Projekt: JUMZ 6KL EO2621 - V2

(29-07-2021, 00:25 AM)olli Kirjutas:  Sellised puksid ei sobi nagu lääne tehnikal? Rollmer jt müüvad.
Sellise mõõduga ei ole olemas...

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Kulbi silindril hoidsin mõned sekundid pinge tpeal, st oli max kokkutõmmatud asendis ja voolik läks puruks. Kas see on mingi anaomaalia või lihtsalt oli mäda voolik peasüüdlane?
Millisest poest hankida vaskseibe? Tarvis siseava 20 ja laiema kraega. Kohe nagu Tartust ei leidnudki õiget poodi....

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Voolik PEAB kaitseklapi surve üle elama! Kui oli uus ja õigete kirjadega, siis oli halvasti tehtud (või töö käigus viga saanud).

Hydroskandis ei ole sobivat mõõtu seibi?
Vasta

Ise ka niimoodi arvasin. Ei olnud uus voolik, ju ta mäda oli. 
Hydroskandist sellist seibi kahjuks ei saanud.

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta

Mul on mingi Würthi kirjadega komplekt, kus on 20x26mm seib olemas. Kui ühte vaja, siis võin loovutada. Aga hea komplekt on muidu, juba aastaid olen sellega kõik tehtud saanud. Hüdro jaoks olen samas pigem USIT-tihendeid kasutanud (kummi sisuga seib). Ja on ka selliseid kohti, kus on O-ringi soon all, nagu näiteks russi jagajal. Sinna keerab nii vaskseibi kui USIT tihendi O-ringi soonde viltu sisse ja korralikult pidama ei jää, tuleb ikka O-ringi kasutada.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne