Väike elektriline vints
#1

Tere.

Juhuslikult sattus minu kätte selline pisemat sorti, tõenäoliselt militaarset päritolu vints. Võimalik, et on miskitpidi seotud lennundusega (sel juhul tööpinge 27V?). Üritasin küll sildil olevate andmete põhjal internetist infot otsida, kuid miskit mõistlikku ei leidnud. Ehk on mõni foorumikülastaja sarnase isendiga kokku puutunud?

   
   
   
   
   
   
Vasta
#2

Peaks olema raadio BTR masti vints. Vedas 16 m masti üksteise sisse käivatest juppidest üles. Kas käsitsiväntamise võimalus on?
Vasta
#3

Vända koht on täitsa olemas, esimesel pildil kork augu ees, järgmisel juba paremini näha neljakandilist võlliotsa.
Vintsi korpus on alumiiniumist, ning ühel küljel on transporti lihtsustav käepide.
Korpusel kiri "500kg" - kui tõsiselt seda võtta?
Huvitaks seadme elektriskeem, kuidas oli juhtimine lahendatud. Mis võis olla toitepinge.
Vasta
#4

(24-08-2014, 23:02 PM)oop123 Kirjutas:  Üritasin küll sildil olevate andmete põhjal internetist infot otsida, kuid miskit mõistlikku ei leidnud.

http://www.rlocman.ru/forum/showthread.php?t=9815
Paar viimast tähte küll teised aga ju nad sarnased on.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

Kui vene lennuvägi Tartust hakkas ära kolima, siis üks lennuväe ohvitser pakkus mulle seda mingi raha eest. Oli teine töökorras ja trossiga. Kunagi hiljem olen taolist veel kohanud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne