Mõistusevastased manöövrid liikluses

Sõitis, järelikult nägi  Big Grin
Pigem oli tal probleem vahetult enne seda hetke kui see volvo ennast "kortsu tõmbas". Aga see ei pruukinud ka üldse tema süü olla.
PS Sobiks hästi huumori teemasse, "SAAB KÜLL" alla  Big Grin Big Grin
Vasta

Täna juhtus üks huvitav "intsident", mille algpõhjust minu mõistus hästi ei võta.

Tegin "pätti".

Sõitsin "kolonnis" ehk, juhtmasin eest teatas, et teeb ühes tanklas vajaliku peatuse aga ma ei teadnud täpsel milles. Olime veidi ajahädas ning nii ta mu siis Järvevana ja Tartu maantee ristmikul punase tule taha maha jättis. Pärast Mõigu viimast foori Tartu poole olin parempoolses reas esimene ja ootasin rohelist, et võtta järele ja mitte õigest tanklast mööda panna. Kui lubav tuli süttis startisin avatud teele paremal rajal ning kiirendasin vastavalt masina võimekusele. Ma ei vahetanud rada, ei jäänud foori taga magama, ei veninud, vaid "läksin oma teed". Kiirust oli.
Mingil põhjusel ei sobinud see vasakul rajal startinud Škoda juhile, kes kiirendas samuti, siis reastus mulle sappa. Kohe sõna otseses mõttes nagu ühikese jäiga ühendusega sappa ja kui lõpuks jõudsin oma kolonnikaaslasele paari kilomeetri pärast järele ja hoo maha võtsin tõmbas Škoda minu aoto kõrvale, näpp ilusti seniidi poole ning seejärel reastus Škoda kolonnis siis meie vahele. Juht vehkis veel tahavaatepeegli juures käega, tundus, et mitte enam pikema näpuga aga nagu mingi kaukaasia stiilis ja siis võttis uuesti vasakule sõidurajale ning läinud ta oligi.

Natuke naljakas, ei osanud vihastada ega midagi. Jäin lihtsalt mõtlema, et mis ja kas sellel  juhil peas võis olla. Ette ma talle ei keeranud ega jäänud. Isehakanud kiiruseregulaator ta ka nagu ei olnud, kuna minu ees pidurit ei vajutanud ja tuiskas ju pärast veel kiiremini minema. 

Kas tõesti oli sel korral probleemiks nagu lasteaia tase "minust ei tohi kiiremini kihutada!"? Või on sellel mingi loogilisem seletus.
Vasta

Äkki oli sul diiselauto ja järsul kiirendamisel jäi tubli inimene musta pilve sisse löksu? Smile  Ja see löi katuse pealt ära?

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

(14-11-2021, 22:42 PM)90Deville Kirjutas:  Äkki oli sul diiselauto ja järsul kiirendamisel jäi tubli inimene musta pilve sisse löksu? Smile  Ja see löi katuse pealt ära?
Mulle ka ei meeldi kui mingi traktor ees haiseb.
Vasta

(14-11-2021, 22:56 PM)_rein_ Kirjutas:  
(14-11-2021, 22:42 PM)90Deville Kirjutas:  Äkki oli sul diiselauto ja järsul kiirendamisel jäi tubli inimene musta pilve sisse löksu? Smile  Ja see löi katuse pealt ära?
Mulle ka ei meeldi kui mingi traktor ees haiseb.

Ei, korras 1,8 bensiinimootor ja tangin puhast 98-t.
Vasta

Ma miskipärast arvan, et vastuse ütles robi ise ära, ehk siis ego ei luba kellegi taga sõita. Ei saa ise ka sellistest aru.
Vasta

(14-11-2021, 22:30 PM)robi Kirjutas:  Täna juhtus üks huvitav "intsident", mille algpõhjust minu mõistus hästi ei võta.
...
Milleks ennast vaevata mingi opaka peas toimunuga..
Vasta

Kui juba käemärkidest, siis mida tähendab V-kujuliselt ülestõstetud kaks sõrme?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Võit - victory.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

See oleneb kumba pidi käsi on, kui näitad nagu Churchill, ehk pihk vaataja poole, tähendab see võidu märki, aga kui pihk näitaja poole siis fuck off vms.
Vasta

(14-11-2021, 22:30 PM)robi Kirjutas:  Natuke naljakas, ei osanud vihastada ega midagi. Jäin lihtsalt mõtlema, et mis ja kas sellel  juhil peas võis olla. 
Polegi mõtet vihastada, energiat ja ajurakke raisata. Mis sellistel kummalistel indiviididel peas toimub, ei pruugi meie hoomata. Olen aru saanud, et mõned koostavad enda peas omad reeglid, mis liiklusseadusega mitte kooskõlas ei ole. Ise sõidavad siis nende järgi ja vihastavad koledasti kui teised mitte...
Alati jääb veel võimalus pulber või seened.   Rolleyes  
Tervislikum on katsuda sellistega distantsi hoida.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.
Vasta

"põhjus" võis olla kaugel kaugel teises linna otsas või ehk siis mitme km taguses ajas.
Vasta

Tänan vastuste eest. 
Minu postitus oli kahe peamise tagamõttega (enda huvidest lähtuvalt):
1. "jagatud mure/(-)emotsioon on pool muret;
2. Reaalsuskontroll, äkki on mingi uus teema, reegel või loogika, mille vastu eksisin.

Kuigi minu kirjeldus on erapoolik loen välja, et tegemist oli ikkagi teise osapoole isikliku probleemiga, mis minu õnneks piirdus hämminguga ja reaalset "roadrage" (halbade tagajärgedega) ei järgnenud.
Vasta

Noh, eks sellest on varem ka räägitud, et paljud, kes varem bemmidega on sõitnud, on Škodade ja Toyotade rooli kolinud, aga maailmavaade on ikka sinna rullnoka tasemele jäänud.
Vasta

robi
Saa aru, vaeseke peab skoodaga sõitma megairv
Vasta

Kollase kvaliteetmeedia ühe lipulaeva esindajad üritasid Poolas mööda metsateid piirile lähemale saada, et objektiivselt ja ausalt kajastada sealseid sündmusi. Põhimaanteed on kohalikud sõjardid sulgenud nii vabale meediale kui muule rahvale. Otsitavaid vist ei leitud, aga uudiskünnis sai ületatud oma kangelasteoga- üks kohalik Volvo leiti metsateel üles. Mina ei tea, kui "metsatee" see oli, aga päris halenaljakas juhtum küll.
 Fraase artiklist:
"Esimesed paarkümmend kilomeetrit mööduvad rahulikult. Teeme korra ka tee ääres peatuse ning vaatame, millises seisukorras on üks suvaline Poola metsatee. Paistab, et neil liiklemine on täiesti reaalne: mets pole eriti soine ning erinevalt suvest ei kollita ka kõrgeks kasvanud taimestik.
Ja siis käis pauk
Istume tagasi autosse ning asume taas teele. Kui möödunud on ligikaudu kümme minutit, läheneme taas ühele ristmikule. Pealtnäha ei midagi ohtlikku: väiksemaid kõrvalteid saabub kaherealistele maanteedele alati palju. Siis aga võib silmanurgast märgata musta Volvot. See liigub. Möödub murdosa sekundist. See liigub ikka. Täpselt meie teele ette. Jõuan käes olevast telefonist lahti lasta ning käed näo ette panna. Tahan veel roolis olevale Erkile hüüda, et ta pidurdaks, kuid selleks enam aega pole. Volvo on täpselt meie kapoti ees. Kõik. Pauk. Turvapadi lööb otse rindu. Teine pauk."
Metsateel, pealegi tundmatul 90- ga, really?

https://www.ohtuleht.ee/1048525/ohtuleht...i-joudsime
Vasta

Rendi auto pidi kõige kiirem auto olema. 
Vaevalt, et kiirusepiirangut kuskil oli.
Lisaks 90 pealt oleks coralla peaaegu pooleks Big Grin
Vasta

Eriline ''metsatee'' tõesti! Smile

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Poolas võib harjumatu silm väiksemaid teid tõesti metsateedeks nimetada kuna erinevalt Eestist on Poolas metsad püsti.  Ja poolakas liigub kiiresti neil teedel ja need teed on kitsad. Kuid samas asfaldi all.
Olles sealkandis käinud siis võib öelda  et üks ilus "Bullishitt" kokku kirjutatud.

Aquila captas non muscas.
Vasta

Nagu tänapäeva "ajakirjandus" ikka, elust ei teata midagi, kõike ilustatakse üle ja enamus asjadele on reaktsioon "õumaigaad". Nagu tänapäeval kombeks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 6 külali(st)ne