mudelism
#61

TO: mossepower

Müts maha!! Mudeli toodang on sul lahe! Kodus valmistamise kohta kvaliteet hea. Ei jää sugugi maha Ukrainlaste ja Venelaste käsitöö mudelitest.Kui sa ka müügiks teeksid, siis ise telliks sult VAZ 21011,VAZ 2103,VAZ 2106,Ish 412\'83(pilt),Mosse 2140 ja Mosse 2140 SL mudelid.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Just a man!
Vasta
#62

kalevpoeg Kirjutas:TO: mossepower

Müts maha!! Mudeli toodang on sul lahe! Kodus valmistamise kohta kvaliteet hea. Ei jää sugugi maha Ukrainlaste ja Venelaste käsitöö mudelitest.Kui sa ka müügiks teeksid, siis ise telliks sult VAZ 21011,VAZ 2103,VAZ 2106,Ish 412\'83(pilt),Mosse 2140 ja Mosse 2140 SL mudelid.

Niikaugele pole veel asjaga läinud Big Grin uuemat Iz 412IE-d olen mõelnud ise ka teha ,aga pole veel head tehnikat esivõre tegemiseks leidnud, tavalise võre lõikamine-värvimine vist küll head tulemust ei annaks, 011 sigull on ju päris hia mõte ja sobiv doonor ka olemas Smile

MArek
Vasta
#63

Hakkasin ka tegema üht projekti.
GAZ 24-02. Praegu on masin lahti võetud ja nüüd oleks doonorit vaja.
Pole oluline kas universaal või sedaan.

Plaanis on midagi teha, täpselt ei tea, mõtlen veel.

Lisan ka paar pilti, kvaliteet natuke halb.

http://www.hot.ee/etkvlauto/IMG_0001.jpg

http://www.hot.ee/etkvlauto/IMG_0002.jpg


Andke teada, kui sobiv doonor olemas on.
Vasta
#64

Lp. huvilised!

On välja pakkuda järgmised mudelid:
Moskvich 427 1/43 Model A4 metall
valget värvi, esiustel Moskva olümpia logod
kapott puudub, tahaks ülevärvimist;

Moskvich 408 1/43 Model metall
helesinine, esiustel kiri medpomosh ja punane rist (ka tagaaknal)
tagastange puudub, tahaks ülevärvimist;

Vaz-2105 1:43
tumesinine, eest iluvõre ja kapott ning tagastange puudub,
sillad veidi kõverad;

Sooviks vahetada RAF-i või Gaz-24 - 02 vms. normaalses korras mudeli vastu.

Lugupidamisega
Sm. Tasku
Vasta
#65

Kõigepealt tere kõigile! Smile Tore näha, et rahvas ka mudelitest huvitub. Endal kah riiulis üht-teist (peamiselt küll ralliteema) ning mõned mudelid ka ise valmis tehtud/ümber ehitatud. Üks neist vene auto: Gaz 51, millest sai ralliveokas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#66

Kui äkki keegi oma kogust mitu AZLK434 avastab, siis oleksin huvitatud ühe omastamisest Rolleyes
Vasta
#67

PilleR ralli Molotov on väga muljetavaldav. Ja mina ikka otsin igasugu Moskva 80 teemalisi mudeleid ja Saratov 400 mudeleid, muidugi peavad olema norm. korras eriti märgid.

MArek
Vasta
#68

TO: PilleR
Viimasepeal mudel sul tehtud! Kas su ralli teema on üldine või spetsialiseerunud millelegi?

Just a man!
Vasta
#69

Tänud Big Grin Ma pole veel eriti palju mudeleid teha jõudnud, õpin alles asja. Kindlaid eelistusi ralliteemas ei ole, aga meeldivad natuke vanemad autod (Lancia Delta Integrale jms). Selles mõttes on kahju, et ladast-mossest-veokatest 1/24 plastikmudeleid ei ole - päris huvitav oleks proovida neist võidusõiduautosid ehitada.

Pille
Vasta
#70

Olen muide Tallinna Kadaka turul kuskil 90nendate keskel näinud järgmisi plastmass mänguautosid (elektrilised juhitavad) skaalas vist 1/18 või suurem:
Lada Niva
Lada Samara
Volga GAZ 24
ja olen näinud skaalas 1/24 nelja esilaternaga GAZ 24 plastmass mudelit (Tallinnas)
Kellel võimalik arvan, et tasuks otsida tutvusi või taastada vanu sidemeid Venemaal seal kindlasti liigub seda kraami veel!

Just a man!
Vasta
#71

Soovitan minna ka Balti jaama turule(koht ise suht jälk ja eemaletõukav).Kui ma nüüd ei eksi oli sääl augusti lõpus või septembri alul müüa vene mudeleid.Viisn sinna 3 alusetäit suitsu aga noid asju lähembalt polnud aega vaadata.
Vasta
#72

Hm, peaks ka oma kogu vaatama mis lapsepõlves sai kogutud. Ühes suures pappkarbis mul ~70 vene mudelit 1/43 Kiirabid/miilitsad jne
Vasta
#73

Tagadil olid kah mõned mudelid müügis, kuid 434 mosset polnud Sad
Vasta
#74

wax Kirjutas:Tagadil olid kah mõned mudelid müügis, kuid 434 mosset polnud Sad
mul peaks isegi olema Toungue kui õigesti mäletan.
Vasta
#75

nymmik Kirjutas:Hm, peaks ka oma kogu vaatama mis lapsepõlves sai kogutud. Ühes suures pappkarbis mul ~150 vene mudelit 1/24 Kiirabid/miilitsad jne





müügile pole mõelnud või, hea hinna korral oleks ostja, või siis mõne üksiku

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#76

Balti turul... Vist vedeles kuskil fotokate ja haakristikulinate vahel mingi mängitud RAF ja Maseratti. Mingi Ziguli oi vist ka. Kas kaubamajas veel müüakse vene mudeleid? Pole viimasel ajal neid sealt otsida, muidu paistab kaubamaja sortiment peale laiendamist langenud olevat, juurdetulnud ruum on peaasjalikult täidetud naiste pesuga.
Muidu on mul huvi 1/25 (+-) mudelite vastu. Kui kellelgi on üle.
Peugeot104 ja Lamborghini Countachi ei taha, need mul olemas. Sobivad kitsarööpmelise raudtee juurde.
Vasta
#77

Kui me käisime töökaaslasega tema lapsele vilepilli ostmas, jäi mulje, et Ilmarise tehase all Mustamäe tee alguses on päris hea valik. Siis pakutavat päris selle pilguga muidugi ei vaadanud, aga ma usun et see koht on väärt üle vaatamist.
Vasta
#78

Sai siis soritud karbis mis viimased 15 aastat oli kinni teibitud, korralikke vene mudeleid ~70 ringis ülejäänu on mingi lääne sodi.
Neid pildistades tuli kohe nostalgia peale.
Pildikesi kah.
http://www.zone.ee/markend/mudelid/
Vasta
#79

Regardman Kirjutas:
kalevpoeg Kirjutas:TO: denzu

Kas sa pilte ei saa üles panna neist plasteliinist tehtud mudeleist?

Pildid siin

Millegi pärast link ei tööta, näitab et Object not found.

Just a man!
Vasta
#80

Ühel Nymmik tehtud pildil on too USA veokas, vaatsin et mul oli kunagi samasugune veokas aga käru oli autode vedamiseks mõeldud. Ehk siis mul oli täpselt see mille pilt on ka karbil olemas
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne