K.Kas on keegi sellistest jäätmetest huvitatud.(vatiin,mistra) Palun abi.
#1

Tere.

Selline suur mure,et oleks vaja vabaneda sellistest jäätmetest mis segavad ja pole ilus silmale vaadata.

Kas keegi oskab head nõu anda,kes oleks nendest huvitatud,kogus suur.

I. 3.valge koti sisu on teisel pildil,see lõngamoodi asi ja tundub,et mingite dokkide lõpud.

ll. 3. 4. ja 5. pildil kas auto salongi porivaipade välja lõikamise jäägid,suur hunnik.

III. Viimastel piltidel vatiini kuubikud,mõõduga ca. 1.m.x1.m. ja rasked,neid ka jägub omajägu ca.20tk.

Asuvad Tallinnas,veoka ja kopaga pääseb ligi.Hoovis tõstuk,millega saaks kuubikuid autopeale tõsta.

Suur tänu juba igasuguse informatsiooni ja abi eest ette.

Allan.
Tel.+372 56477273
Meil. metall73@hot.ee


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                               

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#2

Drenaazi ehitamisel saaks ehk kasutada, toru peale filtriks?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#3

Viimane pilt meenutab kangeste riiet, mida vene ajal kasutati tuletõketes. Proovi tikuga, kas riie põleb. Kui paks riie on?
Vasta
#4

(09-09-2014, 01:22 AM)motamees Kirjutas:  Viimane pilt meenutab kangeste riiet, mida vene ajal kasutati tuletõketes. Proovi tikuga, kas riie põleb. Kui paks riie on?

Tere.
Täna võtsin tüki ja proovisin põlema panna - põles (sulas) ja tilkus nii mis kole.
Tundub olema selline vatiin millel ka riie peal.
Enne tehti seal pehmet mööblit diivaneid ja tugitoole.
Kas on veel kellelgi mõtteid kes võis seda kraami vajada.
Huvitav kas katlamajad jne.ei tarbi seda sodi kütteks.
Tervitustega Allan.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#5

Tarbivad küll aga kindla skeemi läbi - äraandes maksad ja pärast põletamist elektri/sooja eest jälle maksad Big Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#6

(09-09-2014, 22:14 PM)aksel73 Kirjutas:  Kas on veel kellelgi mõtteid kes võis seda kraami vajada.

On - näiteks mina Big Grin Või keegi teine tee-ehitaja. Igasugune sünteetika on kuratlikult hea materjal teetammide täiteks märjas/pehmes keskkonnas. Näiteks. Täpselt samamoodi, nagu käib professionaalne tee-ehitus geotekstiilide ja muu ägeda aga kalli materjaliga, saab omaenda teid läbivajumiskindlaks ehitada igasuguste sünteetiliste kangastega. Peamine mure on alati just mahu saavutamine, mis midagigi ka kannaks. See vana haagissuvilameeste nipp, et võimalusel kaks pikka vana vaibarulli kaasa: ja sõidad üle liiva ja pehme maa. Või täidad hirmsat kanti...
Kevadel sai siis omal 1.50 laia teetammi tehtud - paras jebimine ja metsik liiva/kruusa kulu + Avandile lisaks suur labidatöö. See täpselt trakatsi käru laiune ja rohkemaks käsitsi jõudu ei leidnud.
[Pilt: IMG_20140601_130040.jpg]
Tasapisi kaevasin tekkinud kraavist mudalaadset ollust tammipeale juurde - kutsun aktiivmudaks - et ka rohelus kasvama hakkaks. Suure kuivaga on muidugi kõik tore aga praegugi on nähe trakatsikäru rööbe:
[Pilt: IMG_20140725_200308.jpg]

Praeguseks veel lisa labidatööd tehtud + augusti tuultega randa uhutud mererohuhunnikud peale veetud. Viimane on ka hea ehitusmaterjal: kohe üldse ei kipu mädanema ja täidab pagana heaste, lisaks tasuta käes Wink Ma ei tahagi mingit ägedat autoteed teha, pigem on see trakatsile ja kuiva jalaga mereäärde pääsemise teeke, aga paadikäru võiks ikkagi oma randa saada viia. Seega peaks kraaviserva millegi püsivaga laiemaks tegema + kruus/liiv peale. Need mittemädanevad pallikesed oleks täiesti mõeldavad... Kaugemal on samamoodi armeeringuks pandud vana aiavõrk + kruus, osaliselt on täies mahus kruusast teetamm jne. Lõpuks kasvab rohi läbi ja ongi ilus.

Rasketehnikale tee tegemiseks ei sobi, seal ikka kas vana lammutustelliste koormaid, betoonpaneele, koormaid kildu vms vaja. Aga kergemakaalulise liikluse jaoks on sünteetika ideaalne. Lisaks säilub veeliikumine, kui ka truubid sees. Ning mürkrohelistest terroristidest ei taha ma midagi kuulda, sest aluspind on kõige ehedam sinisavi, millega vooderdatakse kõik moodsad prügilad! Big Grin
Vasta
#7

Ahoiii Priit.
Millal krusad ja kopa minu juurde saadad.
Vaata,aga vaata kui väärt kraam see on,hakka varsti või raha selle eest küsima.Big GrinBig GrinBig Grin
Kellel vaja võtke aga julgelt ühendust.
Allan.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#8

vanasti oli Vändra ligidal Mistra prügimäel suured kuhjad samasugust toodet , ma arvan et need sinna maa sisse kaevatigi lõpuks , kunagi kaevatakse välja ... ja kasutatakse jälle
Vasta
#9

Kohalkäinuna võin öelda, et tegemist on pakitud ja pakkimata tööstusjäätmetega. Looduses mittelaguneva, või siis raskestilagunevaga.
Eestis toodetakse plastijäätmetest terrassilaudu - http://www.terrassilaud.ee/?gclid=CMyn7_...wwodI0UAQg
Ehk on nemad võimelised seda materjali ümber töötlema.
Minu mäletamist mööda tehakse ka aiamööblit ja ntx. prügikonteinereid plastijäätmetest. Kusagil.
Vasta
#10

Tsitaat:Praeguseks veel lisa labidatööd tehtud + augusti tuultega randa uhutud mererohuhunnikud peale veetud. Viimane on ka hea ehitusmaterjal: kohe üldse ei kipu mädanema ja täidab pagana heaste, lisaks tasuta käes Wink

Õpingute ajast meelde jäänud, et igasuguse orgaanika kasutamine tee ehitusel on kurjast. Kunagi ikka laguneb ja hakkab vajuma, ebaühtlaselt.
Vasta
#11

mistra oli vist täiskeemia
Vasta
#12

(10-09-2014, 21:54 PM)aksel73 Kirjutas:  Ahoiii Priit.
Millal krusad ja kopa minu juurde saadad.
Ma ootan, millal Sa "murdud", need oma mõnele krusale peale upitad ja mulle külla tuled Cool Saab kalale ja keldrisauna ja...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne