Müstiline foorum
#21

Kokkuvõte: kaebavad kõik, kellel Windows 7 ja IE. Ülejäänutel vist korras?
Mida see 7 teisiti teeb?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#22

(13-10-2014, 08:37 AM)aavu Kirjutas:  Kokkuvõte: kaebavad kõik, kellel Windows 7 ja IE. Ülejäänutel vist korras?
Mida see 7 teisiti teeb?

Minul ka Win 7 ja toimib!

Aitan seadmete monteerimis ja demonteerimistöödel ning konstruktsioonide ehitamisel
www.ransar.ee
info[ät]ransar.ee
51934170 
Vasta
#23

(13-10-2014, 08:37 AM)aavu Kirjutas:  Kokkuvõte: kaebavad kõik, kellel Windows 7 ja IE. Ülejäänutel vist korras?
Mida see 7 teisiti teeb?

Ka WIN7 ja tulirebane ning töötab. Ehk peaks korraks küpsised ära kustutama?

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.
Vasta
#24

Androidimaailmas asi töötab ka nagu peab.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#25

Kes kasutab IE-d,  see jebib ise oma turvamäärangud paika ... kes ei viitsi, see kasutab midagi asjalikumat.

Dad.
P.S. IE turva keeratakse vahel pekki ka AV-de poolt, nii et ahviaruga sellest enam aru ei saagi, enamasti lõppeb see uue profiili tegemisega....
Vasta
#26

millised need turvamäärangud peavad siis olema? Sad
Vasta
#27

(13-10-2014, 15:09 PM)pannkook Kirjutas:  millised need turvamäärangud peavad siis olema? Sad

Tõmba opera vms normaalne browser ja naudi elu Smile

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#28

läbi aegade proovinud erinevaid brausereid.
Ei istu ükski.
Lihtsalt selle pärast, et ''IE on paha'', pole otseselt huvi ka teist brauserit kasutama hakata.
Pigem on ikka vastupidi olnud, et IEga toimib kõik ja igasugu alternatiivjamad ei toimi.
Hetkel on see ka kindlasti foorumi tarkvara või selle seadistamise kala, mitte IE süü Rolleyes
Vasta
#29

Opera Big Grin

Aga tegelikult Firefox ja Chrome on vast kõige muretumad brauserid pikalt olnud juba.

Teksti kadumist IE-s (11, vanemaid ei viitisnud) põhjuseid võivad foorumi omanikud hakata otsima jquery.sceditor.bbcode.min.js nimelisest failist algatuseks.
Vasta
#30

(13-10-2014, 15:45 PM)cesium Kirjutas:  Opera Big Grin

Aga tegelikult Firefox ja Chrome on vast kõige muretumad brauserid pikalt olnud juba.

Teksti kadumist IE-s (11, vanemaid ei viitisnud) põhjuseid võivad foorumi omanikud hakata otsima jquery.sceditor.bbcode.min.js nimelisest failist algatuseks.

Ise kasutan 2001 aastast alates põhiliselt Operat. On olnud momente, mil see pole parim, siis Firefox abiks võetud. IE-ga on kõige rohkem jamasid olnud, Chrome on ka jupsinud. Selle foorumi kuvamisel pole Opearale küll midagi ette heita. 

Do'nt panic
Vasta
#31

xp ja ie8.
vana nahaga polnud mingeid problasid.
nüüd on.
seega, kui valemis ainus muutuja on olnud uus nahk, siis on probleemid ikka selle naha teemaks, mitte kasutaja riist- ja tarkvaras pole viga külges.

kroom on ka olemas. kasutan ainult ühispangas ja moluraamatus käimiseks. need ei toimi ie-ga. a mudu see kroom on gigamegaüliaeglane. masendav ja kasutuskõlbmatu.

vanasti oli hää sirvija netscape navigaator. kiire kui mõte, a tänapäe see enam miskit ei näita.
seega kallid adminnid, teheke see õnnetu uus nahk ikka kuidagi kõigile kasutatavaks.

diesel@leinan.taga.vana.head.foorumi.nahka
Vasta
#32

On's keegi üritanud Turuplatsil oma ostu/müügi kuulutust tõsta? Mitte ei leia ma seda nupukest enam...
Vasta
#33

(19-10-2014, 15:02 PM)Illimar Kirjutas:  On's keegi üritanud Turuplatsil oma ostu/müügi kuulutust tõsta? Mitte ei leia ma seda nupukest enam...

Seda nupukest pole juba mitu aastat. Kuulutust saab muuta, aga postitada/upitada turuplatsil ei saa.
Vasta
#34

(19-10-2014, 19:50 PM)zazik Kirjutas:  
(19-10-2014, 15:02 PM)Illimar Kirjutas:  On's keegi üritanud Turuplatsil oma ostu/müügi kuulutust tõsta? Mitte ei leia ma seda nupukest enam...

Seda nupukest pole juba mitu aastat. Kuulutust saab muuta, aga postitada/upitada turuplatsil ei saa.

Mõnes rubriigis veel hiljuti oli, paar kuud tagasi kasutasin isegi.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#35

(19-10-2014, 19:50 PM)zazik Kirjutas:  
(19-10-2014, 15:02 PM)Illimar Kirjutas:  On's keegi üritanud Turuplatsil oma ostu/müügi kuulutust tõsta? Mitte ei leia ma seda nupukest enam...

Seda nupukest pole juba mitu aastat. Kuulutust saab muuta, aga postitada/upitada turuplatsil ei saa.

Ei tahaks sellega mitte nõustuda. Viimati upitasin oma ostukuulutust ca 2 kuud tagasi. Oli kenasti postituse päises kirjake/"nupuke" olemas. See oli muidugi veel ajal, mil foorum jooksis vanal softil.
Vasta
#36

Kas ainult minu viga, et PS-ile vastates läheb kiri küll kohale, kuid ilma tekstita? Nii quotedes kui eelneva teksti täielikult ära kustutades.
Uut PS'i luues aga kõik toimib.
Vasta
#37

(27-10-2014, 10:11 AM)wax Kirjutas:  Kas ainult minu viga, et PS-ile vastates läheb kiri küll kohale, kuid ilma tekstita? Nii quotedes kui eelneva teksti täielikult ära kustutades.
Uut PS'i luues aga kõik toimib.

Mul juhtus sama asi quotega postitust kiirelt muutes. Algul oli postitus ja quote korras, kui muudatuse tegin, kadus kõik ära.
Vasta
#38

See ongi see fenomen, millest ma kirjutasin.
Ükski vastamise värk ei toimi.
Saab algatada vaid uut teemat.
Tundub et sellega ei kavatseta ka midagi ette võtta. Sad
Nii et täitsa lootusetu olukord. Tahtsime parimat, aga läks nagu alati....
Kasutuskõlbmatu foorum.
Vasta
#39

Mina kahjuks sellest arvutivärgist ja virtuaalmaailmast suurt midagi ei tea, vb seepärast olen saanud omad asjad siin ikka ära aetud, vaatamata sellele, et foorum on "kasutuskõlbmatu"...  Rolleyes
Vasta
#40

Kaduvad tekstid Internet Exploreri kasutajatel?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne