Mõistusevastased manöövrid liikluses

OT aga ajast kui seda kuulsat ainumast taaraautomaati igasugused neegrid ja muu taoline seltskond on ''majandama'' hakanud ma seda kohta enam ei külasta. Viimasel korral oli kviitungi peal 28 lugemata/vigast taaraühikut, tavaliselt saab mitteloetud eraldi kastist tagasi aga midagi ei saanud. Hea teenistus suurte koguste pealt.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Pole küll manööver, aga mis rahvas sellest arvab, et keset päist päeva põhimaanteedel sõjaväekolonnid sõna otseses mõttes UIMERDAVAD? Mul ei ole loomulikult sõjaväe ja nende masinate vastu midagi, a krt kui Pärnu- Ikla maanteel päise päeva ajal 40-50ga pead sõitma, pole ka päris normaalne või kuidas? Raskeid ja suuri asju veetakse ka öösiti ning siis on ka tihti saateauto- üks raskeveotreiler- saateauto, miks siis tanke öösiti vedada ei saa, arvestades just nende kolonnide pikkust ja liikumiskiirust? Praegu on neid kolonne kõik kohad täis, ka raadio pasundas, et varuge kannatust. Krt kui ikka IGA kord teele sattudes satud mingisse ilmatu pikka juhtmesse, kipub see kannatus ükskord otsa saama krt. Ühekaupa neist mööda minna ka mõtet pole, kui ees veel kilomeetri jagu neid veel on.
PS. Ma ei räägi vaid enda seisukohast, igast poolaleeduläti masinatega, mis 80ga tiksuvad, olen küll veidi harjunud, neist saab mõnikord vähemalt mööda, teisalt näiteks 80 vs 90km/h pole näiteks 50km peale ajakadu ka kuigi suur.
Vasta

Parem oma tanki järel tiksuda, kui võõra eest pageda. Big Grin
Vasta

Kuda Sina nüüd nii aeglaste kolonnide taha pidevalt jääd?

Ma olen ikka 70+ sõitvatega kohtunud Big Grin Pigemon häda, et lahjema riistaga ei suuda mööda hüpata.

Eelkõnelejaga igati nõus: kuniks meil on nii loll naaber, on meil kaks võimalust. Kas toita/taluda oma sõdurit või mõne aja pärast võõrast nuumata/kannatada.
Vasta

No ei tea, hommikune kolonn Pärnu-Paide maanteel liikuski 70ga, seal olid Iltised ja lihtsalt veokad, pärast Pärnu-Ikla maanteel olid tõsisemad putukad. Aga jah, kui mööda ei saa, siis ei saa ja tiksungi taga, samas on jube naljakas vaadata, kuidas lätileedupoola veokad taga nihelema hakkavad, kuigi muidu neist sõidumeest pole Big Grin
Sõiduautodest ei hakka rääkimagi Big Grin
Vasta

KV masinate kolonnid on alati sobiva pikivahega, möödasõitudega probleeme ei ole - iseasi muidugi palju vastu tuleb. Igasuguste liikuritega on tavaliselt mööda saadud. Mida aeglasemalt nad liiguvad seda kiiremini neist tegelikult mööda saab.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Ma ei ütleks, et neil pikivahe ülearu suur oleks olnud, lisaks see, et veokaga pole see möödasõit ka kõige lihtsam, sest pikka nähtavat ala ka kuigi palju pole ning vastutulevad autod on ka täpselt "õige" vahega, et ei hakanud isegi üritama.
Vasta

(04-11-2021, 14:16 PM)Aare R. Kirjutas:  Pole küll manööver,

Rändom küsimus, elus nagu kõik asjad korras? Naine, lapsed terved? Noh eks kõigil on raske, kui südant vaja puistada võin kuulata kui kedagi teist ei ole. Number on profiilis olemas nii, et tegelikult ka.
 Või peaks karjäärivahetusele mõtlema või vähem tõnis mäge ja igast mms jooke tarvitama. 
Omaette küsimus kas sellise suhtumisega üldse rooli taasub ronida?
Vasta

Liiklusseadus keelab ka põhjendamatult aeglase sõidu. Kena oleks teada saada, mis põhjusel kolonn nii aeglaselt liikus. Küllap on ka kroonumeestel mingi peksupoiss-pressiesindaja, kellele ebamugavad küsimused esitada.
Lihtsalt niisama foorumis väljaelamine on tulemi mõttes kaheldava väärtusega.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kust see Tõnis Mägi, mms ja muud asjad tulid, õigemini mille peale? Neist moodsatest asjadest ei tea ma midagi. Kas tundus, et ma jube tige või närvis olen? Ma lihtsalt avaldasin arvamust ja konstateeris fakte ju ja tänan küsimast, mul kõik korras ning mulle mu töö meeldib, muidu ma seda ei teeks ka.
Mõni kohe peab "ära panema", sellistelt küsiks hoopis ise, kas kõik ikka korras on.
Vasta

Liikumiskiiruse sõjaväe sõidukite kolonnis paneb paika seadus:
7) N2- ja N3-kategooria sõidukil käesoleva määruse § 3 lõike 2 punktides 1, 3 ja 4 sätestatud juhul 60 kilomeetrit tunnis;

  8) N2- ja N3-kategooria sõidukil käesoleva määruse § 3 lõike 2 punktis 2 sätestatud juhul 50 kilomeetrit tunnis;
§ 3 lõiked kehtivad inimeste veo korral veoki kastis. Kogu kolonn liigub edasi kõige aeglasema masina tempos. Seda viimast nõuet ei ole küll seaduses, küll aga nõuab seda terve mõistus.

Seadus

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.
Vasta

(04-11-2021, 21:20 PM)Marko Kirjutas:  Kena oleks teada saada, mis põhjusel kolonn nii aeglaselt liikus. 
Mõtleb nüüd natuke, kes seal sõitsid. Äsja suure kategooria kätte saanud verisulis linnukesed esimesel parvelennul äkki? Üks selline just rääkis mulle mingi aeg tagasi, et ajateenistus oli igati vahva ja õpetlik, aga kui kujutleda, et elab rahulikult oma tsivilistinäraka elu nüüd ja ütleme kümne aasta pärast kutsutakse kordusõppustele ja pistetakse jälle korraks mingi kõrge monstrumi sanga, et täitsa huvitav, kui lahti see siis kõhu kohe esimese hooga võtab.
Teine aspekt, mumeelest siinsamas foorumis paljud on kurtnud, et nad ei oska põhimõtteliselt sõita ühtlase vahega eesliikuja suhtes. Muidugi oleks kena, kui sõjavägi ei harjutaks seda avalikel teedel, aga ega alternatiivi pole.
Nii et see mainitud 50-60-70 km/h oli vägagi põhjendatud.
Vasta

Ei noh tegelt tuli flameimise isu peale. Ja viimasel ajal on see leer just see kelle arvates kõik teised valesti asju teevad.
Eks toon oli vb järsk aga tundus olevat järjekordne teema püstitus, et Mina siin sõidan aga näe rekkajuhid ei tee maanteel 92km/h seega sõitku öösel kui nad kellelgi jalus pole. 

Tegelikult on KV kolonniga asi nii, et nad ei liigu suvalisel ajal, suvalises kohas ja suvalise kiirusega tavaliselt tähendab nende kusagil mingil ajal olemine siiski, et nad peavad seal olema ja mingiks kindlaks ajaks kuhugi jõudma. Poisid ja tüdrukud on masinatega teel sest nad teevad oma tööd. 
Kolonnis liikumise kord ja muuhulgas ka kiirus on paika pandud kv määruste ja liiklusseadusega

Enda elu on norm. Tna tõmbas mingi vend foorumis rändom sae käima ja sai normaalselt vastu trollitud.
Vasta

Nagu ütlesin, siis 70ga oli hommikul üks kolonn ja teise koorma järgi minnes oli teine kolonn, mille kiirus kõikus enamjaolt 50-60 vahel ning seal oli EKV numbriga masinaid, Prantsuse numbriga masinaid ja Kaarlaiu treilasid, soomukid seljas. Korra rääkisin lällaris ühe treilamehega, kelle masina täismass rääkimise hetkel oli 93 tonni ja ta ütles, et sellise massiga on lubatud kiirus 80km/h, kuid mis puutub kaitseväe kolonni, siis ma arvan, et seal oli konks mujal kui liiklusseaduses.

Ja kui sa tähele panid, siis ma ei rääkinud vaid enda seisukohast, vaid üleüldse. Samuti olen öelnud ka varem, et ma ei eeldagi, et mul tee kogu aeg tühi peaks olema, lihtsalt mõtlesin, et esimene koorem... kolonn, teine koorem... kolonn... Kas kõigi 6 koormaga saab nii olema?
Praegu just tõstsin täna kuuenda koorma peale, see veel maha ja saab kuskile metsa ja jälle 15h tööpäev seljataga.
Vasta

Äkki ei peaks igat oma vaba momenti täitma foorumites postitamisega? Igat pähe karganud mõtet pole vaja trükkida.
Vasta

Kustutasin ise ära

Iseõppinud spetsialist - energeetika valdkonnas.
Vasta

(05-11-2021, 14:25 PM)tõnn Kirjutas:  ...

Kuulge, lõpetage palun ära.
Inimesel viskas närv korra üle ja ta ütles midagi. Mille peale talle tehti kähku selgeks, et see polnud väga ilus ütlus.

Ei ole vaja nüüd päevade kaupa tagantjärele kaagatada.
Vasta

Krt ma ju ütlesin, et mind ei häiri ja et ma ei rääkinud vaid endast,mind häirib hoopis see, kui keegi võtab midagi pähe ja raiub seda. Olev, see lause polnud sulle mõeldud.
Avaldasin vaid oma arvamust ja esitasin küsimuse ksf-ise arvamuse kohta.
Ütlesin ka, et kui on juhe ees ja kui on näha, et mööda ei saa, siis kuulan head musa, mõtlen omi mõtteid ja popsutan sabas. Ja ma ei venita oma tööpäeva 15-tunniseks, minu kolmepäevasete tsüklite tööpäevad ongi 15-tunnised või vahel kübe alla.

Muuseas, üht GL Mersu juhti, kes nii kannatlik ei olnud, nägin samal maanteel- tõenäoliselt oli ta mingit debiilset möödasõitu teinud ja vahele reastudes mingile veokale ette tõmmanud. Tulemuseks oli veokas ninapidi teelt väljas ja Mersu tagaots täiesti segamini.

Üks käpikuvend arvas ka minu ees olevast veokast mööda sõites, et ta sõidab Ferrariga, aga vastupidise tõestamiseks pidid mööda sõidetav ja talle vastu tulev veokas tegema kolm rida, sest seal polnud enam millimeetrit ka mänguruumi.
Vasta

Täna hommik kell 8 ehk tipptund linna sisenemisel
Tallinn, Peterburi mnt. ja siis selline liikleja.
Ja ma ei mõista neid kes hakkavad õigustama, kuidas ta muidu saab, sõita on ju vaja, äkki jäi hiljaks ja pidi....
Olukord oli mõistusevastane, juht oli sõites pea aegu külili kesk konsoolil ja vaatas välja kõrvalistuja poolt
Juhi vaateväli oli täiesti läbinähtamatu.
Pildil on olukord kus ta foori taga seistes sirutas ennast ja lükkas sisse vajunud klaasi uuesti välja poole.
Alati saab ennast vabandada kui hilined, põhjust ju oli, tellida omale takso ja autole puksiir....

[Pilt: t760_DSC_5305.jpg]
Vasta

Iga pisiasja pärast sõit seisma ei jää. Nagu pildilt näha oli.

T.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne