Planeta kerenumber
#1

Kuna vaja ARK\'ist järele uurida, kas mu tsikkel veel arvel on, oleks vaja abi kerenumbri leidmisega Planeta 1 raamilt. Käisin ise täna maal tsiklit taaselustamas ja uurimas, kuid kerenumbrit silma ei hakanud.
Äkki keegi oskab aidata?

Pots ja postivahe.


Vasta
#2

raami otsas 100% kindlusega väidan et asub seal. (koht kuhu kahvel kinnitud,seal otsas plekktahvlike)
Vasta
#3

raami nr on amordi ülemise kronsteini peal.(ei oska seletada paremini)Vasakul raami küljel stansitud.Ei hakkand silma,sest kindlasti paksu värvikihi all?
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
raami nr on amordi ülemise kronsteini peal.(ei oska seletada paremini)Vasakul raami küljel stansitud.Ei hakkand silma,sest kindlasti paksu värvikihi all?

kas esimese või tagumise amordi juures?

Pots ja postivahe.


Vasta
#5

vaata pilti,kõige parem ei ole aga peaks nägema
pildike
Vasta
#6

sellele ei saa loota, sest minuteada lõpetati 56-ga selline tähistus ära. esimestel planetadel olen ka seda kaks korda kohanud, hilisematel enam mitte.


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
raami nr on amordi ülemise kronsteini peal.(ei oska seletada paremini)Vasakul raami küljel stansitud.Ei hakkand silma,sest kindlasti paksu värvikihi all?
Vasta
#7

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
vaata pilti,kõige parem ei ole aga peaks nägema
pildike

see number sellel plaadil pole kerenumber kahjuks nagu ma tean.

Pots ja postivahe.


Vasta
#8

mis asja
on küll mul passis ka see number mis seal plekktahvlil on ja sõbra planeta1-l ka sama asi
Vasta
#9

ei. plekkplaat on täitsa olemas, aga millegipärast olen teadnud, et see number seal pole kerenumber, aga kui on, siis on väga lahe. tänud!

Pots ja postivahe.


Vasta
#10

minu omal mootori numbrit ei ole
seal plaadil
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne