Foorumi teemade avanemisest ja uuest väljanägemisest.

Kui seda mõeldud, siis otsejuurdepääs oleks see, et saad 1 klikiga asja tehtud. Eespool on mainitud, et see nupp millalgi tuleb eraldi välja tooduna pealehele. Aga seniks võib oma internetibrauseris foorumi aadressiks salvestada: https://forum.automoto.ee/search.php?action=getnew Siis tulevadki kohe need samad uued postitused.
Vasta

Veel on selline tähelepanek, et kui postituse eelvaadet soovid, siis kerib lehe kohe alla kirjutamise kasti juurde tagasi ja kuidas kirjatükk foorumis paistab, ikka ei näe. Ettepanek siis selline, et ehk saab lehe kohe ülapool pidama ja tarbetu kerimise vahele jätta.
Vasta

Kohati foorumi avanemine jätkuvalt on väga aeglane ja viskab endiselt seda "500 Internal Server Error" teadet. Sad
Vasta

(12-01-2019, 12:46 PM)veix__ Kirjutas:  Kohati foorumi avanemine jätkuvalt on väga aeglane ja viskab endiselt seda "500 Internal Server Error" teadet. Sad

foorumi reostaja

Postitused: 4,437
Teemad: 200
Liitus: Mar 2005 
Maine: 66 

Vähem kui 1 minut tagasi

(27-12-2018, 11:59 AM)Talupoeg taluja Kirjutas: Kirjutas:Muide, lgp. ksf! Svensson, see foorum ei tööta ka tehniliselt  ikkagi mitte s..gi!

Töötab küll ja tänan Svenssonit. Üks asi ei toimi ainult. Nimelt iga kord kui tahan kassile hea teksti eest krõbinaid visata,ei lase sinder.

T.

Nb. Pühade aegu paljaste pepudega tüdrukute pilte tuli ka ohtralt. Huvitav kas see oli taotluslik foorumlaste kontroll selleks,et tuvastada nn. pervoerdid või lihtsalt kogemata siia sattunud... Täiesti mõistetamatu. Ma parema meelega oleks uurinud hoopis mõne mootori siseelu....

No ja kas töötab küllalt hästi?
Vasta

(12-01-2019, 17:29 PM)kass Kirjutas:  
Tsitaat:Töötab küll ja tänan Svenssonit. Üks asi ei toimi ainult. Nimelt iga kord kui tahan kassile hea teksti eest krõbinaid visata,ei lase sinder.

T.

No hetkel ei oska kurta. Kas said krõbinad kätte?

Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Pakkuda erinevaid veneaegseid kiilrihmasid. Uuri asja!

Üleliigsed veljed ja kummid:
http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/407007/
Vasta

(12-01-2019, 17:49 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  
(12-01-2019, 17:29 PM)kass Kirjutas:  
Tsitaat:Töötab küll ja tänan Svenssonit. Üks asi ei toimi ainult. Nimelt iga kord kui tahan kassile hea teksti eest krõbinaid visata,ei lase sinder.

T.

No hetkel ei oska kurta. Kas said krõbinad kätte?

Tere, Toomas! Krõbinaid ei ole saanud! Viimane asi oli küpsised ja tuleklaasid, mis ma Sinu käest sain, tänan väga! Aga foorumil on ikka see errori teema küljes.
Ühtlasi olen praeguse seisuga tagasi foorumit reostamas, oletan, et EW juubeliaasta on praeguse seisuga möödas! Aga kui keegi ksf! - st ikkagi tahab tulla mulle näkku sülitama, siis selleks soovin saada ksf !Indreksirgi (kui advokaadi) õnnistust ja tulla reedesel või laupäevasel päeval (käin saunas vastavalt ksf! valikul) , sest siis käin saunas ja saan võtta meetmeid ärateenitud hinnangu mahapesemiseks.
Aga teemasse - ei tööta, sageli ikkagi see errori asi tuleb ette ja kahtlustan, et põhjuseks ei ole minu, kui foorumi reostaja isik (tervitused ksf! Taawi-le!, Londistele jne...), vaid mingid tehnilised vigurid).
Ise tulin tagasi, kuna paljud (2 ksf!) on tundnud muret minu lahkumise pärast.  
(27-12-2018, 15:22 PM)viplala Kirjutas:  
(27-12-2018, 00:38 AM)kassitapp Kirjutas:  Tere, toredad ksf-d! 
Kas oleme kohal? Mulle tundub, et jah, pole enam vaja ponnistada! Olles ise foorumi risustamisest eemal olnud üle aasta ja jälginud seda mängu pidevalt, tundub mulle, et paremaks ei ole midagi läinud. Muidugi kõik on suhteline ja ilu on vaataja silmes, aga ikkagi, suund on läinud selles sihis, et isegi traktorite teema on jäänud unarusse.

Edmund Burke on öelnud, et 'Kurjuse triumfeerimiseks pole tarvis muud kui heade inimeste tegevusetust.' Seega oleks paslik küsida, et mida sa oled teinud selle aasta jooksul, et foorum muutuks sinu jaoks paremaks? Kõige lihtsam ongi ju istuda kuskil eemal, mitte kirjutada, mitte arvamust avaldada, mitte näidata teha või aidata, lihtsalt passida ja siis, korra aastas haliseda kui sitasti kõik on ja miks keegi midagi ei tee. Võta sulg pihku ja kirjuta siis selliseid poste mis sinu arust muudaks asja paremaks, värvikamaks, informatiivsemaks, meeldivamaks. 

Üsna naiivne on arvata, et mida suuremaks muutub kogukond, seda ühtlasemaks endale meeldiv keskkoond. Rohkemad näpud klaveril toovad kindlasti mitmekülgsema, arutelu aga ka erinevad huvid ja arusaamad mängu. Kuna see foorum on juba nii laiapõhjaline, siis nii ongi. Kõige ohtlikum on foorumi jaoks see, kui hakatakse mingit teatud kitsast joont ajama või üle/ala reguleerima, siis saab sellest üsna kiirelt hääbuv tuluke, sest meil pole siin lihtsalt piisavalt palju inimesi keda näiteks ainult vanad jalgrattad huvitaksid ega piisavalt neid postitajaid, kes üle/ala reguleerimist välja kannataksid. 

See on nagu kolme teraga mõõk. Kui postid on igavad, ei hakata kaasa rääkima/mõtlema. Kui pole postitajaid ega kaasaelajaid, tundub foorum surnud. Kui foorum tundub surnud, ei tule uusi postitajaid. Tahad, et sinu nägemus oleks pildil, haara sulg.

Edmun Burke kohalt ei oska midagi kosta, pole Viplala lugusid ammu lugenud, ei mäleta detaile. Mina üksi ei suuda Teie vabateema kirjutisi üksi maha suruda...oleks tõesti tegu vaid turbasambla või lumelükkamise normaalsete, igale lollile arusaadavate teemadega, oleks arusaadav! Aga milleks ikkagi praegune foorumi pealkiri - "Auto - moto foorum" ? Miks mite toredate tehnikahuviliste noortalunike kokkusaamiskoht?
aga olgu, need paar foorumlast, kes on hüperaktiivsad, materdage nüüd! (ja pidage meeles, saunas käin nädalalõpus, vastavalt Teie soovile. Muide, soe pesu on alates 10.- €, võib ka natuuras!
Vasta

No Kõuts!
Kuulsin siin külajutu tasemel,et siit foorumist on paljud korralikud mehed lihtsalt jalga lasknud. Justnimelt sest siin pidavat paljud kõiki materdama,mõnitama jne.
Mis puutub siit jalga laskmist siis tegelikult elati ju ka ennem kenasti ära,vaevalt siis nüüdki midagi hullu juhtub. Aga muidugi vaesemaks läheb siin küll,kui keegi enam ei kirjuta. Sellest ikka kahju.

T.

Üleliigne kraam vahetusteks ja realiseerimiseks...... http://nagi.ee/photos/TALUPOEG/sets/298633/

Vasta

(12-01-2019, 19:16 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  No Kõuts!
Kuulsin siin külajutu tasemel,et siit foorumist on paljud korralikud mehed lihtsalt jalga lasknud. Justnimelt sest siin pidavat paljud kõiki materdama,mõnitama jne.
Mis puutub siit jalga laskmist siis tegelikult elati ju ka ennem kenasti ära,vaevalt siis nüüdki midagi hullu juhtub. Aga muidugi vaesemaks läheb siin küll,kui keegi enam ei kirjuta. Sellest ikka kahju.

T.

Tere, Toomas! 
Ei oska hetkel kommenteerida korralike meeste kohalt, fakt on, et peamine materdaja, mõnitaja (kekutaja ja pläkutaja) , foorumi reostaja  jne on siiski keegi ksf! kass, kompleksides, palderjani mõju all olev, kompleksides vaevlev jne, st üldiselt väga haige inime. loom või lihtsalt joobnud ksf!. Elati ju ennegi, Toomas, mina ju ka olen "ennegi elanud", tean, kuidas elati ka enne mind, 
aga keda see kotib? Tulevad noored "tegijad", sülitavad "vanadele olijatele" möödaminnes näkku ja kõik on korras!? 
Vaata ise (kui oled võimeline tagasi vaatama), kes on siit erinevatel põhjustel kadunud? Saan aru, elu ongi areng, vanad olijad kaovad (kes on teinud 0 - 1 postitust ja ka 1000+)) ja uued tegijad tulevad peale. Viplalad (peksa, nüüd, ksf!) ja  kes seal veel oli, Muska vist , õpetage, kuidas tuleb käituda ja millal saba jalge vahele tõmmata!
Vabandan, hekeks on see "100 gr soe pesu" haitunud ja pean lõpetama. Tõesti ei tea, kuidas metsast mingeid rootse välja vedada, mingit muud vabateema jora ei tulegi hetkel meelde, käigukastid ja akulaadimised, mis kuhugi ei vii ja keegi (st ksf! Svensson) ei suvatse seda toredat foorumit ümber nimetda kuulsa admirali Jamamoto järgi või lihtsalt vabateemafoorumiks!
Aga head uut tulevat sea-aastat Sulle, Toomas! Hetk tagasi helistas mulle ka hea ksf! Näkisepp ja andis mõista, et aasta tuleb põnev ja huvitav!
Nii, parandasin mõned, st ca 10 kirjaviga ja nentisin, et pesu oli hetkel ikkagi suhteliselt soe...
Vasta

No ikka Head,seda aastat sulle kõuts ja kõigile teistele!
Kõikidel põssadel,päris sigadel ja teistel peaks sel aastal siis heasti minema. Oli kuulda,et tuleb ettevaatlik olla,sest kõike ei pidanud sellel aastal naljast enam aru saama... Big Grin

Vasta

(12-01-2019, 20:04 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  No ikka Head,seda aastat sulle kõuts ja kõigile teistele!
Kõikidel põssadel,päris sigadel ja teistel peaks sel aastal siis heasti minema. Oli kuulda,et tuleb ettevaatlik olla,sest kõike ei pidanud sellel aastal naljast enam aru saama... Big Grin

Tänan mulle! Paljud sead pole ka eelnevalt eriti kassi naljadest aru saanud, aga see on muidugi jällegi kassi arvestukaardile laekunud. Ise tahaks siin näha rohkem tõsist foorumit, nagu ka näiteks ksf! Taavi jms tegelased, vähem seda "vabateema väga huvitavat" alafoorumit, mis kuidagi pidi ei haaku selle auto-moto foorumi teemaga, mis "kõiki huvitab", aga mis tegelikult ikkagi ainult enamust jutupaunikutest huvitab...
Vabandan tegeliku ksf! Taavi ees, pidasin silmas ühte teist nimekaimu..
Vasta

Lohuta ennast kõuts sellega,et tõsised mehed alles kasvavad meie kodumaa kaugemates nurkades. Kui suuremaks saavad,hakkavad kohe tõsistest asjadest kirjutama ja rääkima. Praegu alles veerivad ja teevad paberile varesejalgu. Smile  Kannata veel pisut. Meie sinuga muidugi kaotame hulga halle karvu selleks ajaks aga sest pole midagi,sul veel mitu elu ees. Big Grin 
T.

Vasta

(12-01-2019, 20:30 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  Lohuta ennast kõuts sellega,et tõsised mehed alles kasvavad meie kodumaa kaugemates nurkades. Kui suuremaks saavad,hakkavad kohe tõsistest asjadest kirjutama ja rääkima. Praegu alles veerivad ja teevad paberile varesejalgu. Smile  Kannata veel pisut. Meie sinuga muidugi kaotame hulga halle karvu selleks ajaks aga sest pole midagi,sul veel mitu elu ees. Big Grin 
T.

Hale lohutus, Toomas! Elude kohalt vb õigus, aga karvadega on kitsas! Habet ka ei ole enam...
Kunagi kirjutasid, "et meie sinuga ainult kirjutame..", ilmselt mingis vales alafoorumis jällegi...
Mingi aeg tagasi tuli uksest sisse keegi suhteliselt tuttava näoga naisterahvas ja hakkas kohe etteheiteid tegema, et mul olla jällegi 100 gr sooja pesu seljas ja milleks üldse meil on see õhksoojuspump.
Samas jällegi jõudis mulle helistada üks  ksf!, kes küll ei ole siia teinud sadu ja tuhandeid postitusi, aga kelle arvamus ja helistamine on mulle tähtsam, kui enamuse 9000 vms ksf! hinnangust, st kõik siin elus ja ka selles foorumis on suhteline ja ka mina poleks pidanud lusikat nurka viskama mõne värske (ja ka parem enne möödunud foorumlase) hinnangu ja arvamuse peale! Jah, nagu elus ikka, vastu tuult kusejaid ei hinnata kusagil, aga kiida takka, vaat siis oled ikka õige mees! Tegelikult ka siis leidub ikkagi keegi tegija, kes su allavett laseb, midagi ikka leiab, liiga madala kaarega lased, kusagil ei ole midagi korras või on koht looduskaitse all..
Vasta

täna on pidupäev, kass jälle kodus tagasi.
puhas rõõm.
ja lõõtsa ehitus on kindlasti huvitav ja piisavalt tehniline ka, et tehnikafoorumisse kirja panna.
loodetavasti ikka teema tuleb.
Vasta

(12-01-2019, 17:49 PM)Talupoeg taluja Kirjutas:  No hetkel ei oska kurta. Kas said krõbinad kätte?

Väga vabandan, vaata, Toomas, "soe pesu" veidi pärsib silmaringi, tõesti, lõpuks panin tähele, et kaussi on midagi lisatud! Aga siit ka moraal, kass, nii kui ka inime, ei hingitse ainult krõbinate arvelt, ta ihkab ka lugupidamist ja armastust! (zoofiilidel ja vikerkaareinimestel palun mitte kommenteerida!)

Tegelikult tahaks ka midagi asjalikku siia foorumisse lisada, enne kui mõni Kagu - Eesti kriitiline foorumlane mu tegemisi jällegi hindama hakkab, aga tõesti ei tea T 40 sidurist mitte kui midagi, häbi on aga parata pole midagi! Lohutuseks on, et ka Kristjan Mäekalda ja Tuuli Roosmaa on sama rumalad antud küsimuses...
Vasta

(12-01-2019, 21:00 PM)meli666 Kirjutas:  Kuna piuksatasin ka nii mõnedki vastused puude väljaveol metsast, siis vabandan ja luban, et enam nii ei tee. 
Kassile lepituseks pakun 19.35 Kanal 2 olevat Hensugusta Showd. Ise küll paraku seda vaadata ei saa, kuna TTV lõõtsamäng sel ajal ja jäägitult juba üle 3 aasta sellele pühendunud.
Isaga meil kolmas lõõtspill ka valmimas, mõtlesin isegi teema siia teha, et kuidas nullist tegemine käib. Aga kui Auto, Moto, siis eks jääb ära.
Siiski loodan, et Belarusid ja Jumzid jäävad ikka lubatu piiresse.

Ei tahaks üldiselt isiklikuks minna, aga ksf! Meli666 postitused ja tegemised on isiklikult minus ainult sügava lugupidamist tekitanud! Mees kirjutab, mida teab ja kuidas tegelikult on! Lugupidamine! (nagu anglo-ameeriklased euroopas kirjutavad) 
Olgu pellarusside ja nende teistega kuidas on, ega jõu vastu ei saa, aga lõõtsapilli, kui ikkagi rahvusliku ja muidu toreda muusikariista sünni ja olemuse kajastamise vastu ei ole isegi minul, kui igatepidi valel ja halval foorumlasel midagi, pigem lausa vastupidi! Olles ise jäänud ilma muusikaandeta õnnistamata (nagu ka kõigi teiste annetetagi  Sad ), siiski on lõõtsapilli mäng ka minul tihti hingest kinni võtnud ja silma pisara kiskunud...) Sellest leiaks ka siinsest foorumist tõestust, aga ega keegi ei mäleta ega ka loe vanu teemasid.
Aga tõesti, ksf! Meli666, mina loeks huviga ja ainult kiidaks, kuigi see "vabatehnika ja mitteenam ka rasketehnika" foorum on minu jaoks juba väga raskesti talutavaks läinud. Aga saan jällegi aru, et igaühele vastavalt ... aga tõesti, lõõtspillist loeks ka ise meeleldi, tehniline värk ikkagi ja mis hääled sealt lõpuks välja tulevad, oi oi, kassgi saab aru ja laseb nurru...  Cool
Vasta

(12-01-2019, 21:24 PM)kass Kirjutas:  ...aga lõõtsapilli, kui ikkagi rahvusliku ja muidu toreda muusikariista sünni ja olemuse kajastamise vastu ei ole isegi minul, kui igatepidi valel ja halval foorumlasel midagi, pigem lausa vastupidi!
 ... aga tõesti, lõõtspillist loeks ka ise meeleldi, tehniline värk ikkagi ja mis hääled sealt lõpuks välja tulevad, oi oi, kassgi saab aru ja laseb nurru...  

Lõõtsa valmistamise teemat loeks ja miks mitte ka kuulaks isegi suurima huviga. 
Samas on meil siin mitu meest kelle oskuste hulka kuulub ka trummide valmistamine, seega küsimus neile, kas kassinahast ei saaks trummi valmistada?  Toungue Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(12-01-2019, 21:51 PM)mlsluik Kirjutas:  Lõõtsa valmistamise teemat loeks ja miks mitte ka kuulaks isegi suurima huviga. 
Samas on meil siin mitu meest kelle oskuste hulka kuulub ka trummide valmistamine, seega küsimus neile, kas kassinahast ei saaks trummi valmistada?  Toungue Big Grin

Kuule poiss, ära nüüd ehmata lugupeetavat oma toorustega kohe ära!
Kadunud laps jõudis just koju tagasi, las natuke aklimatiseerub kõigepealt....
Ega me ju tegelikult teagi, kas talle Briti huumor sobib. Või siis mõned üksikud valitud suudaksid vastata.
Kuhu krdi kohta ma oma topsiku sooja pesuga küll panin?
Toredat lauba õhta jätku kõigile!
Big GrinBig Grin

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(12-01-2019, 21:00 PM)meli666 Kirjutas:  ... kuna TTV lõõtsamäng sel ajal ja jäägitult juba üle 3 aasta sellele pühendunud.
Isaga meil kolmas lõõtspill ka valmimas...

Kas lõõtspill on ka soe pesu?
Vasta

Jõle palju BS on siin, muidu suht asjaliku foorumi kohta... Rolleyes
Vasta

(12-01-2019, 22:03 PM)Marko Kirjutas:  
(12-01-2019, 21:51 PM)mlsluik Kirjutas:  Lõõtsa valmistamise teemat loeks ja miks mitte ka kuulaks isegi suurima huviga. 

Kuule poiss, ära nüüd ehmata lugupeetavat oma toorustega kohe ära!
Kadunud laps jõudis just koju tagasi, las natuke aklimatiseerub kõigepealt....
Ega me ju tegelikult teagi, kas talle Briti huumor sobib. Või siis mõned üksikud valitud suudaksid vastata.
Kuhu krdi kohta ma oma topsiku sooja pesuga küll panin?
Toredat lauba õhta jätku kõigile!
Big GrinBig Grin

Lihtsalt infoks - "kadunud lapsele" sobib igasugune huumor, olgu see briti, võhma või võru oma. Aga seal võiks heatahtlik, sõbralik nali sees olla, kasvõi palderjani teemal, mitte viisakas ja asjalik nentimine, et see või too ei kvalifitseeru, või peab nii ja ei tohi naa, mis iseenesest on ka õige, aga ainult mitte kassi kohalt, vaid ainult teiste puhul õige ja kohane! (minevikukogemust arvestades lisan, et viimati kirjutatu oli nali, ärge erutuge! Või muidugi, kui oli kohatu nali, siis andke tuld...)
Kassinahkse trummi tegemise kajastamine oleks ka minu silmis asjalik teema, kuigi ... vist sain aru, kunstniku ja filosoofina ongi mulle rohkem meelepärased ajaloolised, luule, muusikariistade (mitte "autos kuulamiseks vms..), sõjavahendite jms teemad, mitte lihtlabased ja keerulised tehnilised teemad, milledest ma tõtt-öelda eriti aru ei saa ja õnneks või õnnetuseks ei tahagi saada.
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne