Selsamal sirgel püüdsin läinud suvel kitse küljeukse sisse.
Transitiga sõitsin ja nagu needus.
Nägin kaugelt, et lendab võsast välja, peatus teetammil ja siis kui mul hoog juba mingi nelja-viiekümneni maha võetud, tormas ikkagi teed ületama ja vastu juhiust.
Nahh mul oli tarvis siis pidurdada? Lendand kaheksa kümbiga mööda ja asi ilus.
Justkui закон подлостьи, et me nagu ise otsiksime neid ajahetki üles ja püüame kinni sekundeid, milledes õnnetused asuvad. Sama on liikumatute objektidega, mis maanteesse justkui üldse ei puutu, aga näe, puutuvad küll ju.
Vasta

Samamoodi võiks pidada mõistusevastaseks käitumiseks liikluses kurgede õhkutõusu niidetud teepervedelt- krt ma olen mitu korda pidanud pidurdama, kui olen näinud, et see kurinahk tõuseb lendu TÄPSELT minu ette! Loomulikult ei oska me metsloomade käitumist ette aimata, kuid kuna mul on olnud nii korduvaid otseseid kokkupuuteid- nii sõidu- kui ka veoautoga- nende elajatega ning samuti väga palju napikaid, siis esiteks ajab konkreetselt närvi ja teiseks tekib pelgus pimedas sõitmise ees. Krt isegi metsateel, kus põhjagaasiga ei sõida, on mõni nibin-nabin pääsenud. Ja kui ei oleks pääsenud- mitte midagi poleks teha ka olnud, kui reageerida ning pidurdada ei jõua, keerata pole nagunii kuhugi peale kraavi. Samas uued RMK kraavid on päris kõhedad. Ja järjekordne pime aeg on ees ootamas...
Vasta

Miks üldse loomad teevad selliseid napikaid ? Ise arvan et tahavad tagaajaja pärast oma jälje-lõhna viimasel momendil lasta teedpidi tuleva mahiina omaga kattuda, kaotsi minna jälitaja jaoks ?












































+
Vasta

Kurg kurinahk jah tõuseb lendu otse auto ette. Kas on äkki tegu sellega, et kurg vajab lendu tõusuks hoojooksu ja autotee on tema silmis ülisile põld. Nädal tagasi nägin kus seguautole lendas kurg ette. Pika sirge peal oli näha, kuidas sekund enne autot läks paralleelselt teega lendu ja siis kui hoo üles sai keeras 90 kraadi ja otse ette klaasi.

Auto jäi terveks, linnuke paraku mitte nii väga

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta

Mul tuli kunagi Taani-Rootsi vahelisel sillal kajakas samamoodi pläraki autole otsaette.

A midagi positiivset ka- täna just töökaaslasega kahe autoga sõites tuli jutuks ja korduvalt ka täna järjekordselt kogesime, et jalgratturiga kohtud ikka täpselt siis, kui teine auto vastu tuleb.
No ja viimane kord siis Hiiumaal üksi koormaga Heltermaa poole sõites sattusin jälle ühe värvilistes riietes pedaalija taha ja kuna tee suht kitsas ning auto tuli vastu, võtsin hoo maha ja lasin auto mööda. Ja mis rattur tegi? Pöial püsti! Vot krt, mõni ikka oskab seda hinnata ka, kõik ei ole veel kadunud Big Grin
Vasta

(02-08-2021, 21:10 PM)Aare R. Kirjutas:  Mul tuli kunagi Taani-Rootsi vahelisel sillal kajakas samamoodi pläraki autole otsaette.

Mul polnud nii kaugele vaja minna, Jõelähtme tankla juures tuli kajakas pirukale kuudinurka.

Elukaaslasel õnnestus keset Tallinna linna trolliliinidest allapõrkuv lendrott esiklaasi saada.
Vasta

Tallinn-Luhamaa trassil lippas eile auto eest üle tee kobras, samast kohast olen viimastel aastatel 2 allaaetud kobrast üles korjanud ...
Vasta

(02-08-2021, 22:33 PM)zazik Kirjutas:  
(02-08-2021, 21:10 PM)Aare R. Kirjutas:  Mul tuli kunagi Taani-Rootsi vahelisel sillal kajakas samamoodi pläraki autole otsaette.

Mul polnud nii kaugele vaja minna, Jõelähtme tankla juures tuli kajakas pirukale kuudinurka.

Elukaaslasel õnnestus keset Tallinna linna trolliliinidest allapõrkuv lendrott esiklaasi saada.

Ma olen õuna ja varblasega vastu nägemist (kiivrit) saanud...!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne