Küsimus mootori kohta!
#1

Kas on mõtet osta 175cc mootor mille tahaks panna kardile vms. peale 350kr
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mart391
Kas on mõtet osta 175cc mootor mille tahaks panna kardile vms. peale 350kr

Oleneb muidugi mis korras mootor on,aga muidu hind ju üsna normaalne ,kui see mootor korras onSmile
Vasta
#3

muidugi osta ära,mida sa kahtled ? Aga kui silinder ja kolb puudu ja käimar ka vigane siis kahtleks juba
Vasta
#4

pidi olema komplektne mootor + veel kahe mootori jagu varuosi..
Vasta
#5

ei ole selliste mootoritega varem koku putunud...niiet kas rebib ikka korralikult?? et kardile kõlbab panna???

tee naq targemad inimesedBig Grin
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mart391
ei ole selliste mootoritega varem koku putunud...niiet kas rebib ikka korralikult?? et kardile kõlbab panna???

Loogiliselt peaks see kardile paras olema küll... Jõust ja kiirusest ei peaks puudust tulema...

aga mida mina tean, pole kardiga kunagi jamanud...Wink

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#7

Endal ka voshodi mootor kardil peal. Algul tundus mulle, et norm võimsus on. Nüüd tahaks midagi enamat... A ajab asja ära küll tegelt.
Vasta
#8

Mul kunagi oli kart tuula 200kupikulise mootoriga, sel sundjahutus peal ja puha.
Vasta
#9

tegelikult on see m6te 175 peale panna päris hea, kuid sa loe seda teemat voshod2 ja vvata mis sa siis kostad, ka minu tuttavala on vosh2, too kyllaltki kobe aparatuur, aga see moot, see mootor....
ja veel kart.....
mul yhel s6bral on sellline bagi ja kardi ristsugutis, too oli kah kas iš-i või tuula mootoriga, enam ei mäleta.
nii et soovitan sulle midagi sinna kanti, aga kui 350 ja kaks \"mootorit veel peale\" siis küsi kindlasti mis juppe kõige rohkem on, näiteks kui süütemängue on mingi 6-7 siis võid 95% kindel olla et tolle mootori syytemäng on s...t ga eks sa otsusta ise.....
Vasta
#10

kart peab olema ikka jafi mootoriga
Vasta
#11

jaffi mootoriga Big GrinBig GrinBig Grin
a see.. mul sõbrad panid miski vene 175se mootori kardile, läheb edasi küll
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne