Müstiline foorum
#1

Tehke mulle selgeks, mis moodi ma saan foorumis postitustele vastata ja samuti, kuidas käib PS teadetele vastamine.
Uues foorumis ma ei saa enam seda teha.
On võimalik vaid uue teema alustamine.
Kui vastan kellelelgi, siis kogu mu jutt kaob ja jääb vaid algse postitaja kiri. Samamoodi ka privaatsõnumiga.
Vahet pole, kas vajutada vaata eelvaadet või postita.
Any ideas?
Vasta
#2

(12-10-2014, 20:33 PM)pannkook Kirjutas:  Tehke mulle selgeks, mis moodi ma saan foorumis postitustele vastata ja samuti, kuidas käib PS teadetele vastamine.
Uues foorumis ma ei saa enam seda teha.
On võimalik vaid uue teema alustamine.
Kui vastan kellelelgi, siis kogu mu jutt kaob ja jääb vaid algse postitaja kiri. Samamoodi ka privaatsõnumiga.
Vahet pole, kas vajutada vaata eelvaadet või postita.
Any ideas?
Ehk on teie brauser selles kohas, mis algab p-tähega ja mida väga peenetundelisel inimesel ei ole. Nagu juuresolevalt pildlit näha, saab vastata küll.
Vasta
#3

Mac otsustab ise 
Vasta
#4

(12-10-2014, 20:43 PM)AsTroSS Kirjutas:  Mac otsustab ise 
Vasta
#5

(12-10-2014, 20:41 PM)olevtoom Kirjutas:  
(12-10-2014, 20:33 PM)pannkook Kirjutas:  Tehke mulle selgeks, mis moodi ma saan foorumis postitustele vastata ja samuti, kuidas käib PS teadetele vastamine.
Uues foorumis ma ei saa enam seda teha.
On võimalik vaid uue teema alustamine.
Kui vastan kellelelgi, siis kogu mu jutt kaob ja jääb vaid algse postitaja kiri. Samamoodi ka privaatsõnumiga.
Vahet pole, kas vajutada vaata eelvaadet või postita.
Any ideas?
Ehk on teie brauser selles kohas, mis algab p-tähega ja mida väga peenetundelisel inimesel ei ole. Nagu juuresolevalt pildlit näha, saab vastata küll.
Vasta
#6

pannkook
Tehke mulle selgeks, mis moodi ma saan foorumis postitustele vastata ja samuti, kuidas käib PS teadetele vastamine.
Uues foorumis ma ei saa enam seda teha.
On võimalik vaid uue teema alustamine.
Kui vastan kellelelgi, siis kogu mu jutt kaob ja jääb vaid algse postitaja kiri. Samamoodi ka privaatsõnumiga.
Vahet pole, kas vajutada vaata eelvaadet või postita.
Any ideas?


Mul sama jama aga õppisin. Vajutan seda reply nuppu, siis teen tsitaadis vajalikud muudatused, näiteks kustutan midagi ebavajalikku maha, millele ma vastata ei oska või ei taha. Siis teen sellest jäägist "kopi" ja lähen algsele lehele tagasi, sinna kus ma vajutasin reply. Nüüd vajutan seda alumist postita nuppu ja "paste"ga panen tsiteeritud jupi oma originaal postitusse ja kirjutan rahulikult, mida mul öelda on. Siis postitan.
Muidugi keeruline aga toimib.
Nüüd selle tsitaadi kopisin peale postitamist ja muutmiseks panin kiire muutmine.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#7

Ja see on siis normaalne või?
Mul ei teki mingeid käske aknasse, vaid on eelmise kirjutaja jutt kasti sees. Allpool on veel mingi kast, kuhu saan aru, nagu peaks ise kirjutama.
Aga see pärast postitamist läheb lihtsalt kaduma. Sad
Vasta
#8

(12-10-2014, 21:27 PM)pannkook Kirjutas:  Ja see on siis normaalne või?
Mul ei teki mingeid käske aknasse, vaid on eelmise kirjutaja jutt kasti sees. Allpool on veel mingi kast, kuhu saan aru, nagu peaks ise kirjutama.
Aga see pärast postitamist läheb lihtsalt kaduma. Sad
1 pildil teed kopi
2 lähed brauseriga tagasi eelmisele lehele, kus sa varm olid vajutanud reply
3 seal vajutad uus vastus nuppu
4 teed paste ja kirjutad oma jutu. Jah keeruline on
Võibolla on asi selles, et kasutan vindovsi enda brauserit internet eksplorer, pole kunagi kasutanud neid teisi mida kiidetakse taevani, lihtsalt ei usalda vindovsile võõraid asju nagu ei saa usaldada kahe koka poolt keedetud suppi.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

 Tohhoo tillae- mul on kõige vanem arvuti mis üldse mõeldav on ja kus mingi esimene linux ainult jooksebki- vanust komplektil oma 15 aastat ja mina vajutan replay, panen kursori kastis vilkuma ja kirjutan vastuse- ei mingeid copysid.. Smile
Vasta
#10

Mina ainult kirjutan, ei mingeid copy paste ja replay teemasid ja vajutan postita vastus Big Grin
Mida siin veel teha annab kui ka mina hakkan copy/paste replay panema ???
Vasta
#11

on ka mul olnud neid teksti kadumisi täitsa tühjast kohast
paar korda on emotikon jäänud nähtamatusks
ja peale eelvaate vaatamisel on kogu tekst kadunud jms.
samuti IE kasutaja.
Vasta
#12

(12-10-2014, 22:18 PM)Qunts Kirjutas:  Mina ainult kirjutan, ei mingeid copy paste ja replay teemasid ja vajutan postita vastus Big Grin
Mida siin veel teha annab kui ka mina hakkan copy/paste replay panema ???

Aa.. , et nagu rohkem monoloog jah Big Grin..
Vasta
#13

Qunts tubli poiss, sõnastas ilusti ära. Tsiteerimine (reply) on siin tugevalt ülehinnatud ja seda kuritarvitatakse mõnuga. Rõhuv enamus kordadest ei ole vaja eelmise mehe teksti dubleerida.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta
#14

Maitus - Jah rohkem nagu monoloog Big Grin
Marko - Eks püüan õppida vanematelt ja midagi oma kõrvade vahele meelde jätta Big Grin
Ma ei saa sellest copy teemast üldse aru tegelt, kui tahad midagi kellegile öelda saab ju alati ette kirjutada seltsimehe nime kelle poole pöörduda tahan.
Vasta
#15

(12-10-2014, 23:07 PM)Qunts Kirjutas:  kui tahad midagi kellegile öelda saab ju alati ette kirjutada seltsimehe nime kelle poole pöörduda tahan.

Loomulikult saab ka nii, aga vahel, selleks, et ka teised vastuse mõttest aru saaksid, peavad nad  hakkama foorumit inspekteerima. Privas loomulikult peaks igaüks teadma, et kellele ja mida ta kirjutas Smile
Vasta
#16

(12-10-2014, 23:07 PM)Qunts Kirjutas:  Maitus - Jah rohkem nagu monoloog Big Grin
Marko - Eks püüan õppida vanematelt ja midagi oma kõrvade vahele meelde jätta Big Grin
Ma ei saa sellest copy teemast üldse aru tegelt, kui tahad midagi kellegile öelda saab ju alati ette kirjutada seltsimehe nime kelle poole pöörduda tahan.

Ma nüüd proovin ka tsiteerida ksf Quantsi. Pole siin midagi müstilist - töötab nagu kellavärk. Ei ma copy ega midagi, lihtsalt replay.
Win 7 ja Chrome.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#17

(12-10-2014, 23:39 PM)indrek1000 Kirjutas:  Ma nüüd proovin ka tsiteerida ksf Quantsi. Pole siin midagi müstilist - töötab nagu kellavärk. Ei ma copy ega midagi, lihtsalt replay.
Win 7 ja Chrome.

Ma nüüd proovin oma nime õigesti kirjutada QUNTS Big Grin mitte ei tulnud Quants
Lihtsalt proovisin oma mõttetu MacBook Pro-ga.
Vasta
#18

(12-10-2014, 23:43 PM)Qunts Kirjutas:  
(12-10-2014, 23:39 PM)indrek1000 Kirjutas:  Ma nüüd proovin ka tsiteerida ksf Quantsi. Pole siin midagi müstilist - töötab nagu kellavärk. Ei ma copy ega midagi, lihtsalt replay.
Win 7 ja Chrome.

Ma nüüd proovin oma nime õigesti kirjutada QUNTS Big Grin mitte ei tulnud Quants
Lihtsalt proovisin oma mõttetu MacBook Pro-ga.

Hilised tunnid.. Big Grin QUNTS see on Big Grin 

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#19

ei tea.
Win7 ja IE igatahes ei toimi.
Sekundi murdosaks viskab käskudega lehe ette, enne kui kõik kastideks muudab ja kus kirjutamine midagi ei anna,.
Vasta
#20

Vot selline pilt avaneb mul, kui üritan vastata kellegi postile.
See kõige alla, suurte tähtedega kirjutatu aga kaob, kui postitada. Jääb vaid algne tekst. See, mida soovisid tsiteerida. Sama ka privaatsõnumis.
[Pilt: kell.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne